Şimdi Ara

2021 BUİCK ENVİSİON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Opel ve General Motors un hala ne kadar akrabalığı ve ilişkisi var bilmiyorum. Bu paylaştığım araç Türkiye ye Opel Grandland x vb bir isimle Türkiye ye gelebilir mi? konunun uzmanları ve Opelciler ne düşünüyor. ??

https://www.buick.com/suvs/envision

2021 BUİCK ENVİSİON
    2021 BUİCK ENVİSİON
    2021 BUİCK ENVİSİON
    2021 BUİCK ENVİSİON
    2021 BUİCK ENVİSİON

• Opel ile GM in hiçbir akrabalıkları yada ortaklıkları yok artık. Fotoda görülen modelinde mevcut Opel Suv larla alakası olmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Opel ile GM in hiçbir akrabalıkları yada ortaklıkları yok artık. Fotoda görülen modelinde mevcut Opel Suv larla alakası olmaması lazım.

Siz pek buick modellerini bilmiyorsunuz galiba adamların bütün modelleri opel modelleri ile yarı yarıya aynıdır. 2017 yılında gm opel i psa ya sattı ama bir şekilde ortaklık devam ediyor olmalı daha derin bilgisi olanlar varsa konuyu aydınlatırsa sevinirim.
  • Bu aracın bildiğim kadarıyla opelle alakası yok. Sadece Çin’de üretiliyor ve caddy xt4 ile platform kardeşi. Çin hariç yanlış bilmiyorsam bir de abd’de satılıyor.

Edit: insignia 2 (güncel) ile aynı platformu (e2xx) paylaşıyormuş. Bu aracın buraya gelmesi zor, opel ismiyle gelmesi imkansız...

2021 BUİCK ENVİSİON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 15 Mart 2021; 20:10:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Bu aracın bildiğim kadarıyla opelle alakası yok. Sadece Çin’de üretiliyor ve caddy xt4 ile platform kardeşi. Çin hariç yanlış bilmiyorsam bir de abd’de satılıyor.

Edit: insignia 2 (güncel) ile aynı platformu (e2xx) paylaşıyormuş. Bu aracın buraya gelmesi zor, opel ismiyle gelmesi imkansız...

Bilgiler için teşekkürler bende çin de satıldığını bilmiyordum sadece usa de sanıyordum. İnsignia ile aynı platformu paylaşıyorsa bir şekilde gelebilir diye düşünüyorum. Buick encore da opel mokka olarak satılıyor. En azından iç tasarımı grandland x e aktarsalar o bile yeter şuan ki opellerin iç tasarımı tarih öncesi olarak kaldı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.