Şimdi Ara

2022 1.5 tsı premıum kamiq stop lambası farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2. El 2022 model kamiq satın aldım sarı siteden baktıgımda bazı 2022 modellerde stoplar led bazı 2022 modellerde stop lambaları normal gözüküyor bunun nedenini bilen varmı benim aracımda kayar sinyal yok mesela ve bazı araçlarda ambians aydınlatma kırmızı benimkinde beyaz benşm arabam 2022 model degilmi bu farkın sebebi nedir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• araçlarda Led farlar model yılına bağlı olmaz hocam, donanım paketine bağlıdır, dolu pakette Led farlar-stoplar gelir. giris/boş paketlerde olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 paket var zaten biri elit biri premium aracım premium paket sarı siteye girerseniz bazı araçlardaki farkı görüceksiniz aynı yıl aynı paket aynı motor ama stop lambaları farklı kimisi led kayar sinyalli kimiside normal far kayan sinyalsiz yarın baiyede gidicem yetişebilirsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTekin AS5YT -- 13 Kasım 2023; 18:52:56 >
  • Bazı premium paketlerde kayar sinyal lambaları olmuyor ufak tefek yine donanım farkları olabiliyor . Bunun model yılı ile alakası yok

• Ne ile alakalı acaba hocam ilk defa karsılastıgm bir durum

• CanTekin AS5YT C kullanıcısına yanıt

Özellikle dövizin arttığı zamanlar aracın fiyatına çok zam yapmamak için bazı özellikleri kısmışlar. Satış temsilcisinin söylediği bu bana. Aslında çok da mantıksız değil gıda şirketlerinin ürüne zam yapmak yerine gramajları düşürmesi gibi düşünün .

• bende 1.5 tsi fabia premium var. geçen sene aldım. benim stoplar halojen ama dijital kadran var, 17" procyon aero kapaklı jantlar var. 1.0 tsi fabia premiumlarda da analog eski tip kadran vardı, 16" aero kapak olmayan alüminyum jantlar vardı ama led stopları vardı ben alırken.

skodada öyle farklar oluyor aynı donanım olmasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 13 Kasım 2023; 19:26:18 >
  • Teşekkür ederim bende acaba noluyor. Arabada ambians farklı stoplar farklı dolandırıldık mı oldum teşekkür ederim bilgilendirme için sjsjsjdj

• Opsiyon ve gereksiz ozellik, parasini verenler aldi

• Opsiyon listesinde göremeyince sormak istedim en dolu paket denilince premium için

• Araç nasıl memnunmusunuz

• Araç ile 300 km kadar yolculuk yapabildim olumsuz bir yanı gözüme çarpmadı

• CanTekin AS5YT C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Bende düşünüyorum ama tam karar veremedim.Tucson,Puma,kamiq arasındayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.