Şimdi Ara

2024 YENİLENEN COROLLA ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
14
Favori
11.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • COROLLA: ARTIK TÜM YOLCULUKLARINIZ EŞSİZ VE DAHA GÜÇLÜ!

60 yıla dayanan geçmişiyle Corolla, benzinli ve hibrit seçenekleriyle her zamanki şıklığını ve konforunu koruyor. Corolla tüm versiyonlarında sunduğu güvenlik özellikleri, multimedya ekranları ve dijital göstergeleri ile sürüş keyfiniz katlayacak.

Sunduğu bütün gelişmiş paketlerine ek olarak 5. jenerasyon hibrit teknolojisi daha fazla performansı daha düşük yakıt tüketimiyle sunarak size muhteşem bir sürüş deneyimi vadediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcakrep23 -- 20 Şubat 2024; 23:12:23 >

• Sağ ol hocam. 38 yaşında iki çocuk babası bir aileyiz. Bu yaştan sonra insan sorunsuz bir araca binmek istiyor. Bütçemize göre bu aracı aldık. Gönül isterdi Crossunu almak tabi ama bir sonraki aracımıza inşallah.

B sınıfı bir araç parasına, C sınıfı sorunsuz 2. elde üzmeyecek ve yedek parça sıkıntısı çekmeyeceğimiz aynı zamanda Türkiye pazarından çekilir mi çekilmez mi kaygısı yaşamadan garantisi bitene kadar binebilebilecek bir araç düşünüyorsanız herkese tavsiye ederim.

Bende bugün teslim aldım aracı. Allah herkese gönlüne göre araç almayı nasip etsin. 200 km yol yaptım aracın yol tutuşu gerçekten güzel. C premium turbolu bir araçtan geçmeme rağmen hiç üzmedi. Güvenlik sistemleri özellikle TSS 3.0 çok verimli çalışıyor. Direksiyona dokunmadan araç sürmek büyük lüks. Tüketim de üzmedi dağ yolu tırmanışlı inişli yolu 6.3 ortalama ile kapadık. Düz yollarsa 5 lt seviyesinde gezinecektir. Bir olumsuzluk benim için yol sesi oldu onu da müzikle giderebiliyoruz yeni 9’’ ekran yaris cross avrupa serilerinde bulunan yüksek ses çıkışına sahip bir ekran, bu sebeple ses sistemi açısından da olumlu diyebilirim. Özetle bu fiyat bandında tam f/p aracı olmuş. Uzun süreli deneyimlerimi de aktarırım.
  • Merhaba arkadaşlar,
    1.5 Vision Plus almak nasip oldu. Şubat sonu veya Mart ilk hafta teslim alacağım.
    Bu başlık altında; kullanıcı deneyimleri, videolar ve bilgi paylaşımları, sorular ve cevaplar ile birlikte yürümek dileğiyle.
  • Allah kaza bela vermesin üstad. Güzel günlerde bin. Bakımları için servise git de firma para kazansın. Çünkü bakım dışında hiç bir sıkıntın olmayacak ☺️ servise gitmezsen de kaliteli yedek parçalar ve yağlar al
  • armyoflovers kullanıcısına yanıt

Sağ ol hocam. 38 yaşında iki çocuk babası bir aileyiz. Bu yaştan sonra insan sorunsuz bir araca binmek istiyor. Bütçemize göre bu aracı aldık. Gönül isterdi Crossunu almak tabi ama bir sonraki aracımıza inşallah.

B sınıfı bir araç parasına, C sınıfı sorunsuz 2. elde üzmeyecek ve yedek parça sıkıntısı çekmeyeceğimiz aynı zamanda Türkiye pazarından çekilir mi çekilmez mi kaygısı yaşamadan garantisi bitene kadar binebilebilecek bir araç düşünüyorsanız herkese tavsiye ederim.

• mcakrep23 kullanıcısına yanıt
    Bende bir diğer kalite abidesi Honda'nın Jazz modelini kullanıyorum hocam, biz de 3 kişilik bir aileyiz yıllardır bizi üzmedi sevdiceğim ☺️ Toyota da sizi üzmez.

Merhaba , fatura kestirdiniz mi acaba bende kapora verdim ay sonuna doğru fatura kesilecek mart başı teslimat denildi.

• Süreyya hanımın muhteşem değişimi olmuş
  • İş dış demode kaldı artık bu araç . İyi bir makyaj şart
  • flyer kullanıcısına yanıt

Yazılanları okumadınız sanırım 10 un üzerinde yenilik var , değişimden kastınız farin şeklinin değişmesi ise yorum yapmıyorum.

• Ayyildiz01 A kullanıcısına yanıt

Henüz faturalandırılmadı. Plaka tescili için proforma istedim, şase alması bekleniyor.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Bir çok C sınıfı araca göre daha güncel ve modern bir duruşu var. Elektrikliler görüntü olarak çok daha yenilikçi tasarıma sahip kabul ediyorum ama corollanın bu kasası da rakiplerine göre bir adım önde benim için.

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kazasız belasız kullanın
  • Ayyildiz01 A kullanıcısına yanıt
    Kablosuz android auto bunlardan biri mi?
  • Hayırlı olsun hocam. Daha önce hangi araç vardı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Kablosuz android auto bunlardan biri mi?

en boş versiyonda eskiye göre aklıma gelen şunlar var

Yaya algılama

Bisikletli algılama

Otomatik frenleme

Kavşakta çarpışma önleme

Adaptif hız sabitleme

Otomatik uzun far

Şeritte tutma

Kendiliğinden kararan dikiz aynası

Geri görüş kamerası

Multimedia ekran

Yagmur sensörü

• Bu aracın yenilenen vision plus donanımını teslim alan var mı ? 9 inc gelen ekranla ilgili hiç görsel yok. Bu eklenen güvenlik donanımları olacak mı olmayacak mı belirsiz. Bayii sözde ilk parti 15’nde teslim edilecek diyordu ama hayırlısı.
  • Seneye mi kasa değişimi olur acaba? 6 yıl olmuş olacak
  • BoNsE B kullanıcısına yanıt

Bu hafta veya haftaya teslim alacağız aracı. Geldiğinde istediğiniz fotoğraf paylaşımını yapabilirim.

• Bu jantın modeli lazım, büyük ihtimalle taktıracağım yerde vardır ama daha iyi bir araştırma yapabilmek adına bilen var ise paylaşmasını rica ederim.
  • Mart ayında zam gelir mi arkadaşlar?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.