Şimdi Ara

2021 Honda Civic'ten ilk teaser geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
5.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Güzel görünüyor, artık 6 ay sıra bekleriz 2021 Honda Civic'ten ilk teaser geldi 

• bayiye gelince ilk olarak C sütununa bakacaklar burda mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 17 Kasım 2020; 3:36:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkemizde satılmayan yeni kasa Accord'un küçüğü geliyor. Fc5 e göre oldukça sade bir tasarım geliyor anlaşılan.

• şu aptal cvt'den bir kurtulsa diyeceğim ama yeni avensis'te bile kullandığına göre devam edecek malesef

• https://www.twitch.tv/hondahead2head

• Fd6 sonrası olması gerekrn fd7 buydu bence. Fd 7 arka stoplarından nefffret ediyorum ! Igrenc abi, o cirlop gibi ön farla o arka stopları yapan tasarımcıya selamlar bırak bu mesleği. Hatchback fd8 e hic girmeyelim berbat bir tasarımı var. Fd 6 stopları ile fd7 önü birleşse ve couoe 3.0 v6 motor ile üretilse üff diyorum. Bu olmuş, fd o da tasarıma kusur bulamadım alkışlıyorum ama sonraki nesilde ne halt edecekler baya merak ediyorum. Daha üstüne çıkmaları inanılmaz düşük bir ihtimal. En amerikan civic bu olacak.

• Kur son zamdan sonra yüzde 10 15 düştü 2021 ocak şubat ta yeni kasa Honda 230 000 den satışa çıkacak acele etmeyin. Adamlar araba üretmiyor covid oldu geç kalındı kasımda plaza ya göndereceği araç 2 ay sonra 1 yaşında olacak. Şubatı bekleyin 1 faiz artırımı daha okursa dolar 7 ye oturur euro 8ö50 ye araçlar ucuzlar. Passat ın en boşu alt vergi dilimine girsin o zaman göreceğim bunları

• Guzelin Jazz ın tipini mahvettiler.Umarım Civic e de aynısı olmamıstır.

• 2.el ucuzlasın diye ithal araçlar geliyor, yolda...

• Bu kasayı beğendim inşallah Lpg uyumlu motorla gelir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Honda tasarım ekibini stres yönetimlerinden dolayı tebrik ediyorum. Güncel çirkinlik abidesi modeli nasıl daha güzelleştiririz diye hiç strese girmeden sağını solunu biraz değiştirmişler, gönder gelsin demişler.

• Kardeş golf denilen araç da 20 yıldır aynı kasa tipinin sağını solunu değiştirip piyasaya sürüyor. 20 yıldır aynı kalas gibi tasarımı var

• Yeni bir foto daha paylaşılmış 2021 Honda Civic'ten ilk teaser geldi

• Taylanddan geldiğinde kaportaya iki tıklatmak lazım çöküyo mu diye.

• kişiliksiz fiat tan farkı kalmamış

• İyi güzelde Türkiye'de ki fabrikasını kapattı ...

İngiltere'de ki fabrikasını kapattı ...

Honda firması kime nasıl satış yapacak.Mazda firması gibi Avrupa ve ülkemize Japonya'dan talep oldukça getirecek gibi.

Sanırım üretim ve satış ağırlığını Kuzey Amerika üzerine yoğunlaştıracak.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.