Şimdi Ara

2020 a3 hız sabitleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
5.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hiz sabitleyici en bos araclarda bile var. 2020 audide olmamasi cok tuhaf. Kiraladim bombos paket dacia da bile vardi mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Zebani kullanıcısına yanıt

Serviste çalışan personelin iş yükü çok fazla. Böyle aksesuar işlerinde yeterli dikkati vermeyip eksik işler olması doğal. O yüzden vagcom retrofit işi yapan yerler servisten çok daha iyi uygulama yapıyor. Mesela araç alırken serviste yapılmaması gereken bir işlem de boya koruma seramik vs. işlemler. Sizin sıkıntımız büyük bir problem değil. Yasak sonrası servise gider hallettirirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Konnegeer27

Serviste çalışan personelin iş yükü çok fazla. Böyle aksesuar işlerinde yeterli dikkati vermeyip eksik işler olması doğal. O yüzden vagcom retrofit işi yapan yerler servisten çok daha iyi uygulama yapıyor. Mesela araç alırken serviste yapılmaması gereken bir işlem de boya koruma seramik vs. işlemler. Sizin sıkıntımız büyük bir problem değil. Yasak sonrası servise gider hallettirirsiniz.

Hocam bu seramik kaplama konusunda bilgilisiniz sanırım aracı 9 ay önce aldık çizik yok ama bende bunları yaptırtmayı düşünüyorum filmin maliyeti yüksek olduğu için kaput tampon film geri kalanı seramik düşünüyorum sizce napmalıyım bu arada yeşil simge çıktı şimdi temassızlık vardı sanırım servis bir daha yaparsa getirin dedi

BMW M pakette bile yıllarca hız sabitleme standart olmadan sattı hocam bilginiz var mı bundan

• Haha komikmiş
    O kadar para verip 2020 model alacağım arabada şerit takip + akıllı hız sabitleme dur/kalk özellikli olmalı. Yoksa almam.
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmaya girmiştim :)))

Standartsız değil de bilgi ekranı farklı olabilir. Tamamen tahmin yanlış yönlendirme olmasın. 2020 Audide niye bu donanım yok diyenler arkadaşa yardımcı olursa daha yerinde olur diye düşünüyorum..

• Komple film koruyuculuğu tartışılmaz; ama maliyeti baya yükseltiyor. Onun yerine bahsettiğiniz gibi kaput, tampon, ön farlar, ön çamurluklar, yan aynalar ve piyano siyahı olan yerlere ppf yaptırıp; geri kalan yerleri kaliteli bir seramik kaplama yaptırabilirsiniz. Tabi bu iş kullanılan malzeme ve işçilikle alakalı olarak fiyatı değişiyor. Bu bahsettiğim işlem ortalama 3 gün sürer. Bir de bunun sabah bırak akşam al abi diyen versiyonu var. Onlara çok ilişmemek lazım :)

Cruise Contol için de takip edin içinize sinmezse servise uğrayın yasak sonrası.

• Söz meclisten dışarı: Premium sınıf bir araç muhabbeti dönüyor ve soruyoruz: -Hız sabitleme yok bu araçta
    -Ama Audi
    -Elektrikli bagaj?
    -Ama mercedes
    -Elektrikli koltuk ?
    -Ama bmw
    -Geri görüş?
    -Tok kapı sesi yeter
    .Araç fiyatını etkileyen şeylerden birisi donanım değil mi? E o kadar para ver hiçbiri yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

BMW M pakette bile yıllarca hız sabitleme standart olmadan sattı hocam bilginiz var mı bundan

97 model e39 da görmüştüm onun haricinde 2015 üstü bmwler gördüm hepsinde de vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Söz meclisten dışarı: Premium sınıf bir araç muhabbeti dönüyor ve soruyoruz: -Hız sabitleme yok bu araçta
    -Ama Audi
    -Elektrikli bagaj?
    -Ama mercedes
    -Elektrikli koltuk ?
    -Ama bmw
    -Geri görüş?
    -Tok kapı sesi yeter
    .Araç fiyatını etkileyen şeylerden birisi donanım değil mi? E o kadar para ver hiçbiri yok...

Eskinin kalite özellik algısı kalmadı ki. 90 yıllardaki araçlara bakın o yıllara göre arabalarda yok yok. Vag grubunun Türkiyede sattığı arabalarla yurt dışı donanım özellikleri arasında dağlar kadar fark var. Ya vag ya da doğuş oto bizi 5. Dünya ülkesi olarak görüyor

• belki ilginizi çeker :) 200 aboneye ihtiyacım var da konusu açılmışken paylaşayım dedim  

• Çok iyi yapmışsınız hocam kesinlikle katılıyorum çok gerekli ve konforlu bir özellik. Ben Elantra ma 2018 2. El alıp kendimiz takdırdık lakin audinin sabitleyicisiz satması 2020 de ayrı bir ironi gerçekten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.