Şimdi Ara

2023 seçiminde akp kaybetti diyelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerine gelen kişiye, partiye ne kadar güvenebiliriz?

Kılıçdaroğlu, akşener, babacan vs gelse cidden vatansever bir şekilde ülkeyi yönetir mi?

Evet ilk birkaç sene uysal takılabilirler. Ama peki ya sonrasında?

Yeni bir akp ye dönüşebilirler mi sizce?

Diyelimki akşener tekrar seçildi. Bu kadının tayyip v2 olmayacağına az da olsa inanabilir miyiz, olmayacağından emin olabilir miyiz?

• Ulke geriye gitmeye baslar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne olursa olsun bu kadar kötü (şeytani) şekilde yönetileceğini düşünmüyorum. Çok daha insaflı olacaklardır ancak becerirler mi beceremezler mi onu görücez.

• kapıci corç K kullanıcısına yanıt

şu an napıyor :d

aslında ülkenin geriye gitmesi şuan için çok iyi.çünkü geçmiş şuandan çok daha iyi durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A3C3A4DE0 -- 27 Nisan 2021; 23:38:12 >
  • Valla bizim kahvedeki arkadaşları toplayıp bi kabine kursam bile bundan daha iyi yönetir.Yani kim gelirse gelsin zaten şu andakinden daha iyi olacak.

• jeanbay3 J kullanıcısına yanıt

Hocam şuankinden daha iyi olur bunu biliyorum ama sonrası için söylüyorum. İlk 2 3 sene ülkeyi süper güç yaptılar diyelim. Sonrasında manyağa bağlamayacakları ne malum. Tayyip gibi olmayacakları. İyi niyetli olup olmayacaklarını belkide bilemeyiz. Siyasetin saçmalığı da bu zaten belkide.

• Geleceği tanrıdan başkası bilemez zaten başka çaremiz yok eğer akp gitmezse değişim olmaz giderse olacağının garantisi yok ama bir umut işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Bisikletçi76

Hocam şuankinden daha iyi olur bunu biliyorum ama sonrası için söylüyorum. İlk 2 3 sene ülkeyi süper güç yaptılar diyelim. Sonrasında manyağa bağlamayacakları ne malum. Tayyip gibi olmayacakları. İyi niyetli olup olmayacaklarını belkide bilemeyiz. Siyasetin saçmalığı da bu zaten belkide.

Malum partinin ilk zamanlarda iyi görünmesinin sebebi ABD'den alınan rüşvetlerdi.Sanıyolar ki Amerikaya karşı dik duruyor o parti.CHP falan gelince öyle olmayacak.Aslında tam tersi.Vallahide billahide tam tersi.Hatta Abdurrahman Dilipak bile o partiyi ABD'nin kurduğunu söyledi.Ecevit zamanında tüp kuyrukları vardı ondan bu partiye oy veriyoruz diyorlar.Hiç yoktan para varmış ki kuyruk oluyomuş,şimdi bedava patates soğan kuyruğu oluyor.

• dönüşürse bir sonraki seçim değiştirirsin oyunu yine. her gelen ülkeyi babasının çiftliği gibi kullanmaya başladığı an tepkiyi koymak gerek. zaten akıllı millet olsak bunu yapmaya cesaret edemez kimse.

• kanıtlı bir şekilde gördük ki şu kabine yerine ülkeyi boş koltuk yönetse daha iyi durumda oluruz. Tek yol liberalizm, tek yol devleti küçültmek

• hellface H kullanıcısına yanıt
    Savunma ve saldiri saniyi

• "Gecmis daha iyi" :D? Her sey kur farkı deil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapıci corç -- 27 Nisan 2021; 20:32:39 >
  • bu riski almamak için sürünmeye devam mı edelim?

aynı şeyi yaparak farklı sonuç beklemek saçmalık.

• tayyipden iyi yöneteceği kesin olduğu için umurumda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7CB396CB8 -- 28 Nisan 2021; 0:45:13 >

doyuyor mu karnın savunma ve saldırı sanayi ile

Valla gayet iyi doyuyorum kafam vok rahat

geçen yıl yurtdısından kaçak iphone getirme başlığı açmışsın aga sen iyi misin hem iphone 11 hem de 4500tl vereceksin yine hahshahahjsadgh size müstahak gerçekten kolay gelsin

• iamburak kullanıcısına yanıt

hiç bir şey değişmeyecek bundan eminim, zamanla sizler de göreceksiniz.

ör: ÖTV oranları geri inmeyecek, kdv yine aynı,

ör 1 tl = 1 dolar olmayacak yine minimum bu seviyede olacak,

eğitim sistemi zıplamayacak...

özetle, en iyi hali ile şu anki durum kendini muhafaza eder,

çünkü çözüm partilerde değil, sistemin kendisinde... bu da kolay değişmez.

Eskidi artik 11 13 miniye bakicam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.