Şimdi Ara

22 Euro sınırı kaldırıldı, tüm yurt dışı alışverişlerden vergi alınacak! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
20
Favori
154.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22 Euro sınırı kaldırıldı, tüm yurt dışı alışverişlerden vergi alınacak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi southgate -- 15 Mayıs 2019; 17:54:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5EF629EBB

Yav kardeşim reisimiz ilacı bedava veriyor zaten niye ağlıyorsun hala ? Begenmiyorsan git amerikaya orada hiç sosyal olanak yok paran varsa tedavi olursun yoksa olamazsın.Avrupa bizi kıskanıyor, ilaç bedava tedavi bedava devlet bakıyor herşeyine daha ne istiyorsun.Ne vergisinden bahsediyorsun.Tayyip Erdoğan olmasaydı bugün ilaç bulabilir miydin tedavi olabilir miydin ? Sgk kuyruklarında sedyelerde ölmeyi beklerdin.Size iyilik yaramıyor.

Alıntıları Göster
    Kimin ilacını bedava veriyor?

Amerika’nın Avrupa’nın ilacını bedava mı satın alıyor?

Para dışarı akıyor dışarı! Cebimizden çıkıyor düzgün beslenemediğimiz için hasta oluyoruz, ilaçla karın doyar mı!

Asfalt yaptı da arabası ithal, petrolü ithal, yedek parçası ithal... daha çok yol daha çok araba daha çok fakirleşmemiz demek!

Bunu göremiyor musun!

İstediğin kadar ilacı bedava al, yan etkisi ile sürekli hasta olacaksın! Düzgün beslenemediğin için de sürünüp duracaksın.

Almanya 1 kilo eti 8 birime alıyor sen 1 kilo eti 50-60 birime alıyorsun....

Protein ve vitaminsizlikten halk doğru düzgün düşünemiyor bile...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    15 gun içinde tr ye giriş yapar herhalde

• Ben de diyorum benim kargo niye 15 gündür havada uçuyor
    22 Euro sınırı kaldırıldı, tüm yurt dışı alışverişlerden vergi alınacak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche55 -- 15 Mayıs 2019; 17:59:22 >
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Ses etmeyin, kırmayıp üzmeyin. Zamanı geldiğinde reislerini yok edecekler zaten.
  • Şu küçümsedigimiz Gürcistan'da adam Almanya'ya gidiyor 5000-10000 euro son model Mercedes BMW alıyor ülkesine sürerek geri dönüyor gümrükten kuruş para vermeden geçip evinin önüne aracını koyuyor plakasını çıkarıp biniyor , ulan dedemin babası ne diye bu ülkeye geldin Batumdan bok mu vardı

Bu arada 1 Gürcistan larisi 0.37 euro 2.52 TL şuanda

Olsun reyis namaz kılıyor oruç tutuyor alamanya amariga hollanda belcika dış o migraklar yapıyı hep fedöculer geziciler yapıyı reis çok eyi yol yapdi ,

Hem eskiden yağ tüp kuyruğu vardı (bilmiyor Kıbrıs işgal ettik diye dünya ambargo yaptı o zamanlar) şimdi hec bişey guyrugu yoh herşey alabiliyoz , reis saolsun tanzimde kurdu bize hizmete bak pazar sabahı 8 de kuyruğa giriyom ama keyiften açlıktan değil herbiseyimiz var Müslüman başkanım var aç kalırım ne olmuş sanki (bana faydası varsa Müslüman reyisin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 15 Mayıs 2019; 18:2:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• astegon kullanıcısına yanıt
    Sabote falan yok.42 yaşındayım bu adamların evveliyatını da bilirim.
    Zihniyetleri hep aynıydı.Maalesef 20 yıldır ne mal olduklarını söylüyoruz ama dinleyen yok.

Kripto yada danışmanları yanlış yönlendiriyor falan hepsi hikaye.Bilerek ve isteyerek yapıyorlar her şeyi.
  • Allah sabır versin 🤷

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Nick mesaj uyumu

• quote:

Yav kardeşim reisimiz ilacı bedava veriyor zaten niye ağlıyorsun hala ? Begenmiyorsan git amerikaya orada hiç sosyal olanak yok paran varsa tedavi olursun yoksa olamazsın.Avrupa bizi kıskanıyor, ilaç bedava tedavi bedava devlet bakıyor herşeyine daha ne istiyorsun.Ne vergisinden bahsediyorsun.Tayyip Erdoğan olmasaydı bugün ilaç bulabilir miydin tedavi olabilir miydin ? Sgk kuyruklarında sedyelerde ölmeyi beklerdin.Size iyilik yaramıyor.

Alıntıları Göster
    Tayyip olmasaydı bugün takriben daha ucuza ilaç bulurdum , çünkü Tayyip iktidar olduğunda 2002 yılında 1 dolar 1.52tl idi , şuanda 1 dolar 6tl

Gerçi sizin açtığınız konulara bakınca size acıdım bir yandan neyse reisiniz ile size iyi eğlenceler

• quote:

Orijinalden alıntı: southgate

Matematiğin en muhteşem bağıntılarından birinden ne istediniz?
  • RTE gerçekten de geleceği görüyor. Bakın zamanın ne güzel demiş.

• Acaba bu yüzden mi yurtdışından aldığım ürünü gümrükte bekletiyorlar
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    :) sizden daha büyüğüm ve canımı da çok yaktılar ama yüksek yerlerde neler döndüğünü tam bilmiyorsunuz. Boşuna got gibi house of cards gibi diziler yapılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

Tayyip olmasaydı bugün takriben daha ucuza ilaç bulurdum , çünkü Tayyip iktidar olduğunda 2002 yılında 1 dolar 1.52tl idi , şuanda 1 dolar 6tl

Gerçi sizin açtığınız konulara bakınca size acıdım bir yandan neyse reisiniz ile size iyi eğlenceler

Alıntıları Göster
    Cahil arkadaşım sigortan varsa sgk veriyor ilacını para ödemiyorsun ne sayıklıyorsun sen hahhaha

• Damat aliexpress hk açıklama yapıyor

• Peki bu vergiyi nasıl alacaklar bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama var mı?

Eskisi gibi 10 dolarlık malzeme için bir dolarlık fatura yiyecek mi?
  • Yakında bütün POStacılar, POS makinesi ile gezecek... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Kimin ilacını bedava veriyor?

Amerika’nın Avrupa’nın ilacını bedava mı satın alıyor?

Para dışarı akıyor dışarı! Cebimizden çıkıyor düzgün beslenemediğimiz için hasta oluyoruz, ilaçla karın doyar mı!

Asfalt yaptı da arabası ithal, petrolü ithal, yedek parçası ithal... daha çok yol daha çok araba daha çok fakirleşmemiz demek!

Bunu göremiyor musun!

İstediğin kadar ilacı bedava al, yan etkisi ile sürekli hasta olacaksın! Düzgün beslenemediğin için de sürünüp duracaksın.

Almanya 1 kilo eti 8 birime alıyor sen 1 kilo eti 50-60 birime alıyorsun....

Protein ve vitaminsizlikten halk doğru düzgün düşünemiyor bile...

Alıntıları Göster
    İthalat ihracat tabiki olacak ekonomiyi Berat Bey çok güzel yönetiyor ilaçta alırlar uçakta alırlar sanane kardeşim ?

Çok cahil cahil konuşuyorsun kardeşim dünyadan haberin yok, yedek parça yerli olarak istoc oto sanayi de üretiliyor yerli araba dersen oda 2023 de geliyor.Yılın tırı ford fmax ı bile biz türkler yaptık.Petrol tabi ithal olacak türkiye de petrol rezervi mi var :) valla fakirleşme felan yok ben işçiyim bende bile son model araba var herkes zengin türkiye de.Eti şu birime bu birime diye yazmışsın saçmalamışsın herkesin parası kendi ülkesinde geçiyor ben Tayyip Erdoğan reisimiz sayesinde ucuza kargas et alabiliyorum.Dış güçler ekonomiyi baltalamasa dahada ucuzlayacaktır ama hain amerika rahat bırakmıyor reisi cumhuru.

• quote:

İthalat ihracat tabiki olacak ekonomiyi Berat Bey çok güzel yönetiyor ilaçta alırlar uçakta alırlar sanane kardeşim ?

Çok cahil cahil konuşuyorsun kardeşim dünyadan haberin yok, yedek parça yerli olarak istoc oto sanayi de üretiliyor yerli araba dersen oda 2023 de geliyor.Yılın tırı ford fmax ı bile biz türkler yaptık.Petrol tabi ithal olacak türkiye de petrol rezervi mi var :) valla fakirleşme felan yok ben işçiyim bende bile son model araba var herkes zengin türkiye de.Eti şu birime bu birime diye yazmışsın saçmalamışsın herkesin parası kendi ülkesinde geçiyor ben Tayyip Erdoğan reisimiz sayesinde ucuza kargas et alabiliyorum.Dış güçler ekonomiyi baltalamasa dahada ucuzlayacaktır ama hain amerika rahat bırakmıyor reisi cumhuru.

Alıntıları Göster
    Tabi canım herkesin durumu çok iyi dolar o yüzden 6 lira değil mi, onu da Amerika yaptı değil mi?

Bu borçları da Amerika mı yaptı peki?

Asgari ücretli kaç maaşı ile son model araba alıyor? Kaç maaşı ile ev alıyor? Ben söyleyeyim son model değil ortalama bir araba alsa 100.000 ortalama bir ev alsa 300.000... kaç maaş yapar? 200 maaş ve dikkat 200 ay yani 16 YIL HİÇ BİRŞEY YİYİP İÇMEYECEK!

Kendini çok güzel kandırıyorsun!

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.