Şimdi Ara

22' Viewsonic VG2230WM - Aldım ve Çok Beğendim.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
0
Favori
30.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şansa bak ya yarın arastırmaya koyulucam belki bulma şansım olur .Acaba tukense de yenileri gelmeyecekmi
  • arkadasım ankarada bulursan buraya yazabilirmisin bende alcamda
  • ankarada nova bilgisayarda vardı dün. bitmiş olamaz....
  • Yazarım tabiki .alınca bende olumlu olumsuz herşey, sizlere bildirmeyi dusunuyorum.Birde resimlerini yeni aldıgım Nikon 6.2 mp lik kamerayla cekip yayınlıyacagım.

Su an Hyndai ve sony leri arastırıyorum samsung 225 BW alternatif olarak gozuksede için ona cok ısınmadı.
    Görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiwago -- 7 Ocak 2007; 21:23:41 >
  •  22' Viewsonic VG2230WM - Aldım ve Çok Beğendim..

Arayısa devam to be continued.

Viewsonic VX2235wm 22 diye bir model gordum nette.

Oldukca sık tasarımı var galiba ulkemizde yok.

22' Viewsonic VG2230WM - Aldım ve Çok Beğendim..

Buda alama ihtimalim su an için en yuksek olan monitor 2230wm yalnız son kararım degil.

Ürün Kodu VG2230WM
    Ekran Boyutu (Inch) 22
    Nokta Aralığı (mm) 0,29
    Düz Kare EVET
    Tüp LCD
    Emisyon Standartı TCO'03
    Maximum Çözünürlük 1680 X 1050 / 60hz
    MPR II EVET
    Yatay Tarama 24,8-80
    Dikey Tarama 50-85
    Teknoloji LCD
    Titreşimsiz EVET
    Renk SIYAH
    Bağlantı Şekli DVI-D, D-SUB
    Garanti (Ay) 36
    Tepki Süresi (ms) 5
    Kontrast Oranı (maks) 700 / 1
    Parlaklık Oranı (cd/m2) 280
    Pivot Ekran Evet
    Yükseklik Ayarı Evet
    Dönebilme Özelliği Var
    SPEAKER Integrated stereo speakers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiwago -- 7 Ocak 2007; 22:02:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: jiwago
    Bende 22 inç almayı düşünüyorum .Acaba divx film görüntülerinin çekip yayınlayabilecek olan varmı.

Dostum ,
    bence al, 22" ve bu fiyat,
    Divx e gelince,
    her zaman dediğim gibi,
    video dosyasının özelliklerine bağlı,
    720 pixel ve üstü sütun sayısına ve
    1400 kbps ve üzeri bitrate sahip olması yeterli gibi,
    yani dvd-divx farketmez, önemli olan çözünürlük ve bitrate......

Ben divx arşivliyorum ama kaliteli olanları 22" izliyorum, diğerlerini plazmada.

selamlar
  • yorum için teşekkürler en uygun şimdilik bu gözüküyor bakalım ankara da bulursam bu hafta almıs olacagım.

Bu arada bende divx film arşivcisiyim yaklaşık 200 dvd dolusu divx filimim mevcut.Genlede cozunurlukleri 640x350 civarı benim merak ettigimde bu tarz divx filmlerin gorunutlueri.

görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiwago -- 7 Ocak 2007; 22:26:16 >
  •  22' Viewsonic VG2230WM - Aldım ve Çok Beğendim..

bak bu çok güzelmiş.. TR de olsa kesin alırdım !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 7 Ocak 2007; 23:22:31 >
  • http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=83428&productid=bd48724 yukardakı monıtor galıba bu yanlız fıyat bıraz fazla gibi....
  • aynı monitör değiller yanlız..onun ipod yeri fiyatına baya katkıda bulunuyordur..o olmasa min.300 lira düşer fiyatı..
  • Geçen cumartesi 22'' viewsonic monitörü almaya gittim ve index bilgisayarın kadıköy şubesine girdim.Satıcı arkadaş bana piksel kontrolü yaptırmadıklarını ve bunun sebebinin çok az geri gelen makine olduğunu söyledi.3 ten fazla çıkarsa geri alırız dediler ben de aldım.Ama evde yaptığım kontroller sonucunda rahat görünen 5 aktif piksel ve belli bir açıdan görünen başka 2 piksel daha buldum.Hafta içi kadıköye gidemem o yüzden gelecek cumartesi gidicem ve umarım sorgusuz sualsiz alırlar yoksa çok fena patlamayı düşünüyorum.
    Ayrıca yeni monitörü alırken yine test etmeme izin vereceklermi merak ediyorum.
    Ben uzun zaman bilgisayar işindeyim ve gözüm pikseleri çok kolay yakalıyor.Bakalım çıkmaz diyen satıcı arkadaş ne diyecek.
    Bu arada monitörü film ve oyunlarda bol bol test ettim ve gerçekten harika.Özellikle oblivion oynarken çok zefk aldım.Görüntü okadar net ve parlakki.Kendi ayarlarıyla oynamadım hiç ve gözümde herhangi bir rahatsızlık yaşamadım henüz.
    Bu arada 6 taksitle toplam 620 ytl ye aldım.

• quote:

Orjinalden alıntı: jiwago

Viewsonic VX2235wm 22 diye bir model gordum nette

Pehhh.. 1 hafta içinde ülkemizde satışa sunulursa ilk alan ben olurum :D) bende hoparlör pek semiyorum, bu yüzden 19" Philips 190X7FB ile 22" viewsonic arasında kaldım, hele hele bu ürün satışa çıkarsa bunu alırım :) tabi fiyat 750 duvarını geçmemeli :P

• kont_andre ben aldım dükkanda ve evde baya bir inceledim hiç ölü pixel bulamadım satan adamda bunların coğu sağlam çıkıyor zaten demişti

ayrıca VIEWSONIC VX2245WM 22" 5ms MULTIMEDYA LCD MONİTÖR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WanDoGa -- 8 Ocak 2007; 22:20:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: WanDoGa

kont_andre ben aldım dükkanda ve evde baya bir inceledim hiç ölü pixel bulamadım satan adamda bunların coğu sağlam çıkıyor zaten demişti

ayrıca VIEWSONIC VX2245WM 22" 5ms MULTIMEDYA LCD MONİTÖR

Kardeş satan kişi bana da çok az çıkıyor dedi ama ne yapayım rahat görünen 5 adet aktif ve belli açıdan görünen 2 tane daha aktif piksel var.Hafta içi gidemediğimden anca cumartesi gidip değiştirebilirim.

• Bu arada benimkinin modeli VG2230WM yanlış olmasın.
    Ama sonuçta satıcı bana bu model için de neredeyse hiç çıkmıyor dedi.
  • DrPesimist için vermiştim linki

VIEWSONIC VX2245WM 22" 5ms MULTIMEDYA LCD MONİTÖR
  • şu monitörlere pixel garanti koymadılar gittiler koylasalar ne olacak anlamadım adamlar okadar teknoloji çalışıyor ama hala kendilerine güvenmiyorlar!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: federaL

1-2 saat önce banada almak kısmet oldu sonunda şöyle bir bakıyorumda monutorume kimse çamur atmasın gerçekten çok güzel ayrıca 600 ytl ye 1680*1050 çözünürlüğü 22 inç monutormu kaldı bu zamanda ?

Hayırlı olsun @federal kardeş.
    Yanılmıyorsam dijital uydu bölümünde Skystar dijital tv kartı ile ilgili arkadaşların sorularını yanıtlıyordun.
    Hatta sana ait olan bazı linkleri kopyaladım ilerde bakarım diye.
    Velhasıl diyeceğim; Skystar dijital tv kartı ile aldığın monitör arasında nasıl bir uyum var?
    22" Viewsonic VG2230WM ve Skystar dijital tv kartı ikilisini bir zahmet foto koyarak yorumlamanı istiyorum.

• Arkadaşlar hayırlısıyla banada bugün almak kısmet oldu. Açıkçası görüntü olarak şu ana kadar beklediğim performansı bulamadım, siyah gösterimini başarısız buldum. Şunu anladımki 190X6FB gerçekten çok başarılı monitörmüş. Ama şunu söyleyebilirim görsel olarak ev ortamında bilgisayar rafındakinden daha hoş duruyor, şu an kendime soruyorum olmasa olurmu bence olur, prensip olarak iade etme huyum yoktur ama bu performansla karşılaşabileceğimi bilseydim almazdım. (düşüncelerim yalnızca beni bağlar, lütfen polemik malzemesi olarak kullanılmasın)
    Bu arada kullandıkça fikirlerim değişirse yazarım çünkü video oynatma programlarımda sebebini anlamadığım bir kırılma oluyor bi türlü çözemedim (öncedende vardı 2230 la ilgili değil)
    Kutudan DVI kablo çıkıyor, en alttaki resim.

http://img443.imageshack.us/my.php?image=dscn1601sn0.jpg
    http://img455.imageshack.us/my.php?image=dscn1600sm0.jpg
    http://img443.imageshack.us/my.php?image=dscn1602mb1.jpg
    http://img443.imageshack.us/my.php?image=dscn1603yh6.jpg
    http://img240.imageshack.us/my.php?image=dscn1604sp9.jpg
    http://img443.imageshack.us/my.php?image=dscn1605jz8.jpg
    http://img240.imageshack.us/my.php?image=dscn1606bl9.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spex -- 9 Ocak 2007; 0:34:39 >

• spex merhaba öncelikle monitorun hayırlı olsun.Sorunsuz eskite eskite kullanırsın insallah .
    Bende bu monitoru takibe aldım 1. takip gunundeyim

sana zahmet ozellikle divx li ekran gorunutlerini yayınlarsan cok makbule gececek.

Benim birde onemli sorum olacaktı viewsonic 2230 wM alırsam ekran kartım Ati Radeon 9600 xt oyunları kaldrıması için değişimmi yapmama gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiwago -- 9 Ocak 2007; 2:40:21 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.