Şimdi Ara

2019 Volvo S60'ın ilk kamuflajsız görseli ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok değil, Volvo CEO’su Hakan Samuelsson’un Twitter hesabı üzerinden yeni Volvo S60’ın kamuflajlı bir görselini paylaşmasından tam bir hafta sonra aracın tamamen kamuflajsız görüntüsü sızdırıldı.

Geçtiğimiz hafta paylaşılan görsel her ne kadar kamuflajlı da olsa yeni S60’ın ön taraftan V60’a büyük oranda benzeyeceğinin sinyallerini veriyordu. Bugün ortaya çıkan görüntü ise ön taraftan olmasa da aracı profilden ve arkadan örtüsü kaldırılmış bir şekilde görmemize imkan sağlıyor.

R-Design versiyonu olabilir 

Sahip olduğu tasarım detaylarına bakılırsa karşımızda duran araç yeni Volvo S60’ın R-Desing versiyonu gibi görünüyor. Stop lambalarının yapısı S90’a işaret ederken, yan tarafta ve arkada kullanılan krom detaylar da benzerlik gösteriyor. İki model arasında göze çarpan en büyük değişiklik plaka oluyor. Volvo, S90’ın arka tamponunda plakaya yer verirken, yeni S60’da bu bölüm bagaj kapağının üzerine çekilmiş. Bu da doğal olarak bagaj kapağının yapısının değişmesine neden olmuş.

Henüz iç dünyasını göremediğimiz yeni S60’ın kabininde Volvo’nun diğer modellerindeki tasarım dilinin devam ettirilmesi bekleniyor. Bu yüzden yeni V60’taki tasarım detaylarının yeni S60 Sedan’a göre harmanlanacağını düşünebiliriz. Ayrıca, V60 ile birlikte iki farklı hibrit motor seçeneği sunan Volvo’nun S60’ta da aynı yolu izlemesi bekleniyor.

• Vergiler düşerse alırız. Hiç kazıklanmaya niyetim yok.

• güzel ama bana ne, alamayacak olduktan sonra?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vergisiz halı bile pahalı. Vergili halı daha çok pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne var sanki volvo nunda türkiyede ikinci el piyasayı olsa da bizde alsak. ne zaman niyetlensek birisi çıkıyor "seninle kardeş olur satamazsın" diyor

• içide s90 gibi olursa çok satar

• quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

ne var sanki volvo nunda türkiyede ikinci el piyasayı olsa da bizde alsak. ne zaman niyetlensek birisi çıkıyor "seninle kardeş olur satamazsın" diyor

Dostum öyle diyenlere aldırış etme her malın bi alıcısı var banada öyle diyorlardı ben 14 ay bindiğim Çinli geely satmış insanım hemde 3 hafta sürdü Volvo bırak yanına kardeş olsun hiç birşey olmaz.

• S90 da olması gerektiğini düşündüğüm arka stoplar arasındaki değişikliği 60'ta yapmışlar.Çok daha güzel olacak.

• kamuflajlı hali daha anlaşılır. resmi bulan firma daha beter etmiş

• İlgimi çekti. S90'ın o arka tasarımının "bu şerit benim arkadaş" duruşunu s60'a da yansıtmışlarsa alınır.

• Aile tankı :)

• Ee bu s90’ın aynısı? Vag grubu yaparken coşuyordu buralar

• bence s60 şimdi bir şeye benzedi, xc90 ile tasarım tamamlandı, peşinden o dokunuşalrın diğer araçlara yansıması çok iyi oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matruşka akımının suyunu çıkaran marka volvo oldu. Arkadaki kelebek cam eksik olmasa S90 diyecektim.

• Nedense V60 daha güzel geldi.

Yaşlanıyorum galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şİmdikinin fiyatına satsalar kaşke

• Talisman-Megane mevzusunun aynısı.Hacimsel, belki donanımsal fark olur o kadar.

Yalnız S90 da söyledim güncel araçlarda gördüğüm en felaket 3 arka stoptan biridir bu da.

• Volvo ya sempatim arttı. Bmw ve mercedes out volvo in

2019 Volvo S60'ın ilk kamuflajsız görseli ortaya çıktı

• Anca böyle haberleri okuyup resimlerine bakarız.

• bende şimdi gidip c40 a baktım millet 10 ila 30 bin km gibi kısa kilometrelerde arbalarını satıyor. Sanki memnun kalmamışlar gibi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.