Şimdi Ara

20Mbit 100GB AKK 49 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
4.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ışık hızında internet paketine geçmek için aradım müşteri hizmetlerini.bir öneride bulundular.kısacası bu gün itibariyle ayın 18"i olduğu için 18 günlük eski paketten kullanım artı yeni paketiniz ücreti olan 49"tlyi toplayıp yeni faturanızı öyle gönderiyormuş süperonline.bunun için ayın sonunda yani 30 yada 31"i gibi paket geçiş işlemini gerçekleştirelim dediler.ayrıca paket kaldırılacakmış diye bir söylenti var dedim.şu an için böyle birşey olmadığını söylediler.sizlerin bir bilgisi varmı bu konuda acaba ışık hızında internet paketi kaldırılcakta benimi oyalıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

aynen şuan itibariyle ben de geçtim

Taahhüdü göze alanlar bir dakika bile durmasınlar. Şimdi ben de aradım, geçtim. Sorun çıkarmadılar. Ortalama 3 saat içinde aktif oluyormuş yeni tarife.

Yakında kalkması muhtemel, diğer arkadaşlara hak veriyorum. Elinizi çabuk tutun. Mırın-kırın edecek olurlarsa ışık hızı paketine geçmek istiyorum, arkadaşım da geçmiş deyip 100 GB olayını söylerseniz zaten kıvırma şanslarını en aza indirirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Taahhüdü göze alanlar bir dakika bile durmasınlar. Şimdi ben de aradım, geçtim. Sorun çıkarmadılar. Ortalama 3 saat içinde aktif oluyormuş yeni tarife.

Yakında kalkması muhtemel, diğer arkadaşlara hak veriyorum. Elinizi çabuk tutun. Mırın-kırın edecek olurlarsa ışık hızı paketine geçmek istiyorum, arkadaşım da geçmiş deyip 100 GB olayını söylerseniz zaten kıvırma şanslarını en aza indirirsiniz :)

taahhüt olayına ben başta girmek istemedim ancak bürolarına gidip yetkili bir şahıs ile konuşunca taahhütsüz ile tek farkının 150 tl lik kurulum ücretini en başta alınması dışında bir şey olmadığını gördüm..yani eğer taahhütsüz abone olursanız en başta bu 150 tl lik ücreti ödüyorsunuz diğer türlü taahhüt dolmadan aboneliğinizi sonlandırmak isterseniz bu ücreti o zaman ödüyorsunuz..ben de taahhütllü aboneliği seçtim.tabi taahhüt süreniz dolduktan sonra bir ücret söz konusu değil..bir de bana 24 saat içinde yeni tarife aktif olacak dediler..

söyle de bir durum söz konusu diyelim ki 49 tl lik 20 mbit 25 gb lık tarifedesiniz..bu pakete geçtiniz.o zaman normalde 69 tl olan bu pakette size 20 tl lik bir indirim oluyor.ama taahhütünüz dolmadan aboneliğinizi iptal ederseniz bu her ay yapılan 20 tl lik indirimler faturanıza toplu bir şekilde güzelce geçiriliyor..haberiniz olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazar

Sayaras çok önemli bir noktaya değinmiş; benim yazmaya vaktim olmadı bunları.

İkinci taahhüde giriyorsunuz Işık hızı pakediyle. İptal durumunda Eski taahüdünüzün 150 TL'lik kurulum ücreti + yeni taahhüdünüzün size sağladığı ay başı indirim * kaldığınız ay gibi bir faturayla karşı karşıya kalırsınız.

Gerçekten 24 ay boyunca çıkmayacağınıza eminseniz bu işe girin. Yoksa ekstra sağlam bir fatura, iptal işlemlerinde karşınıza çıkacaktır.

Ben de geçtiğimiz günlerde geçtim ışık hızı(!)na. Niyeti olanlar kararını çabuk versin; sanıyorum kaldıracaklar bu paketi. AKK'ya ateş eden kullanıcıları susturmak için yaptıkları ara çözüm çünkü bu. Çoğu normal kullanıcıya aylık 100GB yetiyor zira.

25GB gibi komik bir limiti hiç çıkarmasalar, min. AKK 100GB olsa zaten bu koydukları şeyin gerçekten "adil kullanım kotası" olduğuna inanırdık. 20MBit internete 25GB AKK, insanlarla dalga geçmekten başka bir şey değil.

100 gb bu devirde yeteceğini düşünmüyorum ve bana da yetmiyor.

Film / dizi izleyen bir insanım en boktan filmler 700 mb. ki her filmin 700mb lik versiyonu genelde 1 gb ve üzeri, hergün film izlemek isteyen bir insana yetmez. birde takip ettiğimiz diziler var bölüm başı 300 desek haftada 6 dizi var. ki bazı diziler 500mb bölümü. 2.5 gb desek ayda 10 gb eder. ee ne kaldı? nette gezinemiyorsun youtubeda video izleyemiceksin. 2 pc paylaşıyoruz arada bir laptop katılıyor onlarda facebookta oyun oynuyorlar. herkese ayrı fiber mi takacam ben neyime yetecek? birde steamden oyun alıyorum indiremiyorum. kota yetmiyor. ayın 18i kota %85 doldu ne yapacam kalan 10 gün ben? ne dh de geziliyor google bile 5 sn de açılıyor. taahhüt bitsin direk iptal edicem.

• Sana 300 GB de yetmez hocam :) O kadar diziyi ben takip etsem bana da yetmez

Dizi ihtiyacımı arkadaşlardan karşılıyorum ben. Genelde çok geriden takip ederim dizileri birkaç tanesi hariç. O yüzden toplu halde birilerinde bulunur mutlaka. The Walking Dead ve Dexter dışında son zamanlarda yakından takip ettiğim dizi yok, o yüzden kafa rahat. Senin liste kabarık maaşallah
  • ben bu akk ye kadar herşeyi hd izleyen bir insandım, çok şükür altyazı olmasa bile filmlerden yine birşey anlıyorum ama yinede indiriyordum 30 gblık filmler indirdiğim oldu. şimdi izlediğim filmlerdeyse bi bakmışım 3-5 dk atlamış ben pixel saymaya dalmışım filmi unutmuşum.. bir gün kafama esecek iptal ettirip ttnet e geçeceğim ama oda kalitesiz 4 yıl öncesine kadar tt kullanıyordum, sürekli internet kopması koptuğunda adamları aramadan gelmemesi veya bizim binadaki hatları yenilememeli vs. çok kalitesiz bir şirket. geçsem şimdi 16 mb kadar diye bir şeyleri var adamlar biliyor işi sen onu alsan 4 mb hızla çeksen birşey diyemezsin. uydunet te 20 mb ye kadar var. yani el mahküm s.o ya ama.. sıkıldım valla ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Lan Bu bahsedilen Fiber değil mi, bizim gibi ADSL'cilere ekmek yok anladığım kadarı ile

Bir de artık bir avatar koy yoksa senin hesaptan girip avatar eklicem haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Lan Bu bahsedilen Fiber değil mi, bizim gibi ADSL'cilere ekmek yok anladığım kadarı ile

Bir de artık bir avatar koy yoksa senin hesaptan girip avatar eklicem haberin olsun

Fiber kanka ADSL'den devam edin siz

Şaka maka, TTNet'ten kurtulmak adına geçtim. Yoksa elle tutulacak bir yanı yok. Hikayesini anlatırım sana, resmen rezil ettim telefonda SO operatörlerini. TTNet bile bu kadar kısa sürede delirtemedi beni. Neyse ki bu ışık hızı geyiğini gördüm de kurtuldum.

Hem kapı gibi imza var olm, napacan avatarı

• Ulen bi bağlatamadık bizim siteye şu fiberi ya
  • tahaaütü verdim 2 sene 3 ay geçti taşınıyoruz taşındığımız yerdede malefes ki fiber altyapı yok ne yazık ki ttnet altyapılı superonline ile 8mb e kadar olan hızla sürünücem yazık bana :)
  • Offf ne süperonline imiş arkadaş. Güya 100Gb'lık pakete geçtik. Bir mesaj geldi AKN %80, 10 DAKİKA SONRA bir mesaj daha Hızını 1 MBPS.

Olaya bak, güya ben 100Gb geçtim ama, arka planda halen eski paketim görünüyormuş sistemde. Yani eski download limitim olan 50Gb bir geçtim hız düştü 1'e. Aradım MH'i ama düzeltip size döneceğiz dediler halen dönen yok. 40GB'lık oyun indiriyordum kalan süre 3 saatti, şimdi oldu 2 gün 9 saat.

Ve halen düzeltilmedi 1Mbps hız ile oyunun kalan 20Gb'lık kısmını indirmeye çalışıyorum.

Lafın özü; ayın ortasında 100Gb'lık pakete geçmeyin, geçersenizde güvenipte eski kotanızı aşmayın, aşarsanız benim gibi böyle ayın ortasında 1Mbps hız ile kalakalırsınız. En iyisi ayın son günü arayıpta geçin, bunlar bir haltı beceremiyorlar ben bunu anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adhyasa

tahaaütü verdim 2 sene 3 ay geçti taşınıyoruz taşındığımız yerdede malefes ki fiber altyapı yok ne yazık ki ttnet altyapılı superonline ile 8mb e kadar olan hızla sürünücem yazık bana :)

aslında bakır kablo 32mbye kadar destekliyor.
  • ben TTNET 1Mbps sınırsız 50TL tarifesini kullanıyorum pahalıdır diye hiç araştırmadım diğer internetlerin fiyatlarını sonra bu forumda superonline uydunet ve metronet tarifelerini inceledim ama kararsız kaldım taahüt vermek istemiyorum 50TL'yi geçmek istemiyorum. Aylık download miktarım 100GB geçmez. Hangi firmayı önerirsiniz?
  • Arkadaşlar çok sağolun paketimi 100 gb a çıkardımm sayenizde
  • quote:

Şikayetim üzerine MH'dan aldığım bilgi, 20Mbit 100GB Download, 50GB Upload AKK 49 TL.

"Işık hızı" paketine geçmek istiyorum derseniz yapıyorlar. Taahhüdünüz yenileniyor (24 ay).

Bende bu kampanya dahilinde 50gb AKK ile 49 tl ödüyorum. 100gb istersen 59 tl oluyor. 49 değil ?

http://superonline.net/bireysel/kampanyalar/keyfini_katla.aspx

Düzenleme: MH arandı onaylandı. Geçiş yapıldı. Böyle bir kampanya var ama galiba gizli tutuluyor. tahaahüt yenileme ile 49 tl ile 100akk alabiliyorsunuz. Yani tahhüt vereli 1-2 ay oldu ise geçiş yapın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 21 Ocak 2012; 19:01:32 >

• Bilgi doğru, faturada yapılabilecek olası yamuklara karşı ses kaydım da var. Ben de keyfini katla'dan buna geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 21 Ocak 2012; 20:27:25 >
  • quote:

Bilgi doğru, faturada yapılabilecek olası yamuklara karşı ses kaydım da var. Ben de keyfini katla'dan buna geçtim.

Bizi bu hale getirenler utansın, dünyanın en pahalı internetlerden birini kullan, yağmur yağınca kablo patlasın, kar yağınca yurt dışı çöksün tonla para ver birde gel Adil Kullanım Kotasında 50gb avantaj sağladık diye sevinelim. Valla ağlancak halimiz varda işte seviniyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

quote:

Bilgi doğru, faturada yapılabilecek olası yamuklara karşı ses kaydım da var. Ben de keyfini katla'dan buna geçtim.

Bizi bu hale getirenler utansın, dünyanın en pahalı internetlerden birini kullan, yağmur yağınca kablo patlasın, kar yağınca yurt dışı çöksün tonla para ver birde gel Adil Kullanım Kotasında 50gb avantaj sağladık diye sevinelim. Valla ağlancak halimiz varda işte seviniyoruz.

Türkiye gerçekleri işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaras

Offf ne süperonline imiş arkadaş. Güya 100Gb'lık pakete geçtik. Bir mesaj geldi AKN %80, 10 DAKİKA SONRA bir mesaj daha Hızını 1 MBPS.

Olaya bak, güya ben 100Gb geçtim ama, arka planda halen eski paketim görünüyormuş sistemde. Yani eski download limitim olan 50Gb bir geçtim hız düştü 1'e. Aradım MH'i ama düzeltip size döneceğiz dediler halen dönen yok. 40GB'lık oyun indiriyordum kalan süre 3 saatti, şimdi oldu 2 gün 9 saat.

Ve halen düzeltilmedi 1Mbps hız ile oyunun kalan 20Gb'lık kısmını indirmeye çalışıyorum.

Lafın özü; ayın ortasında 100Gb'lık pakete geçmeyin, geçersenizde güvenipte eski kotanızı aşmayın, aşarsanız benim gibi böyle ayın ortasında 1Mbps hız ile kalakalırsınız. En iyisi ayın son günü arayıpta geçin, bunlar bir haltı beceremiyorlar ben bunu anladım.

Tamamdır, hızımı düzelttiler, hatta 140gb oldu download'um ama halen AKN %80 mesajı bile gelmedi

Fısss; 152Gb oldu ve hız yine 1MBps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayaras -- 23 Ocak 2012; 18:59:03 >

• arkadaşlar bende superonline 20mbps hızlı 25gb akk internete aboneyim çok çabuk doluyor anlamadım gitti ama bu 140 gb olayını anlamadım nedir bu.Ben arasam şimdi 49tllik kampanyaya geçmek istiyorum desem beni geçirilermi 49tl +100 gb download vay be çok iyi hemen arayacağım.zaten adamlar bana 20mbps 25gb akk interneti 2 yıl taahhütlü yapmışlardı beş tl daha veririm istediğim gibi indiririm.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.