Şimdi Ara

22 Ağustos Ehliyet Sınavına Girenler.. [ BİZ ARTIK SÜRÜCÜYÜZ :) ] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
0
Favori
35.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trafik Şube de işlerimi hallettim geldim.

Akşam 5 de gel al dediler. Umarım bi aksilik çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Trafik Şube de işlerimi hallettim geldim.

Yarın nereye gezdiriyosun bizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Trafik Şube de işlerimi hallettim geldim.

vay be. demek ertelenmese bizde şimdi alıcaktık
  • @:eScape:

Alıyim de babama yalvarma işlemini tamamladıktan sonra nereye olursa

@hakaniko

Nazar etmeyelim lütfen ama
  • ertelenme olmasa ne güzel bizimde şimdi cebimizde olcaktı tebrikler anotherdie
  • ya bizim kurs çok ipnelik yapıyomuş. sertifikayı 1-1,5 hafta sonra veriyomuş.

hemen vergiyi vs. yatırsam ertesi gün emniyete gitsem bile + 1 hafta sonraya gün verilicek.

tanıdık polis bi şeyler ayarlarsa 1-2 güne gelir inşallah.
  • ilk sıradaydım direksiyon sınavına girdim geldim hic hatam olmadı gectim heralde cesmede sezon bitti fazla yogunluk olmaz insallah en kısa surede alırım ehliyeti...
  • hatasız sürdüm bitti, sonuç 1'de açıklanacakmış. işlemleri hızlandırmak için kursa 20 tlyi de verdim cuma gelirmiş sertifika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManitoN -- 26 Eylül 2009; 11:52:12 >
  • ben sinyal vermeyi unuttum.

hocanın dediğin göre önümüzdeki değil haftaya salı dosyalar hazır olurmuş. biraz duygusallık katıcam olaya bakalım yiceklermi

bizim sonuçlar 2 de açıklancakmış.
  • 85 almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

ya bizim kurs çok ipnelik yapıyomuş. sertifikayı 1-1,5 hafta sonra veriyomuş.

hemen vergiyi vs. yatırsam ertesi gün emniyete gitsem bile + 1 hafta sonraya gün verilicek.

tanıdık polis bi şeyler ayarlarsa 1-2 güne gelir inşallah.

Bana aynı gün verildi. Sabah 10 'da trafik şubeye gittim 17.00 da gel al dedi.
  • 93 le geçmişimmmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

hatasız sürdüm bitti, sonuç 1'de açıklanacakmış. işlemleri hızlandırmak için kursa 20 tlyi de verdim cuma gelirmiş sertifika

100
  • Saatler kaldı..

Hadi hayırlısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: :eScape:

Saatler kaldı..

Hadi hayırlısı..

heyecanlanmayınca her şey güzelce oluyo, kolay gelsin
  • Direksiyon derslerinde arabayı stop ettirmeyen ben, geldim sınavda ettirdim ya. Arabayı kaldırdım hersey normal, anayol falan hiçbir sorun yok hız yerinde seyrediyoruz. Girdik ara yola lanet bi kamyonet girdi önüme abartısız gitmiyor gibi... Sollayamıyorsunda soldan gelen var diye. Artık gebercem sıkıntıdan gaz manyaklığı vardır zaten bende... Bi baktım birşey oldu, stop etmişiz. Okulun önündeyim resmen ya 1 dakika değil 30 saniye daha dayansam bitiyordu sınav. Sonradan arabayı çalıştırıp okula girişim vardı, eziyodum sırasını bekleyenleri.

• bişe olmaz

hatta bugün bi kız vardı.

kız derslerde hiç stop etmemiş.
    bugün üst üste 3-4 kere stop etti. hocalarda çaktırmamak için acaba gaz yemiyomu falan ayağına yattılar. o geçerse yani ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 27 Eylül 2009; 1:26:42 >
  • ya daha öğrenemedim geçip geçemediğimi dün biyere gittik kurs kapalı
  • şimdi geldim sınavdan. sorunsuzdu. Yalnız yanımdaki hocayla komisyondaki adam tartıştı. Umarım karambole gitmem. Şöförlüğüm de var çok kötü koyar valla Şimdi de arabayla 150 kmlik bi yolu tek başıma yapacağım. Oradan da ver elini izimr Herkese hayırlı günler uzunca bir süre yokum hoşçakalın
  • 90 almışım
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.