Şimdi Ara

2021 HYUNDAI TUCSON (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
16
Favori
37.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakından görmek lazım...neden hoşuma gitmedi???
  • Saçma sapan çizgiler, ütü izleri...bence olmamış. Eskisi daha heybetli ve karakterliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İc tasarimi begendim ama disi icin ayni seyleri soyleyemem

• Acaba Türkiye'ye ne zaman gelir

• Yıl 1997

iş'ten öğle yemeği için eve gelmişim o zamanlar çok gencim tabi, ekmek arası ve yanına da kola

hemen tv yi açtım. bir kanalda ekonomisi batmış olan Güney Kore'nin bir şirketinin ceo su konuşuyor.

''10 yıl içinde dünyada ilk 3 elektronik markasından biri biz olacağız ve ilerleyip ilk sıraya yerleşeceğiz'' dedi..

Bu lafı hiç unutmuyorum, alttada Samsung CEO su bilmem kim yazıyor..

''Hadi len ordan'' dedim ve kanalı değiştirdim.. (tabi o dediğim lafı şimdi daha edepli yazıyorum )

Şimdi görüyorum ki bugün adamlar söyledikleri yeri aşındırıyor.. Helal olsun diyorum..

Hyundai de öyle şuan. Genesis ile kaliteyi kendi sınıflarında en üst çıtaya yükseltiyorlar.

Amerika'da test edip inceledim ve gözlerimle gördüm. (Ordaki arkadaşım da şimdi Kia Telluride aldı)

Koreliler de artık güzel araçlar üretebiliyorlar. Bu seviyeye gelmeleri 20 yıl alsa bile geldiler..

Özellikle kendi ülkesine bir alternatif sunuyor mu? Evet. Ve Kore'de Genesis lüks segmentte lider.

Biz, mi ? Maalesef hala Okumuyoruz, akıllanmıyoruz ve sonucunda da böyle yönetiliyoruz..

Sonrada adamların yaptıklarını beğenmiyoruz.

Ve tam 23 yıl sonra lafımı geri alıyorum, şimdi bu adamları tebrik ediyorum..

Bizimde bu günleri ülke olarak görmemiz dileğiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 20 Ekim 2020; 20:46:34 >

• Hangi yılın sonunda piyasada? 2020 mi, 2021 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamolsun1

Hibrit olmayan motorlarda neden otomatik vites yok. İkisi de manuel .
    O manueller sanırım debriyajsız manuel. Yani vites kolunu itince kendi geçiyor vitese ve devamındada alt yada üst vitese otomatik devam etmiyor. Yanlış bilmiyorsam.
  • Firma Tucson üzerine çok düşüyor ve ciddi arge yapıyor üzerinde. Hyundai zaten kazancının büyük kısmını ARGE ye ayıran bir firma bu sayede kısa sürede çok geliştiler. Mitsubishi den devşirme araçlardan 20-30 senede Dünyanın ilk 5 ine girdiler. Kamyon otobüs çekici vs.. ciddi yatırım yapıyorlar. Kendi kendine giden park eden römorktan ayrılıp yeni römork takabilen çekiciler falan yapıyor adamlar. Boyle giderse şöforluk mesleğide ölecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AO

O manueller sanırım debriyajsız manuel. Yani vites kolunu itince kendi geçiyor vitese ve devamındada alt yada üst vitese otomatik devam etmiyor. Yanlış bilmiyorsam.

Alıntıları Göster
    Duydum o sistemi hocam tuhaf bi sistem bana saçma geldi eğer öyle olacaksa. Pek rağbet göreceğini sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s700 kullanıcısına yanıt
    hangi yıldayız

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    2023
  • beğendim fiyatlar belli mi ?
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    300-350 bin lira başlangıç fiyatı olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vay arkadaş, teneke accent'lerden nerelere...
  • bayileri arayan var mı? bu yıl sonu geleceğini pek sanmıyorum. Kesin bilgisi olan var mı?
  • Direksiyonu beğenmeyen bi ben miyim?

• Olmamış

• Youtube'da uzunluk 4630 mm, aks araligi 2755 mm olarak gosterilmis.

• Dış kısmı özellikle ön çirkin, iç kısım güzel. Şuan ki versiyonda dış güzel iç çirkin umarım bundan sonraki versiyonda ikisini aynı anda yaparlar.
    Yaza gelmiş olur gibi geliyor en erken bahar.
    gelene kadar döviz ne olur belli hibrit dizel 4x4 500 bin rahat olur, Gel de yarım milyon ver arabaya... milletin parasıyla 30 35 bine algığı arabayı biz ömür boyu çalışsak alamıyoruz. Alana hayırlı olsun sağlıkla binsin. Umarım bir gün de hepimiz istediğimiz araçlara bineriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komkarbey -- 18 Eylül 2020; 20:23:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.