Şimdi Ara

2021-2022 Philips TV (MiniLed, Oled, DLed) (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Universal72 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
3.443
Cevap
113
Favori
198.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görüntüsü varsa paylaşırmısınız tek pixelden değişimi bende zor görüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • action_figure A kullanıcısına yanıt
    Bu arada şöyle bir güncelleme yapayım. Fiyat farkı ile alakalı şikayetimi dile getirdim biraz fazlaca uğraştım ama aradaki fiyat farkını bugün karta iade değil ama indirim kuponu olarak yansıttılar. Bulunduğum bölgede elektrik kesintisi çok yaşandığı için hemde sağlıklı olarak kullanabilmek adına güç kaynağı ups alayım diyorum önerdiğiniz bir ürün var mıdır yine media markt üzerinden alacağım kuponu kullanabilmek için.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • huzi798 H kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsın hocam. Ben iadeyi aldım yüksek fiyatlı üründen. Diğeri de 2 gün sonra teslim edilmişti. En azından kupon olarak vermeleri güzel olmuş, bravo.

• ergin967 kullanıcısına yanıt

Geldiği gün tertemizdi ekran. 5.gün kendiliğinden oldu :(

2021-2022 Philips TV (MiniLed, Oled, DLed)

2021-2022 Philips TV (MiniLed, Oled, DLed)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crypteon -- 24 Mayıs 2023; 21:45:15 >

• Seçili tvlerde indirim var media marktta 55 pml 24.000 e geliyor alacak olanların bilgisine.

• Arkadaşlar 55PML kuruldu bugün, YouTube zoom in resmen, görüntüler yakınlaştırılmış. Ayar bulamadım, nereden yapacağım sinir oldum ;(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Normalde fiyat 27.000 görünüyor kampanya ile 22.000 lere düşüyordu, şuan 3 sayfada da (Vatan, MediaMArkt, Teknosa) 30.000 görünüyor baz fiyat. Min 24K olacak gibi fiyat bundan sonra.

• Yeni kumandam geldi servis değişim yaptı. Bu kumanda da sesli komutu çalıştıramadım var mı bir yolu?

• ysn61 kullanıcısına yanıt
    Android ayarlarından Google Asistan kısmına bir göz atın.

• Merhaba arkadaşlar philips pml modelini tavsiye eder misiniz ?
    Siyah ve renk durumu nedir tecrübeli arkadaşlar paylaşabilir misiniz?

• D3erin kullanıcısına yanıt

Siyah konusunda kusursuz bence, Bu konuda alıp memnun olmayacak biri yoktur diye düşünüyorum, Renklerde bana göre gayet iyi zaten ayarlamalar ile istediğin kıvamada getirebilirsin.

Sadece karanlık sahnelerde siyahlar çok baskın oluyor, Karanlık sahne içindeki aydınlık alanların parlaklığı düşük kalıyor, Netlik kaybı ile birlikte. Diğer konularda memnun eder herkesi cihaz.

• Arkadaşlar stremio kullanan var mı? Tüm eklentileri ekledim ama Orion dışında sonuç veren torrent kaynağı yok.

İnternetten araştırmalarım sonucunda eklentilere ulaştım fakat RARBG ve ThePirateBay gibi eklentiler bende görünmüyor, sizde durum nedir?

• Bugün televizyon bakmak için gezdim Maltepe teknosaya 55PML9507 için 26.5K fiyat aldım malesefki 21-22K fiyatlar hicbiryerde yok 😞

55OLED707 ye gözüm takıldı aradaki fiyat farkı 3K acaba bu fiyat farkına değer miki tercihimi bu modelden yana mı yapsam bilgili abilerim yardımcı olur musunuz?

Açıkçası aldığımda 7-8 sene götürsün istiyorum

samsung cihazım var 40 inc 11 senelik hala tertemiz duruyor

philips konusunda bilgim olmadığı için kararsızım alınır mı sizce yani ses olsun ekran görüntüsü olsun pml haricinde tavsiyenizde olur 25 bin tl bandın da

• ReDTiGeR R kullanıcısına yanıt

OLED 707 bin parlaklık 500 nit seviyesinde, sabah izleyeceksiniz üzer.

Sizin de yazdığınız gibi siyah sahnede parlak kısım küçükse parlaklığı düşüyor yapısı gereği (mini LED) kusursuz değil yani ama siyahlar normal LED TV lere göre çok iyi.

https://www.youtube.com/shorts/3Ssf9PHasSU?feature=share

• Hocam açıkcası eski tvler bana daha kaliteli gibi geliyor, Benim evdeki 43 inç model sony Tv'de ortalama 10 senedir taş gibi çalışıyor tabi youtube filan sapıttı artık ama normal artık, FHD olarak benim çok fazla beğendiğim bir tv.

PML modelinde açık ara en beğendiğim özellik kesinlikle ses sitemi derim beklentimin çok üstünde bir performans verdi sesler derin ve tok film izlerken zevk veriyor. Görüntü kalitesi bana göre aşırı iyi ilk defa 4K bir cihaz kullanıyorum tabi ben beklentilerimi karşıladı benim, Bu TV'nin ayarında alınacak en alt model bana göre Samsung QN90B modelidir, Qn80'de var ama onun hakkında hatırlamıyorum bazı sorunlar veya eksi diyebileceğimiz şeyler yazılıyordu sanırım.

@ReDTiGeR Oled707 modeli araştırmadım hocam ama genel olarak bakılınca panel artısı dışında bir avatanjı yok, Fiyat olarak bu saatten sonra en düşük sanırım 24000TL olur arada sırada akşamları MediMarkt veya Vatan gibi sitelere bakmanı öneririm indirim yapılıyor ama artık 21-22 civarlarına düşmesi pek mümkün değil gibi.

@MySun Normal Led Tvler ile kıyaslanmayacak kadar üst düzey hocam bence bu cihaz, Yani merak ediyorum bu cihazın siyahları bu kadar iyi ise üst model Oled paneller nasıl gözükür, Çünkü gerçekten siyah görüyorum yani çok güzel bir deneyim2021-2022 Philips TV (MiniLed, Oled, DLed) 

Hocam bilgilendirmen için teşekkür ederim değiniz gibi yapıp indirimi denk getirmeye çalışacağım kararımı 55PML9507 den yana vereceğim, inşaAllah bir problem yaşamam

• 55Pml9507 modeli için soruyorum Google Asistana hava durumunu sorunca sesli geri dönüşün sesi çok az çıkıyor sizde de öyle mi ?

• Bugün itibariyle 55pml9507 TV im servis tarafından kuruldu ve aranıza katıldım.Önce 58pus8507 alıp kurulumu yaptırmıştım ancak görüntü olarak pml den daha memnun olacak gibi ve mobilya uyumu oldu ve mediamarkttaki 55pml9507 ninde indirime girmesiyle 20320 TL ye aldim.kurulumu yaptırdıgim ve vatanblg ile uğraşmak istemediğim, belkide kanuni ama etik olmadığını dusundugum için 500 eksigine 58pus8507 i satar satmaz sevisi aradim. 10 yıllık tvmden kalma Dark vt30 hareketli duvar aparatını kullanmak istiyordum ancak elemanlar hoparlör kısmına denk geldiği gerekçesi ile ayak ile kurdu. Ancak ben hareketli duvar aparatı da israrciyim nasıl bir çözüm önerirsiniz. Bu arada duvardaki çatlaklar Kahramanmaraş ta olmamdan kaynaklanıyor ilk fırsatta odaya tadilat yapilacak
    Bu arada kısa bir izleme ile dahi TV den çok memnun kalacağımın farkına vardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi only_younus -- 28 Mayıs 2023; 1:18:39 >
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.