Şimdi Ara

2023 Cumbuhbaşkanı Adayınız? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
5.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

2023 Cumbuhbaşkanı Adayınız?

(En Son Oy Tarihi: 21.5.2020)
Giriş
  • Olum bune lan adamın attığı mesaja bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkidir ne zaman açsam şu fotolara denk geliyorum.
  • Şaka mı yapıyorsunuz? Yavaş yerine gökçek yazacaktınız sanırım.

Diyeceğim ama maalesef ciddisiniz.

Hem iftira atıyorsunuz hem de kaynak vermiyorsunuz. Madem bu denli rant peşinde ve kaynaklarınız var neden bunu paylaşmadınız? Forum köşelerinden sağa sola laf atmak basit değil mi?

quote:

Ha pardon bi de yerlerine Atatürk'e küfreden BTÖ sempatizanlarını koydu.

Siz muhtemelen sadece ahaber,sabah,akit,ensonhaber,hürriyet,milliyet gibi yerlere giriyorsunuz sadece. AKP ilk kurulduğu günden beridir Atatürk'le uğraşıyor. Kaynak mı istiyorsun? Google'dan arayabilirsin aniden çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 26 Nisan 2020; 22:20:41 >
  • NurullahHormanci kullanıcısına yanıt
    zaman kaybı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiena1 -- 2 Kasım 2020; 1:17:17 >
  • Ankarada yaşıyorum. Mansur başkanı da çok seviyorum ama cumhurbaşkanlığı için daha üst düzey birini hayal ediyorum. Umarım 3 sene içinde ileri görüşlü bir lider çıkar da ülkemizin refah seviyesi artar !
  • quote:

Orijinalden alıntı: NurullahHormanci

Halen Erdoğan diyen var Allah'ım cildircam

2023 de RTE ye oy verip kazanınca burda "beyler aç kaldım help me " diye konu açarsınız
    Hocam ben Ingiltere'de yasiyorum, dolarin ve poundun TL karsisinda artmasi icin RTE'ye oy verecegim
  • Cross Thread kullanıcısına yanıt
    Müslümanla hristiyanla ne alakasi var bunun sacmaladikca sacmalamissin sen bu kafa yapısıyla oy verme zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belediye başkanlığı seçim döneminin konjoktürüyle hayal kurmayın.

Mansur Yavaş hizmet adamı, siyasetten anlamaz; İmamoğlu siyasetten anlar, hizmetten anlamaz.

HDP ve DEVA faktörleri kilit konumda olacak. Belediye seçimlerindeki gibi CHP partisinin dominatlığı CB seçiminde ol-ma-ya-cak.

RTE seçime girmeyeceğine %100 karar verirse CHP dışındaki her partiyle anlaşır!!

Devlet Bahçeli'nin devletçi aday önerisi HDP-CHP negatif algısı karşısında başarılı olabilir. Meral Akşener'in Belediye Başkanlığı konjonktüründeki HDP legal partidir vurgusundan bugünlerde HDP=PKK vurgusuna evrilmesini de hesaba katın.

CHP MHP İYİ seçeneği olur mu? Bahçeli'nin devletin yeni derin devletini Ülkücüleden oluşturma hamlesini eski Türkiye'nin derin devletinin CHPli ulusalcılarına tekrardan kaptırmak istemez. Çünkü CHP'nin en önemli amacı eski derin devleti unsurlarını yine kendinden oluşturmak. Bu yüzden Bahçeli ile CHP anlaşamaz...

Hiç bir parti başkanı ve üst düzey yiyicileri partilerini RTE gibi %100 domine edecek birini CB adayı yapmaz. Partilerinin ve/veya ortaklarının gücü sayesinde seçildiğine kesin olarak iman etmiş birilerini CB adayı çıkarırlar. Doğrudan kendi gücüyle halkın desteğini arkasına alarak seçilecek CB adayı çıkarmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 27 Nisan 2020; 1:56:20 >

• Çiftlik Bank Tosuncuk diyorum ben

• Dolar kuru 7 değil 47 de olsa sonuç belli. O yüzden boşuna çabalamayın. Aklınızı kullanın. Bu ülkede hiçbi şey değişmez. Eğitim seviyesi artmadığı sürece umut asla olmayacak.
  • Mansur yavaş iyi bir insan olabilir. Şahsen pek hakkında bilgim yok ama CHP ülkeyi batıran bi parti olduğu için maalesef CHP ye güvenim yok kim gelirse gelsin.. rte yine tek seçenek :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiena1 kullanıcısına yanıt
    izmir'de yaşayıp da millete seküler..solcu.. diyip aşağılamak..ne bileyim..ilginç bir kafa..

bu arada heykel'den rahatsız olan varsa çekip gidebilir..izmir'de ne yana dönseniz onu görürsünüz..sizin için de zor olsa gerek..
  • İmammış
    Mansur bey tamam ama İmamoğlu nedir ya
    Beter oluncular seçim dönemi etiketleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 27 Nisan 2020; 17:5:44 >
  • 1- mansur yavas
    2- ekrem imamoglu
    3- muharrem ince
    4- meral aksener
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Kötü gidişatı durdurabilecek adam İmamoğlu.

Kötü gidişatı durdurup, yükselişe, refaha geçirebilecek tek adam Mansur Yavaş.

Cumhurbaşkanı Mansur Yavaş
    Başbakan İmamoğlu
    İç işleri bakanı Zeydan Karalar. Efsane Milan kadrosu getir götürünü yapar.
    Diğer 2'si tamam da "zeydan karalar" ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr. solucan -- 27 Nisan 2020; 20:5:45 >
  • Yaşadığımız bu kadar rezillikten sonra hala malum "şahsı" CB olarak isteyen varsa biz her şeyi hak ediyoruz. Bu kadar IQ geriliğine tahammül etmek imkansız.
  • Bunların hakkından Mansur Başkan gelir, Melih'e her hafta ayrı dava açtırıyor Ankarada dışarı çıkamayacak hale getirdi 20 yıllık belediye başkanını.Melih'e bunları yapan malum zat'a neler yapın siz hayal ediniz.

Lakin Mansur Yavaş'da aday olsa Ekrem İmamoğlu da aday olsa Meral Akşener'de aday olsa koşulsuz desteklerim.Türkiye kurtuluş savaşı veriyor.
  • Şu vergileri kim indirip kaldıracaksa oyum ona

• ø kullanıcısına yanıt
    Ailemde de 3 kişi, aday olursa Mansur Yavaş'a oy verecek. Herkes bıkmış artık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.