Şimdi Ara

2020 Volkswagen Golf (Mk8) yeni görüntülerle tamamen ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
17.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni tasarım dilinden nasibini alamamış gibi duruyor
  • rezalet ötesi.
  • 2020 ye giriyoz ww hala aynı far kaput tasarımı kullanıyo. bi değişin daaa
  • Bazı eğretilikler var. Ama önde gizledikleri önemli bir detay var. Farın uzantısı ön tekerlere doğru uzuyor galiba.

https://www.autocar.co.uk/sites/autocar.co.uk/files/styles/gallery_slide/public/images/car-reviews/first-drives/legacy/screenshot-2018-12-06-at-09.54.06.jpg?itok=G4hFzse9

2020 Volkswagen Golf (Mk8) yeni görüntülerle tamamen ortaya çıktı

Tüm fotolar:https://www.autocar.co.uk/car-news/motor-shows-geneva-motor-show/new-volkswagen-golf-eighth-generation-hatch-spied-undisguised

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 8 Mart 2019; 22:31:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullan at gibi sürekli yenisi çıkıyor daha eskisi "eskimeden". Yeni diye çıkardıkları arabada neredeyse eskinin aynısı. Toplumu tüketime yöneltiyorlar.

VW'lerde iphonelar gibi oldu her sene yenisi çıkıyor ama hiçbir yenili yok

Volvo bu konuda başarılı diye düşünüyorum, modelleri eskimiyor ve dayanıklı araçlar.

(yeni audi a4 almış biri olarak yazıyorum bu arada)
  • 7’nin üstüne bu kasayı çıkartmakta özgüven işi volkswageni tebrik etmek lazım.

• Arka taraf Hyundai İ30 olmuş :) :)

• Valla araba bölümüne çok yazmam. Saçma tartışmalar fanatiklikler çıkıyor burada. Ama kendimi tutmayacağım. Leş gibi bir ön. Sanki eski kasa golfün birini fil oturup ezmiş gibi. Gereksiz basık ve yuvarlak. Umarım bu gerçek tasarım değildir. Ya da kamuflaj boyasından öyle görünüyordur.

Esit. Başkası da aynı yorumu yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -spawn- -- 8 Mart 2019; 23:8:50 >
  • Çöp + leş şu tipiyle alıp kapıya konulacak bir araba değil

• quote:

Orijinalden alıntı: jerry smith

Yapmasam olmazdı.
    Off gene kaçırdım

• Şu anki kasaya göre tasarım olarak gerilemiş. ( öznel yargı )

Ayrıca araç önden ve arkadan B segmenti gibi duruyor. Vw, zaten sadece farları değiştiriyorsun bari onu iyi yap.

• umarım böyle erkenden yalan haber falan yayınlayarak şaşırtmayı amaçlıyorlardır. yoksa wv nin vizyonunun göstergesi olur bu araç

• Önden ben bile daha yakışıklıyım. tasarımları gittikçe japon ve korelilere evrilmeye başladı. Ön farı tamamen kaldırsalarmış, neredeyse yere değecekler, gözleri akmış gibi görünüyorlar.
  • VW'nin tasarımlar değil de kafalar güzel
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilmiyorsam arka ve önde hala kamuflajlı bant var, görünüm bu şekilde olmayacak tam anlamıyla.
  • Adamlara helal olsun "Yeni model" diye lamba değiştirip kaput uzatıp iteliyorlar sorarsan alman mühendisliği haha :)
  • Golf7 makyajli kasa şahaneydi. Daha iyisini bekliyordum biraz hayal kırıklığı yarattı desem yalan olmaz. Sümüğü akmış çocuk gibi olmuş ön taraf.

• Ön leeeşş. Arka desen golf 7 nin stopları preslemişler sürmüşler piyasaya komedi la bu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.