Şimdi Ara

----- 207 SW OUTDOOR -----bilgi ve paylaşımlar---- (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
608
Cevap
11
Favori
115.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozleri -- 17 Nisan 2020; 22:15:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu modellerin otomatikleri hakkında bilgisi olan var mı? şanzımanı tavsiye eder misiniz ? Bazı peugotlar sıkıntılı diye biliyorum ama bunun hakkında hiç bilgim yok
  • Ben arstirdim baya.yarin aliyorum kismetse.. bende pejo 307 otomatik vardi 180 binde sattim sanzuman idare ederdi.bunlar 2009 dan sonra 5 vites olarak cikti gayet guzel bir sanzuman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2011 84 binde 120hp otomatik lpg li aldım. Araç donanim olarak cok iyi.yakiti lpg de eski 1.3 meriva dizelim gibi yakıyor.cam tavan falan mithiş bir ferahlık sagliyor.arac 4 vitesmiş bu arda.. suan icin vti motorun yag eksiltmesi haric cok memnunum. Farlari ve sisleri beyaz yapmayi dusunuyorum aracim beyaz cok guzel durur diyorum far ile ilgili tavsiyeniz varsa alirim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu aracın benzinli otomatiği me kadar yakıyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 yılından beri kullanmaktayım yaklaşık 210 bin km yol yaptım halen daha kullanıyorum şehir içi şehir dışı her yerde kullandım araç ile ilgili sizlere şunları söyleyebilirim

+Benim aracı aldığım kişi 16 inch karpuz jant taktırmıştı ve koltukları da full deri yaptırmıştı yani normal premium outdoor lara göre ekstrası olan bir araçtı ama bu tür ekstrası olmasa da görsel olarak çok güzel bir araba hem şehirli hem maceracı bir duruşu var

+Yakıtı sizi asla üzmez merak etmeyin şehir içi şehir dışı gayet normal değerlerde

+Bu araçların tork değeri çok iyi o yüzden yolda bayırda bagajınız dolu da olsa yokuş da çıksanız düz de gitseniz sizi asla mahcup etmez yormaz

+Ben rutin servis bakımları ve km ye bağlı parça değişimleri hariç ekstra bir masraf ile şimdiye kadar karşılaşmadım.

+Yol tutuşu gayet iyi ama tabii bir hatchback tutuşu da beklemeyin sonuçta station bir araç olarak tasarlanmış ama uzun yolda virajlara 130 140 larla girdiğimde herhangi bir sarsma kayma veya güvensizlik de vermedi

+Benim aracım panoramik cam tavanlı bluetooth lu çift yön dijital klima otomatik fark ve silecek sensörleriyle donanım olarak beni tatmin ediyordu kullanabileceğim bütün özellikler mevcuttu

-Olumsuz özellik olarak söyleyebileceğim tek şey bozuk yolda içeri ses alma olayı olurdu herhalde asfaltta çok güzel ama bozuk yollarda içeri biraz ses alabiliyor

Aslında arabam 220 bine geliyor işimle bağlı olarak km den ötürü satmam gerekiyor ama inanın satmaya kıyamıyorum almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim

• 207 1.4 Comfort Station Wagon için yorumlarınız nelerdir acaba 2010 Modeli 80-85bin liraya değer mi 150-200 bin km arası.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.