Şimdi Ara

205 55 16 Continental mi Goodyear mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araç için lastik almam lazım. Araç A3 1.5 tfsi.

Çok performanslı kullanmıyorum ama yinede sessiz yol tutuşu yakıtı iyi olsun istiyorum.

Continental Premiumcontact 7 mi

Goodyear efficientgrip performans 2 mi almak mantıklı.

• 1 yıldır 215 55 17 Continental Premiumcontact 6 kullanıyorum öncesinde bridgedstone , nokian , goodyear üst serilerini kullandım ama Continental kullanmaya başladıktan sonra farklı marka alacağımı sanmıyorum belki Michelin 'de deneyebilirim.

• 2020 yılı eylül ayında 2020 üretim GoodYear 4Seasons 205/55/16 lastiklerin 4 adedini 1.500 TL' den bulunca araca taktırdım.

Yaz-kış, karda-asfaltta sorunsuz memnun bir şekilde kullanmaktayım...

• Goodyear efficientgrip performans 2 yi şuan 4 bin km dir kullanıyorum.

Islak zemin performansı çok iyi.

Kuru zeminde zaten iyi.

Ses çok az.

Kazık fren denememde sağa sola çekme kayma abs yi sapıttırma gibi şeyler yaşamadım.

Manisada yaşıyorum, Sabuncubeli tüneli İzmir geçişinde yol tutuşunu deneme şansım oldu sonuna kadar zorladım en ufak salma yada ciyaklama olmadı lastiklerde.

Continental kullanmadığım için yorum yapamıyorum.

Goodyear yumuşak bir lastik o yüzden ses düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 11 Nisan 2023; 10:1:11 >
  • listenize continental ultracontact ekleyebilrisiniz.

• İkisi de premium lastik. EffienctGrip 2'nin TR üretimli serilerle hiçbir alakası yok, onlar EagleSport serileri, ikisi karışmasın. Arada dağlar var.

Conti tahminim biraz daha gürültülüdür ikisi arasında, ikisi de kazık gibi yol tutar ama tutuşta CPC7 biraz daha iyidir diye tahmin ediyorum.

• alembizim kullanıcısına yanıt

Bu lastik için sert gibi yorumlar okudum.

Continental Premiumcontact 7 alasım var ama goodyear da ses daha düşük o yüzden goodyear da aklımda. Yalnız goodyear alıpta yol tutuşu, fren sıkıntısı yaşar mıyım bilmiyorum.

Kötü bir goodyear eagle sport tecrübem var

• mussti19 kullanıcısına yanıt
    https://www.tyrereviews.com/Article/2023-Tyre-Reviews-Summer-Tyre-Test.htm

Sizin ebat için yeni yapılmış test. PremiumContact 7 alın geçin canavar gibi lastik. Ben sizle aynı ebatta PremiumContact 6 kullandım performansı fazlasıyla tatmin ediyor.
    Simdi 18 jantta SportContact 7 kullanıyorum son derece memnunum.
  • 2 ay kadar önce benzer ebatlı lastik arayışım Continental Ultra Contact alarak sona erdi.

Bu iki aylık süre içerisinde uzun yol da yaptım. Sessizliği gerçekten çok iyi. Kağıt üzerindeki değerlerinde daha az yakan bir lastik olarak ta görülüyor.

Bütçe sorunu varsa Hankook Ventus Prime 4'ün de testlerde oldukça başarılı olduğu tespit edilmiş. Kullanıcı yorumları da oldukça iyi. Onu da araştırabilirsin.

• 0.9 sportourer için yaz lastiği ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.