Şimdi Ara

206 mı? Golf4 mü?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ne dersiniz?
    96 vectra CD'den sonra hangisi daha hoş ?
    birazcık tuning de olcak.

• İKİSİDE TAM TUNING ARABASI AMA BANA SORARSAN PEJOCU OLARAK GOLF DERİM ÇÜNKÜ MODSUZ 206 GOLFÜN YANINDA BİRAZ ÇÖMEZ KALIR, GOLF 307 İLE KIYASLANABİLİR
  • arkdadaşım selam,
    bende senin düşündüğün gibi düşünüyorum
    206 gt'nin keyfi başka ama golf4'de çok farklı

birde vectardan sonra 206 çok yapay gibi sanki

sende 206 ne var?
  • 206 sırf görünüşü için bile alınabilecek bi araba modifiyecilerin gözdesi durumda
    golf4 ile kıyaslandığında tercihim Golf olur
  • golf daha hoş olur bana göre...

206'nın lafı olmaz golf'ün yanında ....
  • gti 206 alırım diosan tek kapı performans içinse 206 fakat yolda giderlen konfor güvenlik istiorsan golf derim kalite olarak golf 206 dan baya bir önde!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

gti 206 alırım diosan tek kapı performans içinse 206 fakat yolda giderlen konfor güvenlik istiorsan golf derim kalite olarak golf 206 dan baya bir önde!!

ilginç bir ironi olsa gerek başka bir başlıkta 307 ile Polo yu mukayese ediyorlar, burda da 206 ile Golfü, yok yok bunlar adam olmaz azizim
  • hacı polo ne 206 ne 206 efsane ama polo dedigin bir küpten ibaret kullanmış biri olarak hem sportline hemde classic bi kullanmayacagım bir markadır vw (PASSAT HARIC) ama burdada golf derim abi 206 golf le asık atamaz
  • --------Golf ---------
  • topic bir sorudan iki soruya cıkmıs bende kendimce cvp veriyim 206 golf baska kulvarlarda ama golf tabiki nedenebilirki konfor performans olarak peugeot 206 ise mod arabasıdır stock bir 206 düşünülemez bile 70 hp 210km onun yanısıra golf de bir mod arabası poloya gelince ikisinin kıyaslamasını bile polo derim ama 6n2 tabiki son cıkan kasa biraz daha iyi ama o kasa moda yakın gibi geldi bana marka olarak bu ıkı marka aralrında dağlar var

not 206 alıcaksan paran vrsa 206 rc derim geri modeller foss

örnek veriyorumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @armagedon@ -- 18 Aralık 2006; 11:53:05 >

• forever 206..
  • 206 kullanıcısı olarak diyorum ki Golf nerde 206 nerde..karşılaştırılan arabalar karıştı heralde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bocék

206 kullanıcısı olarak diyorum ki Golf nerde 206 nerde..karşılaştırılan arabalar karıştı heralde..

• quote:

Orjinalden alıntı: ocavan

selam,

ne dersiniz?
    96 vectra CD'den sonra hangisi daha hoş ?
    birazcık tuning de olcak.

iyi güzel de...

arkadaş tuning de olacak yazmış, performans ve görüntü istiyorsa tabiki 206 alacak, 8 Valf golf ile ne yapsın?? üstelik görünüm olarak da arkadaşı tatmin etmez, modifiye yapılsa da kutu gibi kalır, sen 206 quiksilver al dostum

• arkdaşım 206 nireee golf nireee.. 207 çıktı yarın 208 ide basarlar biter olay. 206 sedan vs..

golf efsanedir. başka kasası yoktur. yılalrdır her modeline akın edilir. golf golf tür. 4ü 5i farketmiyor. dikkat edersen genel oarak makyajlanıyor sürekli. o efsane üstelik alman arabası. kalitedir. her açıdan. modifiye dersen en babası ona gider. üstelik füme renkliyse bide. 206 da ne işçilik var ne tip bence. yanlış anlamayın 306 kullanıcısıyım. ama 206 kesnlikle almazdım. clio bile daha süper modlanıyor. 206 yı geç. poloyla kıyasla 206 yı.

• arkadaşlar selam,

arabaların karıştığı fln yok. tabiki kişisel fikirde aslında arabalar çok farklı değil.
    biri 102 bg biri 110 bg. boyutlarıda yakın birbirine. fiyatlarda aynı. farkı biri 5 kapı biri 3 kapı.

tamam kalite farkı vardır arabalar arasında ama ikisininde savunulacak tarafları olduğunu düşünüyorum..

ben ikisi arasında kalmıştım ve yardım edileceğini düşünmüştüm.

yazan herkese teşekkrüler ama burası yardım yerine bozma yönüyle klas yaratmatmakmış
  • hocam full mod atıcam alete diosan al 206 yı bak keyfine göz var nizam var ya 206 safkan bir mod aracıdır
  • ARABADA ALMANLARDAN VAZGEÇME
  • bir keresinde şunu dumuştum

almanın biri BİZ AUDI Yİ KULLANMAK İÇİN VOLSWAGEN İ SATMAK İÇİN ÜRETİRİZ demiş ne kadar doğru ise

ne dersin dostum??

şaka şaka kardeş haklısın!! alam yaptımı yapıyor! alamnın fiyaskosu nadir zaten. ammaaa 206 da yaptınmı iii olur be kardeş ya
  • arkadaşlar ben kararımı verdim gibi 206 qick alcam
    golf ün çok bir artısı yok gibi. performans daha düşük 206 gibi hızlanamıyor.
    mod da yakışmıyor. golflere takılan şeffaf stop-faralara baktım hiç yakışmıyor.badikit yaramaz.
    angel eyes yok. açılır tavan yok. ne biliyim bir sürü eksisi var gibi. sizlerinde bilgilerini rica ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.