Şimdi Ara

22 Euro sınırı kaldırıldı, tüm yurt dışı alışverişlerden vergi alınacak! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
20
Favori
154.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim sigortam var. Geçenlerde hastaydım, doktora gittim. 35 tl eczaneye para ödedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 Euro sınırı kaldırıldı, tüm yurt dışı alışverişlerden vergi alınacak!

Mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Tabi canım herkesin durumu çok iyi dolar o yüzden 6 lira değil mi, onu da Amerika yaptı değil mi?

Bu borçları da Amerika mı yaptı peki?

Asgari ücretli kaç maaşı ile son model araba alıyor? Kaç maaşı ile ev alıyor? Ben söyleyeyim son model değil ortalama bir araba alsa 100.000 ortalama bir ev alsa 300.000... kaç maaş yapar? 200 maaş ve dikkat 200 ay yani 16 YIL HİÇ BİRŞEY YİYİP İÇMEYECEK!

Kendini çok güzel kandırıyorsun!

Alıntıları Göster
    Dünyanın her yerinde böyle hayat pahalı eğer çok köşeyi dönmek istiyorsan ticaret yaparsın çalışır kazanır alırsın, ağzını açıp dolar 1 liraya düşsün diye beklemenin kimseye bir faydası yok.Zaten dolar önceden 1 liraydı ozaman niye alamadın bu saydıklarını? Alamazsın çünkü CEHAPE zihniyeti böyledir.Cehape döneminde bunların hiçbiri yoktu araba mı vardı ev mi vardı ? Reisimiz tokiyle milleti ucuza ev sahibi yaptı.Bakınız bu çok önemli hurda teşfik indirimi ile ucuza araç satıyor şuan hökümetimiz.Bunlar hep hizmet.Cehape varken yoktu alamıyordun şimdi herşey var çalış al ben nasıl aldım ozaman saydıklarını ? İşçiyim evimde var arabamda var reisimiz sağolsun.

• Ne yapıyoruz?

22 Euro sınırı kaldırıldı, tüm yurt dışı alışverişlerden vergi alınacak!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olsun! Kulağımın arkası hala bakir, hala taptaze!
    Kulağımın arkası diyorum. Henüz o bölgeyi keşfedemediler.
  • 9 tane urunum su anda ptt de bakalim ne zaman teslim edicekler simdi mi 15 gun sonra mi

• İnsanların 3-5 kuruş zevkinden ne istersin ya yazıklar olsun bu kaçıncı yaptıkları bu ülkenin insanına.. Yurtdışından indirim görünce action figür falan getirtmeye başladım yeni yeni, malum dolar 6tl oldu cok cok ucuz olunca alınabiliyor anca. Ona bile ekstra vergi.. Umarım bu ülke bir gün düzelir gerçekten artık yetti her gün bir kötü haber duymaktan.
  • 3/4 dolar çek kullanınca nasıl vergi alacaklar

• durum fena alelacele sıfırladılar limiti delik büyük sanırsam
    beklenen şey 10 euroya sora 5 euroya sonra da tamamen kaldırmaları idi.ama birden 22 eurodan sıfıra indirdiler.sanırım bu olay bi tek bizim ülkede var.limiti düşürünce başka ülkeleri örnek gösteriyorladı şimdi ne yapacaklar.bari gümrüğe sunma ücreti almasalar direk fauta üstünden ödesek vergiyi hem gecikmez de ürünler gümrükte
  • bugün ürünü aldım 2 ay sonra geldi vergiye mi maruz kalacam ?

• Şu yorumlara bak muhalafeet olanlar çok komik yazıyorlar. Anca 20 lik bebeler olur cepte para yok ve babadan beslenirler devlette vergi yapınca ogidjfjsjfjdjdjddj derler. Peki milletin bu umrunda mı değil olsa idi onemsenirdi.

• Baskanlik sistemi sayesinde once ucusa gectik, simdi gezegenler arasi yolculuk yapiyoruz. AKP hukumeti bir kac yil daha basimizda kalirsa uzay zaman dokusunu da yirtip bambaska evrenlere akacagiz.

Ulke ulke degil bildigin esir kampi ya.

Oglum sizi yonetenler siyasetci degil, mafya gangisteri resmen. Yazik yazik..bir tane iyi haber duymuyoruz

• Guvura vurur gibi oy atıyordunuz,başkanlık gelince uçacaktık, evet gıda fiyatları uçtu ,vergiler uçtu

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    maalesef var, sizin önerdiginiz usulsüzlük gibi durumlar için olması lazım zaten.

• Ekonomi çok iyi, bunlar hep ondan oluyor. Ekonomi kötü olsa böyle olmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5EF629EBB

Dünyanın her yerinde böyle hayat pahalı eğer çok köşeyi dönmek istiyorsan ticaret yaparsın çalışır kazanır alırsın, ağzını açıp dolar 1 liraya düşsün diye beklemenin kimseye bir faydası yok.Zaten dolar önceden 1 liraydı ozaman niye alamadın bu saydıklarını? Alamazsın çünkü CEHAPE zihniyeti böyledir.Cehape döneminde bunların hiçbiri yoktu araba mı vardı ev mi vardı ? Reisimiz tokiyle milleti ucuza ev sahibi yaptı.Bakınız bu çok önemli hurda teşfik indirimi ile ucuza araç satıyor şuan hökümetimiz.Bunlar hep hizmet.Cehape varken yoktu alamıyordun şimdi herşey var çalış al ben nasıl aldım ozaman saydıklarını ? İşçiyim evimde var arabamda var reisimiz sağolsun.

Alıntıları Göster
    Bak bakalım dünyanın her yeri böyle mi?

Dolar 1,75 TL olarak alınmış bunu 6 olarak alıp tekrar tekrar düşün..

22 Euro sınırı kaldırıldı, tüm yurt dışı alışverişlerden vergi alınacak!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İnsanları teknolojiden uzaklaştırıp cahilleştirme politikaları tüm hızıyla devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.