Şimdi Ara

22 Euro sınırı kaldırıldı, tüm yurt dışı alışverişlerden vergi alınacak! (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
20
Favori
154.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Adam akıllı üretimimiz vardı da vergiler düşüktü de biz mi alışveriş yapmadık memleketimizden burada 10 liraya bir ürün alacağım 9 lira kargo ücreti veriyorum Çinli 3 liralık malı dahi dünyanın bir ucuna ücretsiz gönderiyor bizi yurt dışından ucuz ürün arama durumuna düşürenler utansın yerli üretimin y si yok biz ceviz ihraç ederiz yurt dışına kilosu 10 lira kendi vatandaşımız alır kilosu 40 lira bu zihniyette düşünenler hiç haktan hukuktan bahsetmesinler vatandaş olarak verelim vergimizi asgari ücret 10 bin TL olsa bu alınan vergilere dayanmaz ramazan mübarek gün ağzımı bozmayacağım

• Süper iç üretim artar

• dahagüzelolacak dedikleri şey bu galiba.
  • Bir sonra ki vergi Leveli yürüdüğümüz ve nefes aldığımız için de vergi veriyor olmak olacak sanırım.
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt
    artı %20 ötv
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

Bu mesaj silindi.
    Para bitti. Dovizdende binde 1 vergi alınacak. Daha başlangıç bu....
  • durmak yok..vergiye devam...herşeye büyük zam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mirae kullanıcısına yanıt
    Takipsizler önemli değil ama takipliler azalacak orası kesin. 10 yerine12 euro odeyince 2 euro da +15 lira ediyor. Ayrıca takipsizi getirmeyen yine getirmez sonuçta postacı tahsilatci değil sipariş anında kartınızdan vergisi ayrıca alınır. Bizlik durum kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzine zam gelir ben zaten 50 alıyorum diyen zihniyet ,bu olaya da ben zaten yurt dışından alışveriş yapmıyorum der.. bunların yatacak yeri yok,fazladan alınan vergilerin hepsi hqram olsun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • halk olarak susmaya devam , hiç bir şeye tepki göstermeyelim adamların ekmeklerine yağ sürelim ,

böyle millet olduğu sürece her gün her şeye zam gelir hadi durmak yok millet olarak susmaya ölü taklidi yapmaya ve soyulmaya devam

ver mehteri erkan....
  • Çokomel daha yeni başlıyor.

• Ulan bu herif ne zaman çıkıp "vergiyi tabana yayacağız" dese ürperiyorum. Yay hacı iiiiiyice yay tabana, adım atacak yer kalmasın o tabanda!
  • Az bile bu halka,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson_Crusoe -- 16 Mayıs 2019; 12:38:20 >
  • İki.hafta.once.kulaklik aldim aliden. 100 lira.odedim. teslimat en gec 8 haziran. Bana.yansirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

İki.hafta.once.kulaklik aldim aliden. 100 lira.odedim. teslimat en gec 8 haziran. Bana.yansirmi
    15 gün içinde Türkiyeye girerse yansımaz

• Bana sanki devletin, sarayın, bürokrasinin tüm yükü vergilerle omuzlarımdaymış gibi geliyor maaşımı daha almadan vergi kesintisine uğruyor aldığım kiraların birer tanesini de vergi adı altında alıyor ama Erdoğan çıkmış karnını doyuruyorum demiş.

• Çok üzücü , çok...
  • Geçen seçim esnafa fırsatçı hain demişti şimdi tüm halkı karşısına alıyor, elinde tek CHP karşıtlığı olan küçük bir kindar zümre kalacak bu seçimde .

Herkes yıldı artık. Başkanlık sistemi akp'lileri bile Erdoğan'dan soğuttu.
  • Bu ülkenin adam olacağı yok, boş verin.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.