Şimdi Ara

2020 MTV Kampanyaları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
40
Favori
101.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEBden ödeyen oldu mu? Uygulamadan ya da direk gib.gov.tr den ödesek farkediyor mu acaba indirim için ?
  • pttavm mtv odemesi elektronik sayarmi deneyen oldumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sovalye38 S kullanıcısına yanıt
    hocam güzel bir noktaya değindiniz. Bizim arabanın ki de 629 TL her türlü 750 yapmıyor
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    hocam bu kampanyayı göremedim. Linkte çalışmıyor
  • YKB World kredi kartım ile gib.gov.tr den ödeme yapamadım.

2020 MTV Kampanyaları
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    beniimde 629 3 yasi gecince fiyat dustu ya 2 donemde odenecek yada elekttonik yapamayacagiz

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    kamu bankalari haric diger bankalar 1.1.2020den itibaren sadece kredi karti ile vergi ve harc tahsilat yapabiliyor artik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maximum icin bi kampanya yok heral

• quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

Hocam ben ödemeyi yaptım.
    Proviyonda ama taksit seçeneği yok maalesef.

Alıntıları Göster
    Taksitlendirme kısmına mutlaka düşecek kontrol edin 1 2 gün.

• soltaire S kullanıcısına yanıt
    Bana indirim yapan lazım

• hera09 kullanıcısına yanıt
    Tarayıcıyı değiştirin. Choreme kullanıyorsanız explorer yada Mozilla dan deneyin

• Sovalye38 S kullanıcısına yanıt
    2 dönem ağır gelirdi hocam 1 dönemi ödedim ENPARA ile. Sonradan taksit yapayım dedim. Yapmadı. Normalde kyk borcumu öderken taksit yapmıştı ama MTV olduğu içi mi yapmadı anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sovalye38

pttavm mtv odemesi elektronik sayarmi deneyen oldumu
    Deneyen oldumu?

• Böle hırsız toplum görmedim. En buyuk hırsızda devlet. Ekmek kırıntısı yemeye alışmış topluma ekmek göstersen sana söverler. Hep derim. Bu toplumun en buyuk atasözü deveye dikendir.

• grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Kyk kredisi borcunu mu enpara ile ödeyip taksitlendirdin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Böle hırsız toplum görmedim. En buyuk hırsızda devlet. Ekmek kırıntısı yemeye alışmış topluma ekmek göstersen sana söverler. Hep derim. Bu toplumun en buyuk atasözü deveye dikendir.
    Hocam bu millet sesini çıkarmadığı sürece bu düzen böyle devam eder gider. 1 araba alırsın yetmez 2 tanede devlete alırsın ödediğin vergilerle. Verginin vergisini ödersin faturalarda. Yaz yaz bitmez bunlar. Böyle kolayını bulmuşken bu devlet neden üretim yapsın ki bulmuş böyle kerizleri...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • terapist94 T kullanıcısına yanıt
    Ekim ve Kasım aylarında internet vergi dairesi üzerinden yaklaşık 3000 er TL lik taksitleri seçtim 6 ya böldüm. Yaklaşık 1000 TL ödüyorum her ay

• quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Hocam bu millet sesini çıkarmadığı sürece bu düzen böyle devam eder gider. 1 araba alırsın yetmez 2 tanede devlete alırsın ödediğin vergilerle. Verginin vergisini ödersin faturalarda. Yaz yaz bitmez bunlar. Böyle kolayını bulmuşken bu devlet neden üretim yapsın ki bulmuş böyle kerizleri...

Alıntıları Göster
    Allah askina kac kez ricaci olduk, lutfen bu firsat vs basliklari altinda firsatlarla uzaktan yakindan alakasi olmayan konulara girmeyelim

Yani bunun konusulabilecegi tonla baslik ve bolum var forumda, sirf bunlara girilmesin diye sicak firsatlar diye bolum kuruldu, bari buraya tasimayin malum mevzulari

• Şuan en mantıklı olan vakıfbankomat kartla pttavmden ödemek.500 tl ve üzerine 25, 1000 tl ve üzerine 50 tl iade
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Allah askina kac kez ricaci olduk, lutfen bu firsat vs basliklari altinda firsatlarla uzaktan yakindan alakasi olmayan konulara girmeyelim

Yani bunun konusulabilecegi tonla baslik ve bolum var forumda, sirf bunlara girilmesin diye sicak firsatlar diye bolum kuruldu, bari buraya tasimayin malum mevzulari

Alıntıları Göster
    Hocam haklısın da fırsatta yok ki paylaşalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.