Şimdi Ara

----- 207 SW OUTDOOR -----bilgi ve paylaşımlar---- (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
608
Cevap
11
Favori
115.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet,ben arabamı sıfır almıstım, 1 sene geçmeden o sesler gelmeye başladı. Hem düşük devirde hem de bozuk yolda oluyor. Ama bu pejonun en genel özelliklerinden ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eibach 30 mm le ilgili outdoor için somut bir veri ne yazık ki bulamadım. Satıcılarla görüşmemde sadece biri arkayı fazla düşürebilir diye bir yorum yaptı.Bizim araçlarla ilgili bir uygulama verisi hala bulamadım.Satıcılarda bizim aracın orjinal yüksekliğinden bihaberler. Bizim araçlarda ki standart 207 lere göre önde 16 arkada 20 mm olan yükseklik farkı nasıl elde ediliyor bilen var mı? Yaylar ve amortisörler 207 hb lerle aynı mı?
  • Merhaba arkadaslar siteye yeni uye oldum peugeot 207 sw outdoor premium 2011 kullanicisiyim arabamdan memnunum su an 45 bin de ancak siz degerli uyelerinde bildigi gibi bende amortisorlerinden rahatsizim en ufak bir yol bozuklugunu dahi hissediyorsun ne yapabiliriz amortisor degistirsek duzelicekmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avukathayro A kullanıcısına yanıt
    Avgo 1300 tam uyumlu fiyati 500 650 arasi arkadasim direksiyondan kumanda edebiliyorsun saygilar

• Arkadaslar aracima cam ruzgarligi taktirmak istiyorum ancak gittigim aksesuarcilarin hicbirinde uyumlu bulamadim bizim sw outdoorlara gore yokmus yaptiran varmi???

• amortisör olayini bilmiyorum, zaten aracin standardiyla oynamayı da dogru bulmuyorum.

ruzgarlik konusunda on kapilar icin 207 hb ler uyuyor olabilir. gerci simdi internetten baktim arka kapilarda da cok fark yok gibi.

• Degerli Maderlash arkadasim msj icin tesekkurler malesef 207 ler olmuyor ayni gibi dursada fark var 307 on kapilara laguna arka kapilara oluyor ama emanet gibi duruyor sahibindende gordum satilikti arac super durmus ama galeride diye aramadim konuyla ilgili bilgisi olan varsa msjlarini bekliyorum saygilar

• cok enteresan, demekki bizim araçlarla 207 hb ler arasinda sadece bagaj ve yukseklik farki yok, ben o kadar ugrasacaklarini dusunmemisim :)

laguna vs baska araclarinki emanet gibi duracaksa hiç gerek yok hocam...

peki bu ruzgarliklar gerçekten ise yariyor mu, yoksa estetik veya spor gozukmesi icin mi tercih ediyorsunuz?

• Aksesuar saticisi 207 kutusundan cikardi kisa geldi onler arka kapilara ise hic olmadi.... cam ruzgarligini istememdeki amac arabamdaki cam tavani acilmadigindan dolayi sunrooflarin asil amaci hafif acikken hava sirkulasyonu %100 oksijen. Sunroofsuz araclarda hangi arac olursa olsun oksijen %25 lere kadar dusuyormus bas agrisi yapiyor ( tabii bahsettigim bu konu uzun yolculuklarda gecerli) simdi diyeceksin cami acarim, cami actigimiz anda hem ses hemde yakit artiyor bide arka koltukta oturan varsa ruzgardan epey etkileniyor cam ruzgarligi zaten bu amacla yapilmis ses minimuma iniyor yagmurlu havalarda iceri su girmiyor yakita etki etmiyor arkada oturanlar ruzgardan etkilenmiyor aracin icindede oksijen % 100 yakin oluyor...
    Cam ruzgarligini bu yuzden istiyorum 100 tl para degil ve gercekten yararli ama bulamadim taktirmis olan gordum internette sanki outdoorlar icin yapilmis gibi duruyo ist da aksesuarcilari aradim 207 outdoorlara yapilmamis cevabi aldim aracina taktiran varsa bilgilendirsin saygilar

• anlıyorum soner fb, ancak istanbulda bile bulamadiysaniz ger sansiniz zor gerçekten...

bahsettiginiz bas agrisi ve yorgunluk hissini ilk zamanlar ben de yasiyordum. simdi uzun yolda fani 1-2 kademe acmadan gitmiyorum. havayi da disaridan aldirinca, oldukça yarari oluyor.

• Merhabalar arkadaşlar 2009 207 outdoor aldım.10 gündür kullanıyorum aklıma takılan bulamadıgım bir şeyi soracagım.

araç mazot son çizgi altına indiginde bilgi ekranında ''eco mod on'' yazıyor yakıt deposu dolu iken de eco mod da kullanmak için napmalıyım .
    bu ayar otoomatik midir değiştirilebilir mi ?
  • Benimde 2010 var ama eco modon uyarısı hiç görmedim. Akü için kontak kapalı iken benzer bir uyarı verip bir süre sonra radyoyu kapatıyor sadece... Meraklandım bak şimdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: DesiqN

Merhabalar arkadaşlar 2009 207 outdoor aldım.10 gündür kullanıyorum aklıma takılan bulamadıgım bir şeyi soracagım.

araç mazot son çizgi altına indiginde bilgi ekranında ''eco mod on'' yazıyor yakıt deposu dolu iken de eco mod da kullanmak için napmalıyım .
    bu ayar otoomatik midir değiştirilebilir mi ?

bu yazi arac calisirken mi yazdi?

• İlk marja bastığımda çıkıyor. Yakıt azken
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesiqN

İlk marja bastığımda çıkıyor. Yakıt azken

yakitin azligi ile ilgisi var mi sanmıyorum fakat motor calismiyorken radyo, aydinlatma, vs elektrik harcarsaniz ve akunuz zayifsa bu uyariyi verebilir.

kilavuzda enerji tasarruf modu olarak geçiyor.

• Anladım , ama aynı gün depoyu fullediğimde bir sonra ki marjta yapmadı depo inince aşşağı yine yazmaya başladı.
  • zamanla belli olur artik, bir sekilde anlasilir belki bilmedigimiz birseydir :) yeni araciniz hayirli olsun, kazasiz belasiz kullanin!

• Arkadaşlar, 2009 1.6 HDi Outdoor ile aranıza katıldım.
    Ankara'da götürdüğünüz servisleri öğrenebilir miyim, gidip memnun kaldığınız servisler nereleridir?
  • Arkadaşlar aracın km dolmayıp bakım senesi dolduğu için bakım vakti geldi 20000 km de dizel 2012 model ne kadar tutar acaba serviste?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankabaoglu

Arkadaşlar aracın km dolmayıp bakım senesi dolduğu için bakım vakti geldi 20000 km de dizel 2012 model ne kadar tutar acaba serviste?

2012 model 38000 km. aracımı nisan ayında yaptırdım; 365 TL tutmuştu. yalnız şansıma o ara %20 işçilik indirimi vardı.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.