Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
56
Favori
341.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ücretli yapıldı evet 350 - 400 arası birşey ödemiştim şimdi emin olamadım ama. Toplam tutarın 20% si.
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Ben geçenlerde 150bin bakımına girdim ağır bakım sanıyordum değilmiş , 180 herhalde ağır bakım
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    Maşallah diyelim. Ne kadar daha sözleşmeniz var?
    1 ay kaldı
    Sonrasında ne düşünüyorsunuz insignia devam mı?
    İnsignia tabi ama kiralama olursa 1.5 yeni motor
    Makyajsız 1.6 lara bakıyorum satın alma olursa vs
    Grandland baktım iyi güzel ama yüksek araba bana göre değil çok yol yapıyorum insignianın yerini tutmaz , bugün yapmışım 250km arada iş güç yüksek araba ne bileyim sanki astra J den daha fazla yorar gibi geliyor
    Ama kesinde konuşmamak lazım
  • Sağlıklı günler, kazasız sürüşler... Aracım 2018 exclusive... Bir süredir 'afl far ayar' , 'far yükseklik' ve 'süspansiyon sistemi' hataları her arabayı çalıştırmamda, daha sonrasında da sürekli olarak ekrana gelmekte. Ne kadar 'tamam' desemde sürekli ekrana gelip duruyor. Bilgisayara bağlayıp hataları sildirmek istediğimde silemedik. Aracımda herhangi bir arıza olmadığını belirteyim. Bilgi olarak yaklasık 7 ay önce yazılım atıldı ve jantları da 20 inç yaptım. Aracımdan 2 ay önceye kadar herhangi bir şikayetim yoktu. Şu an da yurt dışında olduğumdan arabam kapalıda durmakta tabi arada bir çalıştırılıyor. Ekrana gelen arızalar konusunda baya araştırdım ve eski kasada karşılaşan baya kişi var. Sebebin sol ön lastik arkasındaki far yükseklik ayar sensörünün veya karşısındaki aynanın kırılmış olabileceği. Aynanın veya sensörün değiştirilmesiyle bu sorunun ortadan kalktığı görülmekte. Bu sorunla b kasada karşılaşan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2017 model 2018 ocak çıkışlı aracımı bu hafta yetkili serviste 3.bakımını yaptırdım hazır bakıma gitmişken aküyü ölçtürdüm aküde sıkıntı çıkmadı ama arabayı stop ettiğimde vitesi P konumuna almama rağmen ekranda vitesi P konumuna getirin uyarısı çıkıyordu servise bunu da belirttim vites modülünde ki swicth arızasından kaynaklı olduğunu ve 2600 TL ücreti olduğundan bahsedildi kullanıma sorun teşkil etmediği için değiştirmek istemedim sosyal medyada da bu vitesin arızasından şikayeti olanlar var sizlerde durum nasıl? Kronik bir sorunsa garanti bitse bile değiştirilmesi gerekmez mi?

• bahadir3790 B kullanıcısına yanıt
    kronik olduğunu kabul etmiyorlar zaten sorun orada...
  • Bianconero kullanıcısına yanıt

bu arıza ileride vitesi algılamama durumuna dönüşür mü can sıkıcı bir durum

işten anlayan şanzıman ustasına gidin, çok daha ucuza switchi değişirler (100-200tl en fazla) ben şahsen öyle yapacam, bakımı da dışarda yaptırdım servisin falan artısı yok zararı var.

yalnız motocar diye markanın filtrelerini takmışlar, yağı önceden motul demiştim onda sıkıntı yok fakat orjinal bekliyordum özellikle yağ ve mazot filtresini.900tl verdim hepsine, bana çok fazla geldi. bu marka hakkında bilgisi olan var mı? yerli malıymış galiba. pazartesi gidip çıkarttırmayı düşünüyorum ilerde sorun olmaması için. muadil dedi bana sadece GM yazmıyo aynısı ama öyle olmadığını düşünüyorum...

bende ki araç benzinli 45000 bakımını 1000 TL ye yetkili de yaptırdım 3 yaş üstü olduğu için vitesi de yetkili serviste yaptırmam zaten onlar direkt değişim yapıyorlar gittiği yere kadar idare edeceğiz artık

Arada bende far yükseklik arıza yazısı çıkıyor ama tamam deyince geçiyor ve problem olmadı
    bende kısalar hafif kusurlu geçti muayeneden. hata falan da vermiyor.
  • Beyler merhaba, 2017 Insignia grand sport CDTI almayı düşünüyorum, hatasız boyasız sözde. İnternette araştırırken triger ve zincir hatası çok fazla gördüm, başıma gelme ihtimali yüksek olur mu? Araç 73 binde serviste bakımı yapılmış hep. Bu durum olursa çözümü zor olur mu? Teşekkür şimdiden.

• Yani ben zinciri hiç duymadım
    Zaten benim arabada olmadıysa olmaz herhalde

:)

Sizin araba istisna bence...:)

benim araç da aynı şekilde farlarda bir sıkıntı yok ama muayeneden hafif kusurlu geçti genelde farlara hafif kusur yazıyorlar

• Fozer7 F kullanıcısına yanıt
    Tabiki
    İlk gelenlerden bendeki , mazot bile kaçırdı 😀
    Ama güzel araba seviyorum
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.