Şimdi Ara

2024'te BU KONUYU TEKRAR AÇACAĞIM NOT BIRAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önce 2013te açtıgım konu 2019 da tekrar açacagım demıstım sımdı yenısını yapıyorum 2024te bu konuyu hatırlatacagım

2013te ki konu :https://forum.donanimhaber.com/2019-6-sene-sonra-nerede-olacaz--76414640

başlıyorum en az kenarda 150bin tl bir birikim ve ve evim arabam olacak , 2 yaşında çocugum olur heralde, daha fit bir vucudum olacagını dusunuyorym ve bu sefer unıversiteyi bitiririm galiba.

Not: Konu 2024te kesinlikle tekrar açılacaktır eğer açılmazsa kesin ölmüşümdür dostlar kusura bakmayın hadi sağlıacakla unutmam açarım !

• 100 üzerinden 85 notunu bıraktım hocam. Aferim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda bu notu ölü olduğun için büyük ihtimalle okuyamıyorsun o yüzden fazlada uzatmak istemiyorum umarım bu mesajı okuyamazsın.

• Hocam eğer ölmezsen alıntılacığına söz veriyor musun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Umuyorum ki 2024 de bu mesajı okurken yüzünde bir gülümseme ile acaba ne yazmıştım merakı içerisinde satırları aceleyle okuyor olursun.

1 Ocağın gecesindeyiz, finallere boğulmuş biçimdeyim. Kardiyo, loko, göğüs boru gibi bekliyor ve her zamanki gibi çalışmakta zorlanıyorum. Okul sanki hiç bitmeyecek, yıllar hiç geçmeyecekmiş gibi.
    Bazı şeylerin gel gitini yaşıyorum. Ama her şeye rağmen mutluyum. Çünkü mutluluğu dışarıda aramamayı öğrendim, Dünyadaki En kuvvetli gücün insan zihni olduğunu gördüm.
    Zihnim bir yandan feslesefeyle, doğru bildiklerimizle, mutluluğun yolculuğu işe meşgulken bir yandan da gelecek korkusu altında sürdüyor hakimiyetini. Geleceğin uzak gözüktüğü kadar tekrardan birisini sevebilmek zor geliyor.
    Kim bilir belki bu yazıyı evli biri olarak okurum, ama o kadaar imkansız ve uzak gözüküyor ki bu ihtimal yazmak dahi istemedim.

Geleceğe bir mesaj bırakıyorsam eğer, unutacağımı hiç sanmadığım stratejimi tekrardan yazayım buraya.
    Pişmanlık geçmişte, endişe ve korku olmamış gelecekte sıkışıp kalmaktır. Yaşamak ise Şuan'ın bilincinde olmaktır. mesela 2019 yılında veya yaşadığım her bir günde, aldığım her bir solukta, seçtiğim her bir kararda zihnim ve ben varım yanlış veya doğru elde ettiğim hiç bir sonuç pişmanlığı doğurmadı doğurmayacak.

Sıradan bir kariyer çizmeyeceğim. Bunu tekrar okuduğumda çok farklı atmosferleri deneyimlemiş kariyerimde istediğim başlangıcı yapmış olacağım.

Allaha şükür
    Gelecek Güzel Olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 2 Ocak 2019; 0:55:23 >

• 2024'te BU KONUYU TEKRAR AÇACAĞIM NOT BIRAKIN

2024'te BU KONUYU TEKRAR AÇACAĞIM NOT BIRAKIN

• edit gelecek
    not: belki de gelmez kim bilir
  • Yer kapalım düzenlicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocko Willink -- 2 Ocak 2019; 1:5:27 >
  • Yazarım bi ara

• evet notlar nerde hadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asus gl702

Şuanda bu notu ölü olduğun için büyük ihtimalle okuyamıyorsun o yüzden fazlada uzatmak istemiyorum umarım bu mesajı okuyamazsın.
    kardeş Allah ikimizede hayırlı uzun zun ömürler nasip etsin inşallah yıkıcı değil yapıcı olalım iyimser olalım kötümser olmayalım
  • 8000 TL borcun vardı kara kara düşünüyordun naptın nettin o parayı buldun mu? hala borcun var mı?
    Evlendin mi? çocukların oldumu?

daha aklıma gelirse ekleme yapıcam
  • 2018 benim için aşırı sıradan/sıkıcı geçti. 2018 ile ilgili kayda değer hiç iyi bir anım yok.
    2024'e kadar beklentilerim/tahminlerim;
    İstediğim kişi kabul ederse kendisiyle evlenmek.
    Evim yok ama büyük ihtimalle olur.
    Araba için net birşey söyleyemem. Önceliğim kafamı sokacak bir evimin olmasıdır.
    Evlenirsem 3 yaşlarında bir çocuğumun olması.
    Önceliğimin ev olmasından dolayı kenarda birikecek paramın olacağını sanmıyorum. Gelen para büyük ihtimalle ev borcuna gider.
    Önlisans okuyorum. Lisansı bitirebilirim 2024'e kadar.

Türkiye için öngördüklerim ise;

1$ = 12TL
    1EURO = 14 TL
    Etin kilosu = 75 tl ve üzeri olacak.
    Nüfus = 100 milyonun üzerinde olacak.
    Doktorumuzu değiştirmedğimiz sürece ülke ekonomisi kalkınmamakla beraber olduğumuz yerde sayacağız. Yerli Üretimimiz yine olmayacak.
    Yerli altı kaynaklarımızın bor ile dolu olması hiçbirşeyi değiştirmeyecek. Bor'u yabancı şirketler ihale ile hortumlayıp kendileri kazanacak. Ülkeye hiçbir katkısı olmayacak
    Yabancı devletler suriyeyi sömürmekten çekilip, elektrik enerjisi yüksek olan ülkeleri hedef alacaklar.
    Elektrik hedefleri yoksa yer altı kaynakları bol olan iranı savaşa doğru sürükleyecekler.
    Türkiye hariç avrupa ülkeleri araçlarının en az %50 si elektrikli olacak.
    Türkiyeyi top tüfekle yıkamayacaklarını anlayan sömürü devletleri, zayıf noktamız olan ekonomi, tarım ve bilişim ile ülkemize darbe yapmaya kalkabilirler.

• 2024 de mezun oluyorum hayırlısıyla. Bakalım hâlâ üniversiteyi bitirdikten sonra bi de fizik ya da biyoloji bölümü bitirme isteği var mı hâlâ içimde. Ve şu anki görüşlerime hâlâ sahip miyim?

• Ah memleket ah...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer 2024'e kadar ölmediysem; lehçe ve ispanyolcayı öğrenmişimdir umarım. Öbür türlü tembel malın tekiyimdir.

Ayrıca umarım son seçimlerde akp kaybetmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Eğer 2024'e kadar ölmediysem; lehçe ve ispanyolcayı öğrenmişimdir umarım. Öbür türlü tembel malın tekiyimdir.

Ayrıca umarım son seçimlerde akp kaybetmiştir.
    Hican almanca öğren Lehçeyi napçan

• 2018 en kötü senemdi. Umarım 2019 ve 2024 arasında bundan daha kötüsüne rastlamam.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.