Şimdi Ara

2020 Volkswagen Golf (Mk8) yeni görüntülerle tamamen ortaya çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
17.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsi birbirine benziyor, benim gibi pek ilgilenmeyen biri hangisi ne kasaydı anlamaz mesela. Ama 3008'i çok net eski kasasından ayırt edebiliyorum ??

• tasarım geri gitmiş.
    mk3'ten beridir tasarım faz az değişse de her seferinde en azından daha albenili oluyordu bana göre. ama bu sefer cidden geri gitmiş.

• Arkadaşlar gördüğünüz araç final tasarımı değil, ön ve arkada bütün kaporta çizgilerini değiştiren kamuflaj kullanmışlar. Stopların nasıl olduğu belli bile olmuyor, ön farlar siyah araçta ince olduğu seçilebiliyor. Hatta arka tampon ile çamurluğun birleşim çizgisi, görseldeki araçtan neredeyse 5-6cm daha önde olacak.
    VWi hiç sevmem ama adamlar aslında kasayı birkaç önceki nesile göre epey değiştirdiler. Ama bu değişim ufak ufak olduğu için ve gözümüz o detaylara çabuk alıştığı için sanki en eski golf ile aynıymış gibi geliyor bize. Bu algı tabi ki vw'in suçu o ayrı.

• Buzdolabını baz almış olsanız daha güzel olurdu.

• Bu tasarıma da gözümüzü alıştırırlarsa gider alırım bu arabayı. Bence hayalkırıklığı olacak ve param cebimde kalacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni polo da golf te b.k gibi. fransızlar almanları tasarımda fena tokatladı.

• Kasa değişimi ile makyaj arasında bir şey olmuş. Hani oturup "zaten dümdüz hatlara sahip ruhsuz bir otomobili nasıl daha çirkin hale getirebiliriz?" diye düşünmüş gibiler.

Astranın kasa değişimleri
    Focusun kasa değişimleri
    308in kasa değişimleri
    Ceed in kasa değişimlerini düşünün.

Şimdi onlarınki kasa değişimi ise bu nedir?

• Yine vw yine en ufak değişim olmayan sözde "yeni model". Ne rezil bir markasın sen vw.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olmamış. Umarım tepkileri ölçüyorlardır. Rezalet yav bu
  • golf 7'den farki ne simdi bunun??
  • Golf tarihinin en berbat tasarımı; ön taraf hayattan bezmiş gibi. Satışları olumsuz manada çok etkiler.

• VW Golf seven biri olarak söylüyorum berbat olmuş. Kim tasarladıysa bunu kovsunlar bence.

• O ön tasarım ne öyle baktıkça kusasım geliyor. Trafikte görürsem kusarım dikkatimi dağıtır kusmuk içinde kaza yaparım ıyyyyyyyy

• Golf 7den golf 8e gecilirmi? Degermi :d

• 1980ler tasarımını 2020 yılında önümüze koymak.

• BMW bile on yıllar sonra tasarım dilini değiştirmişken VWnin bu sıkıcı tasarımda ısrar etmesi anlaşılmaz

• Higline paket 250.000 TL H.O

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süreyya hanım geliyor aklımıza direk

• Ucube

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.