Şimdi Ara

----- 207 SW OUTDOOR -----bilgi ve paylaşımlar---- (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
11
Favori
116.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de aranızdayım artık. 2009 model 207 Outdoor 98binde...
  • Hocam araciniz hayirli olsun... ne kadara aldiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba 2011 1.6 trendy sw aracımı satmayı düşünüyorum.aracımda sağ ön camurluk ve kapı boyalı.başkada boya ya da değişen yok.88000.km.beyaz renkli.çok şık bir araba.düşünenler mesaj atsın.teşekkürler
  • aracım 1.6 dizel 90 hp benzinli değil arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xovas -- 19 Ağustos 2013; 22:47:18 >
  • aracını satmak isteyen varsa max 70000 km arıyorum 2009-2010
  • ARKADAŞLAR
    2012 MODEL 1.6 OUTDOOR (SW) OTOMATİK ARACIMA (ŞU AN 7000 - YEDİBİN KM)
    MOTOR, OTOMATİK ŞANZIMAN VE DİĞER AKSAMLAR (FREN HİDROLİĞİ VE DAHA BAŞKA BİLMEDİĞİM YANİ YAĞI DEĞİŞMESİ GEREKEN AKSAMLAR İÇİN)
    HANGİ YAĞLARI KULLANMALIYIM? ŞU 5-40, 4-40 VE 3-40 OLAY NEDİR?
    AYRICA BU ARACIM İÇİN EN KALİTELİ, PAHALI YAĞ HANGİSİDİR???
    BİLGİLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
  • ARKADAŞLAR
    2012 MODEL 1.6 OUTDOOR (SW) OTOMATİK VİTES ARACIMA (ŞU AN 7000 - YEDİBİN KM)
    MOTOR, OTOMATİK ŞANZIMAN VE DİĞER AKSAMLAR (FREN HİDROLİĞİ VE DAHA BAŞKA BİLMEDİĞİM YANİ YAĞI DEĞİŞMESİ GEREKEN AKSAMLAR İÇİN)
    HANGİ YAĞLARI KULLANMALIYIM? AYRICA BU ARACIM İÇİN EN KALİTELİ, PAHALI YAĞ HANGİSİDİR???
    BİLGİLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

BU ARADA ARACIM 120 BEYGİR (88kW) VE BENZİNLİ-OTOMATİK (DİZEL DEĞİL)
  • aracınızın garantisi bitmediyse (bir ara garanti uzatma muhabbeti vardi) yetkili servise yaptirmanizi oneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xovas

merhaba 2011 1.6 trendy sw aracımı satmayı düşünüyorum.aracımda sağ ön camurluk ve kapı boyalı.başkada boya ya da değişen yok.88000.km.beyaz renkli.çok şık bir araba.düşünenler mesaj atsın.teşekkürler

Link? Fiyat?

• arkadaşlar merhaba 207 sw 1.6 hdi premium outdoor aracımı alalı bir hafta oldu simdilik hersey yolunda cok memnun ve mutluyum yalnız aracıma ekranlı multimedya sistem takdırmak istiyorum sizce bu garantiyi bozar mı?birde bu internette cesitli ekran büyüklükleriyle satılan multimedya sistemler bizim aracımıza da olur mu bunu takdırırsak direksiyondak koldan ses acıp kapama calısaaz duruma mı gelir yoksa kendi radyosundaki gibi sıkıntısız calısır mı?
  • Bu konuda pek bilgim yok malesef, ancak elektronık sıstem uzerınde cok degısıklık yapmanız genelde tavsıye edilmiyor. Yaptırırsanız da mutlaka tecrübeli, ısı bılen bırını bulun derım.

Daha ayrıntılı bılgı ve yardım ıcın 207 ye özel sıtelere ve forumlarına bakabilirsınız.

Garanti derken aracınız kac model?

• 2012 model hocam peki yetkili serviste böyle bir multimedya aistem yok mu obları ücretli takdıkları?

• Servısde yok bildiğim kadarıyla. 2012 modelse aracınız garantısı dolmus demektır zaten (ek garantı yoksa)

• Arkadaşlar aracım 15600 de arada bir balatalar ötme yapıyor bu normalmi yoksa balatalar mı bitiyor siz kac binde degisiyorsunuz balataları?

• Balataların arac dururken ınce bir metal sesi çıkarması normal. Balataların belırlı bır kılometresı yok, her bakıma gıttıgınızde kontrol edilmesi gerekır. Benımkı 35000 km oldu hala saglam. Tamamen kullanımla ılgılı kısacası.

Sız her ıhtımale karsı mutlaka kontrol ettırın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgc -- 1 Aralık 2014; 21:54:16 >
  • Eibach pro kit taktıran yada herhangi bir yay uygulaması yapan varmı acaba.?
    Amacım süspansiyon sertliğini azaltmak.Standart 207 lerde işe yaradığını paylaşmışlar taradığım forumdakiler.Malum bizim araç daha yüksek fark olur mu emin olamadım. Bir kaç firmaya mesaj attım outdoor için aynı kit olu diyorlar ama daha önceden deneyimlememişler.Bilgisi yahut fikri olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezodo -- 5 Aralık 2014; 10:35:16 >
  • Evey Arkadaşlar süspansiyon konusunda değerli bilgilerinizi bende bekliyorum b u aracı ilk alanlardanım 2008 model ve araçdan çok memnunum tek sıkıntım süspansiyon bunları yumuşatmanın bir yolu varmı ?

Teşekkürler....
  • Arkadaşlar sizin araçlarınızda da trim sesleri var mı düşük devirde trim sesleri geliyor

• Trım seslerı nedır?

• Ön konsoldan titreşim sesleri geliyor yanı cogu arabada olur ya özellikle plastik aksamı cok olan araclarda cok olur cıtır cıtır sesler gelir bu bir arıza degildir cogu aracta zaman gectikce olur ama bizim aracımızda cok plastik aksam olmamasına ragmen arada bir geliyor özellikle motor devrinin düsük kaldıgı durumlarda

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.