Şimdi Ara

20lik Gömülü diş ameliyatı yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hacettepe üniversitesinde çarşamba günü gömülü diş ameliyatı olacağım acaba ameliyatı öğrencilermi yapıyor sorum saçma olabilir ama şundan dolayı soruyorum daha önce hacettepede diş dolgusu yaptırdım bir öğrenci yaptı tam tamına 45 dk sürdü çok beceriksizdi hocaları arada sırada uğruyordu ama neler çektim birben bilirim hacettepede gömülü diş ameliyatı olan veya bilgisi olan var mı?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyametgibi -- 31 Mart 2012; 20:00:08 >

• Acil cevap
  • hocam gomulu dis ameliyati nedir bilmiyorum ancak benim 20`lik disim gomuluydu ve nesterle o kismi yarip almislardi. Cok fazla kanama oldugu icin bir hortum yardimiyla makina kani cekiyordu. Agri sizi bir sey olmadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

hocam gomulu dis ameliyati nedir bilmiyorum ancak benim 20`lik disim gomuluydu ve nesterle o kismi yarip almislardi. Cok fazla kanama oldugu icin bir hortum yardimiyla makina kani cekiyordu. Agri sizi bir sey olmadi.

Acı vermediğini biliyorum 20lik diş ameliyatı hakkında söyledim hacettepe universitesinde ameliyatı kimin yaptığı, sorum yorum için saol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyametgibi -- 31 Mart 2012; 19:58:07 >
  • Yüksel cevap lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.