Şimdi Ara

2019 SsangYong Korando SUV'un tasarımı ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
4
Favori
15.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni rexton modelini yolda görünce dibim düşmüştü. Bu araç da öyle olacak gibi. Gerçekte resimlerden daha güzel duracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakgrav

Ben de 4x4 tercih ediyorum ama maliyetinden dolayı şimdilik gelmeyecekmiş. Ne yapalım bir süre 4x2 ile idare edeceğiz. Zaten bütün markalar aynısını yapıyor, çoğunun Suv'u 4x4 değil! Pejo, renault, citröen, mercedes, hepsi böyle.
    Bayiden mi aldınız cevabı? Mart ayında sorduğumda merkeze eylülde satışta dediler ama ocak ayı geldi hala birşey yok ortada. 6 ay daha bekler yeni tucsona bakrım artık, bari ikinci el derdi olmaz.
  • komkarbey K kullanıcısına yanıt
    Distribütör Şahsuvaroğlu'ndan yetkili birinden bilgi aldım. Araçlar Ocak 3-4 gibi gümlüğe gelecekmiş, gümrüklenmesi 2-3 gün sürse 6-7 Ocak gibi bayilerde olur diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimakgrav -- 25 Aralık 2019; 14:51:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2018 tivoli kullanmıştım 2 gün bende kaldı makine harikaydı. Performans yakıt iç genişlik efsaneydi. Neden tutulmuyor anlamıyorum ne arabalar tutuldu şu ülkede şu marka tutulmadı üzücü ve onur kırıcı durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstegram hesaplarından çok yakında başlığı ile paylaşım başladı. Haftaya bayilerde olurmuş.
  • SSangYong global sitesinde manuel vitesli 4x4 model gözüküyor. http://www.smotor.com/en/SHOWROOM/korando/index.html#footer
    18 cm yerden yükselik ve 18 derece yaklaşma açısı benim için yeni bir hayal kırıklığı.Alıştık artık.
    Arazi açılarından sadece elektrikli bir araç için bir miktar taviz verebilirim.
    Elektrikli yerli SUV çıkana kadar Duster ile devam edeceğiz gözüküyor.

Küçük hacimli dizel + düşük devir + yüksek tork + otomatik vites işi benim gözümde hâlâ tam güvenilirlik kazanmadı.
    Korando otomatik vites kutusu Aisin bile olsa satın almak isteyenler iyi düşünün. 324Nm tork 1500rpmde başlıyor.

Neden mi?
    VW 1.6 TDI ve DSG ikilisi kağıt üzerinde 1500 rpm'den itibaren max tork veriyor.
    Hızlanma iyi olmasına rağmen motor-vites kutusu ikilisinin rahat çalışmadığını uğultu gibi duyulan sesten anlayabiliyordum.
    Ses yalıtımı çok iyi olmayan Skodalarda daha rahat anlaşılıyor.
    DSG'nin bozulma sebeplerinlen birisi de bence buydu. Düşük devir, yüksek torktan dolayı kaynaklanan vuruntular, titreşimler ve bunun harmonikleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showstopper41 -- 26 Aralık 2019; 16:32:23 >

• showstopper41 S kullanıcısına yanıt
    Ssangyong bayilerinde Musso Grand test araclari var otomatik.
    2.2 motorlu. Torksa tork. Bence bir deneyimleyin sanzimanla uyumu nasil.

• showstopper41 S kullanıcısına yanıt
    Zorlu arazi şartlarında kullanılmadığı sürece çok etkilemez diye düşünüyorum.

Anlık yüksek tork bana cvt tipi şanzımanlarda sıkıntı olur gibi geliyordu ama subaru 2.0 dizellerde yıllardır kullanılıyor. 6 ileri tam otomatik şanzımanda sorun olmaz bence.
  • güzel görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Yeni rexton modelini yolda görünce dibim düşmüştü. Bu araç da öyle olacak gibi. Gerçekte resimlerden daha güzel duracak.
    Siz bir de Rexton un fiyatını görün.

• lazloo kullanıcısına yanıt
    %160 ötv, %47 kdv var. Ağzına kadar dolu, devasa bir gerçek suv için fiyat makul
  • Arkadaşlar youtube video yüklemeyi başaramadım telefondan. Telefondaki dh uygulamasından nasıl video yükleniyor? Link ekle butonuyla bağlantıyı kopyaladım ama olmadı. Gömme olursa daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimakgrav -- 26 Aralık 2019; 11:38:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Ssangyong bayilerinde Musso Grand test araclari var otomatik.
    2.2 motorlu. Torksa tork. Bence bir deneyimleyin sanzimanla uyumu nasil.
    Musso Grand'ı test etmek istiyorum ve fakat bilerek gitmiyorum. Aracı beğenirsem ani bir kararla satın alma ihimalimden korkuyorum.
    Bunu da Duster gibi kullanırsam maaş kartını arabada bırakmam lazım. 2 maaş ile çalışan aileler düşünebilirler. Benim boyumu aşıyor.
    Kendine hakim olabiliecek birileri bizim için test ederse seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi showstopper41 -- 26 Aralık 2019; 16:29:33 >
  • aracın kırmızı ve mavisi çok fena duruyor.
    fiyat bir açıklansın da görelim, 200 bin tl altında olursa değerlendirilebilir.

https://www.ssangyong.com.tr/Uploads/GenelDosya/yeni-korando-katalog-33526-d.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

aracın kırmızı ve mavisi çok fena duruyor.
    fiyat bir açıklansın da görelim, 200 bin tl altında olursa değerlendirilebilir.

https://www.ssangyong.com.tr/Uploads/GenelDosya/yeni-korando-katalog-33526-d.pdf
    1) Limited donanimda onca donanima ragmen MANUEL KLİMA gorunuyor.
    2) Platinium da dahi ön-arka park sensörü yok gorunuyor.
    3) Ayrica kör nokta uyarisi yok.
    4) Yedek lastik yok.
    5) 4x4 de yok.

Bir de fiyati Tucson ile ayni olursa tamamdir. Yollarda goremeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 26 Aralık 2019; 17:48:2 >

• 4x4 tamam çok satılmıyor ama yinede getirilmesi lazım. Ülkemizde kesinlikle yedek lastiksiz olmaz. Birkaç önemli özellik opsiyonlarda bile yok.. Fiyat 195 ve 205 olarak tahmin ediyorum tanıtım fiyatı olarak
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Kör nokta uyarı sistemi gözüküyor aslında global sitesindeki kataloğunda.Bu kadar donanımlı ve özellikle güvenliğin ön planda tutulmaya çalışıldığı bir arabanın da Türkiye kısmında kör nokta uyarı sisteminin olmaması da ilginç gerçekten☹️Ya da unutmuşlardır belki katalog çevirisini yaparken diye bi iyimser mi düşünsek😀

• psikofener32 P kullanıcısına yanıt
    Hadi onu unuttular diyelim, ön-arka park sensörü? Yedek Lastik? Manuel Klima?
  • 60 lira çalışır benden

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.