Şimdi Ara

2019 Volkswagen Passat'ın ABD versiyonu görücüye çıktı: İşte tasarımı ve özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
5.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam emin değilim, eski ve yanlış bilği olabilir, amerikada elektronik park freni yasak galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

vw konuları için nasıl hazırda bekletiyorsunuz bunları şaşıyorum, ama bayatladı, yeni birşeyler bulun.... komikte olmuyor yani.
  • Sanırım passatı tasarlayan ekip son passatı yaptıktan sonra iyice yatışa geçip, yaymışlar...

Teslime 1 hafta kala bitanesi çıkıp "oğlum arabayı yenileyecektik lannn" diye bağırınca aceleyle hepsi pc başına koşup 1 haftada bunu tasarlamışlar.

Bu tasarımın başka bir açıklaması olamaz
  • Yahu şu ön ızgaradan ne istiyorsunuz?
    Adamlar, büyüttükçe büyüttü!
  • Amerika'daki yap-sat konut müteahhitlerine özel sunu olmuş. Ya da cumhuriyetçi parti eyalet başkanlarına...
  • DSGciler nerede

• Bir passat sahibi olarak : Bu ne lan, bunu çizen kör mü oldu?

O el freni ne?
    O ön ızgara ne?
    O iç klima ızgaraları ne?
    O arka duruş nee?
    O ekrana nolmuş?
    O 10 yıldır değişmeyen direksiyon hala niye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mugurgok -- 16 Ocak 2019; 14:5:30 >
  • Tasarim muthis ancak ABD'de alinacak en son araba :) Parca ucuzlugu ve bakim maliyetlerinin dusuk olmasi nedeniyle hala Japon arabalari cok tercih ediliyor. Ancak bu aracin 22-24 bin $ seviyesinde satisa cikacagini dusunursek VW tutkusu olan insanlar mutlaka talep gosterir.

• Dış tasarımdan çok hep aynı olan şu ön konsolu bir değiştirseniz çok iyi olacak artık her Vw de aynısını görmekten kusacağım.

• Fake bu ya

Bariz shop yapılmış iç goruntude

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superb varken Passat alınmaz artık.

• Passata hiç benzemiyor bence, kendi tarzı olan yeni bir ara. gibi.

• Buraya dsg ile gelir muhtemelen.

• Amerikada olup niye passat alayim :) oda ayri konu japon al geç lexus cart curt bi ton uygun fiyatli araci var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Passat b7 bundan güzel..Berbat olmuş tiksinç...

• kötü olmuş beğenmedim.ayrıca amerikada bu paralara cok güzel arclar var.amerikalılar bunun yüzüne bakmaz
  • Tampon, el freni ve ön havalandırma ızgarası efsane olmuş, hele jant seçimi... =)

• Tasarım cidden rezalet.

• Plakalarda vida mı var? Tüvtürkten nasıl geçiyor bu araçlar? Biz niye yaşıyoruz :)

• Ben Amerika’da yaşasaydım pick-up tan vazgeçmezdim çoğu amerikalı gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.