Şimdi Ara

2019 TURK TELEKOM SELFY YAZ FIRSATI PAKETİ 8GB + 750 DK + 5000 SMS = 27 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
87
Favori
120.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bimcelden selfiye geçilebilirmi 3 hat var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Demek ki hata yapmışız erken yükleyerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba şimdi hattımı taşıdım tt.ye selfy paketi için yarın sabah saat 9.30 geçiş olacak mesaj geldi şimdi hat açılınca sırasıyla SELFY 4545 --- TC:NO 4545 --- YAZ FIRSATI 4545 bu şekilde mi atayım sırayla mesajları ve birde 30 TL yüklemeyi hat açılınca hemen mi yapayım mesaj işlemlerinden sonra mi teşekkürler @mobiluzman @Mobil Uzman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali6511 -- 10 Temmuz 2019; 23:11:45 >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Tebrikler bu soruyu forumda soran 273773.kişi oldunuz. Bimden le cola kazandınız

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    Konunun 1.sayfasındaki resimli 1.yazıdan itibaren yazılarımı okuyarak uygularsanız doğrusunu yapmış olursunuz. Hat açılsın önce Selfy tanımlaması yap.
    Sonra yaz fırsatını tanımla. Tanımladıktan sonra en geç 2 gün içinde yeterli TL yüklersen paket otomatik gelir.
    Yükleme yaparken internetini mutlaka kapat paket gelinceye kadar. Hatta uçak moduna al yukleme yapmadan hemen önce ve yukleme yaptiktan 10 dakika sonra ucak modunu kapat,ama paket icerikleri yuklendi mesajlari gelmeden interneti sakın açma.
    Profil imzamda hattı yeni acilanlarin göndermesi gereken mesajlar var,onu da yap. Bu konunun önceki sayfalarında da var bahsettigim gönderilmesinde yarar olan mesajlar.

• Hat yetişkin üzerine kayıtlı 25 yaş altı kızımın tc numarasını en başta mı atayım 4545,e
  • Arkadaş iyice nefret ettim,o kadar bekledim aramadılar, artık pazartesi günü yaz paketini yeniledim..bugünde 15 gb 35 lira teklifi için aradılar,10 gb faturalı teklifi kabul ettim..tabi pazartesi günü yüklediğim yaz paketi de araya gitti böylece
    Keşke aradıklarında teklifi kabul etmesem de, yaz paketinin kotasını bitirdikten sonra yine geçemez miydim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 11 Temmuz 2019; 19:17:0 >
  • Arkadaşlar merhaba ben de bugün itibariyle Turkcellden bu tarifeye geçiş yaptım. Yazdıklarınızı okudum hepsi çok değerli güzel paylaşımlar teşekkürler. Ancak GECENET ve 2KAT Sanırım sona ermiş bunlardan olumsuz yanıt aldım. mesajıma cevap olarak olumsuz cevap geldi.
    Onun dışında hediye olarak türktelekom önerilerinde tabiki 35 TL 15 GB önerilir ise onu da bekleyeceğim.

Bir de şu sorum var faturasız ilk defa kullanıyorum. Bakiye yükleme genel geçer her zaman yapılabilir mi o bakiyeden zamanı gelince çeksin. yoksa 1 aylık kullanım süresi dolunca mı yüklemeli.

Teşekkürler..
  • Bugün Turkcell'den bu pakete geçtim ancak internet çok yavaş hizlandirmak için yapılacak bir şey var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mobil Uzman selamlar malesef 25 yaş altı TC bulamadığım için 28 liraya fırsat 5gb paketi yaptım vaktin olursa 2 sorum olacaktı
    Vodafone faturasız hattan geçiş yaptım 2019 yılının kalan 11 lira telsiz ücreti yeni operatörünüze bildirilecek diye sms gelmişti taşıma başvurusundan sonra. Türk Telekom bu ücreti benden tek seferde mi kesecek yoksa yine her ay 2.32 lira şeklinde mi keserler
    İkinci sorum ise bu ilk mesajda yazdığınız kodlar anlık mesajlasma gece vs falan sadece selfy için mi fırsat 5gb da işe yarıyorlar mı

• Bu tarifede sil süpür çıkmıyor mu bu hafta çıkmadı Türk Telekom e ayın 2 sinde numara taşındı

• quote:

Orijinalden alıntı: loyalmale

Bu tarifede sil süpür çıkmıyor mu bu hafta çıkmadı Türk Telekom e ayın 2 sinde numara taşındı
    Normalde çıkıyormuş ama hat açılalı 10 gün oldu,ne sil süpür var ne bana özel teklif. Tüm şartları da yerine getirmiş olmama rağmen. Müşteri hizmetlerine durumu bildirdim bakalim bugün gelecek mi.

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Bir yerde okumuştum Online işlenenler uygulamasını kaldırıp yüklemeyi deneyin diye
    Belki işe yarar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lido kullanıcısına yanıt
    Eski operatorden kalan telsiz kullanim ucretini birden çeker.
    SMS'ler konusunda ise,bazıları sadece Selfy için geçerli ama mesajlar ücretsiz siz hepsini gönderin hangisi size uyarsa yararlanırsınız. Ben bilinçli olarak bu selfy için geçerli ibaresini kullanmadım herkes denesin diye. Çünkü abone zaten selfy ama haberi yok. Selfy de gecerli yazarsam gereksiz bir engel olabilir diye yazmadım.

• imachine İ kullanıcısına yanıt
    100 TL birden yukleyip 3 ay yuklemezsiniz paket suresi(30gün) bitince otomatik yenilenir ama herkese tavsiyem mecbur kalmadikca bunu yapmasinlar,yani 100 tL birden yuklemesinler. Her 30 gün sonunda ne kadar yukleme yapmak gerekiyorsa yuklesinler. Çünkü yükle kazan teklifleri geliyor,30 TL yukle 2gb,50 tl yukle 5 gb hediye gibi. O yuzden birden yuklemeyin,her paketiniz (30 gün süresi) bittiginde 30 TL yukleyin. Bu arada belki yukle kazan teklifi gelir ve ekstra internet kazanırsınız. Bu arada telsiz kullanim ucreti de kesilme ihtimalina karşı telsiz kullanım borcunuzu da paket ucretine ekleyip ona göre yükleme yapın. Bu anlamda yaz firsati paketi çok uygun. 30 TL yuklesen 27 TL paket ucreti,+2.38TL telsiz ücreti denk geliyor 30 TL tam yetiyor. Paket 28 TL olsaydı 30TL yuklemek yerine 35 TL yuklemek gerekecekti.

• Sil süpür bende çıkmıyor du verdikleri cevap bu

Zaman ayırarak bize yazdığınız için teşekkür ederiz.

Sil Süpür kampanyasından yararlanabilmeniz için kampanya belirtilen koşullarını sağlamanız gerekmektedir

Kampanya Detayları aşağıdaki gibidir;

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemeniz/giriş yapmanız ve “Bana Özel” alanında yer alan Sil Süpür oyununu oynamanız gerekmektedir.

Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı ve faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanyadan TTMobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. Daha önce izin vermediyseniz kampanyaya katılmadan önce Online İşlemler Uygulamasında çıkacak olan ekrandaki kutucuğu işaretleyerek verebilirsiniz

Aktivasyon tarihinden itibaren 15 gün içinde sizin için belirlenen kampanya katılım gününde hediyeniz yüklenmektedir.

Faturasız hat kullanıcılarının Sil Süpür Kampanyasından yararlanabilmesi için Sim Kartlarının 4.5G uyumlu ve Faturalı Hat kullanıcılarının cihazları 4.5G uyumlu ise Sim Kartlarının da 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.

Hattınızın aktif olması gerekmektedir, hattınız tek veya çift yönlü kısıtlanması durumunda kampanya faydaları hattınıza yüklenmemektedir.

Hediyelerin yenileneceği Sil Süpür günü mobil uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz.

İzinler de verili ama bakalım

• Adamlar aşmış Perşembe öğlen taşıma için başvurdum bu sabah açıldı hat

• loyalmale kullanıcısına yanıt
    sil süpür için 15 gün beklenmeli diyor. mh aradım onlarda 15 gün sonra aktif olacak diyor.
  • arkadaslar merhabalar bende ayin 10 unda bu tarifeye gectim fakat ankaranin göbeğinde adam akilli cekmiyor... tekrar Turkcelle gecebilir miyim ? ve Turkcell bana iyi bir teklif sunar mi? yoksa 3 ay bu hatta kalmam falan gerekir mi?

• Bu kanpanyayı bilmiyorum ama bir iki hafta önce taahhütüm bitti faturasıza gecirin dedim 1000 dk 1000 sm 8 gb net 25 liraya verdiler sanki daha iyi gibi

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.