Şimdi Ara

2100 liraya iphone 6 alıcam ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bi adam var ve bu adamın nakit paraya ihtiyacı var. vodafonedan taksitle iphone 6 alacak yarın. taksitlerle totalde 3000 liraya geliyor ve ben bu adam iphone6 yı aldığı gibi telefonu nakit 2100 liraya adamdan satın alıcam. şimdi sorun şu adamı çok iyi tanımıyorum ve kazık yemekten korkuyorum. kazık yemek derken fiyat yönünden değil. telefonu aldığında fatura bu adamın adına kesilecek ama telefon bende olacak. bu bi srun çıkarır mı? bunu yapanlar çok ve bi sıkıntı olmaz diyolar siz ne diyosunuz? böyle bi alışveriş mantıklı mı?

• guitarhero111 G kullanıcısına yanıt
    Fatura ismi seni bağlamaz sorun yaşamazsın fiyat iyiyse al (piyasayı bilmiyorum) .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

Fatura ismi seni bağlamaz sorun yaşamazsın fiyat iyiyse al (piyasayı bilmiyorum) .

peşin 2450 liraya satılıyor teknosa,vatan computer gibi yerlerde. taksitle 3000 lirayı buluyor. peşin 2100 iyi bi fiyat gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarhero111

quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

peşin 2450 liraya satılıyor teknosa,vatan computer gibi yerlerde. taksitle 3000 lirayı buluyor. peşin 2100 iyi bi fiyat gibi.

kaçırma hocu fatura ismi farketmiyor
  • al hocam faturan elinde olduktan sonra isterse kral fransuva adına olsun farketmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disparity -- 17 Ocak 2015; 6:00:40 >
  • Alabilirsin hiçbir sıkıntı çıkmaz. Zaten apple yılbaşından sonra fiyatlarını arttırdı 2100 liraya çok iyi almış olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuoYuanJi -- 17 Ocak 2015; 6:08:51 >
  • Hiç bir sıkıntı olmaz, telefonla birlikte faturayı ya da bir kopyasını almayı unutma.
    Bir şey olacağından değil ama ileride satmak istersen eğer fatura önemli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapma etme, o paraya öküz alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Yapma etme, o paraya öküz alırız

4 senedir aynı telefonu kullanıyorum. biraz para verip iyi bi telefon almak çok da lüks kaçmaz heralde:)
    ne telefonunu kullanıyorsun 4 senedir ?
  • Kazık yemede

• Gözünüzü seveyim bi dhye bide feysbuka girmek için 2100 lira vermeyin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Against Me -- 17 Ocak 2015; 8:48:17 >
  • Fatura adamın adına kayıtlı olursa telefonda yarın bir gün sorun çıkarsa götürüp nasıl garantiye verecek? Faturada ki kişi o olmayacak çünkü bence sorun çıkabilir.Teknosa gibi yerlerden almanda 200 300 tl oynuyorsa az biriktir oralardan al bence.Bana göre bu forumdan al gayet ucuza satan var,alıp begenmeyenler vs .Sen bilirsin genede.
  • sorun olmaz faturayı al ama, dediğini burda yapan çok kişi var özellikle evkur gibi yerlerden nakit para döndürmek amaçlı çok yapılıyor. garanti konusundan korkuyorsan hiç birşey olmaz cihazı tek kişi kullanacak diye birşey yok önemli olan cihazın garantisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakir Kemancı -- 17 Ocak 2015; 9:39:41 >
  • tek sorun olurda cihaz bozulur para iadesi istersen alamazsın.garantide isim fark etmiyor.ama para isdesi alsmıyorsun.bilgin olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun olmaz bro.

• quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Fatura adamın adına kayıtlı olursa telefonda yarın bir gün sorun çıkarsa götürüp nasıl garantiye verecek? Faturada ki kişi o olmayacak çünkü bence sorun çıkabilir.Teknosa gibi yerlerden almanda 200 300 tl oynuyorsa az biriktir oralardan al bence.Bana göre bu forumdan al gayet ucuza satan var,alıp begenmeyenler vs .Sen bilirsin genede.

garantide isim onemli degil. hatta bazi yerler faturaya bile bakmiyor mac, imei numarasi gibi numaralari (bilgisayar ve telefon icin diyorum baska urunler hakkinda cok bilgim yok) kontrol edip alabiliyorlar. zaten faturadaki isim olayi olmasa ikinci el piyasasinin cogu olmus durumda olurdu su an

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahatlıprens

ne telefonunu kullanıyorsun 4 senedir ?

htc desire s
    Cok canin sıkılıyorsa bir kagida satis sozlesmesi yap, imzalayin..hatta istersen 100 lirana kiy noterde yap ama 2.sine cok da gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Kandırıkçı

Gözünüzü seveyim bi dhye bide feysbuka girmek için 2100 lira vermeyin .

oha lan beni tarif ediyo

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.