Şimdi Ara

2019 Peugeot 2008 tanıtıldı: Yeni tasarım ve tam elektrikli versiyon (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
15
Favori
49.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • T-roc 210.000 tl den 247.000 tl ye fırlamış bu gidişle 200.000 tl olacak hadi hayırlısı diyelim ama 170-180.000 tl civarı gt line olursa hakikaten çok satar.
  • Benide aradılar az önce, herkese aynı şeyleri söylüyorlar sanırım. Fakat bana önsipariş, fiyat ve teslim ile alakalı daha önceden aranacaksınız dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Active skypack olarakmı isimlendirilmiş baz model?
    Skypack isimlendirmede cam tavan koyuyor Pug
    Benim tahminim 15 bin tl altı
    185-190 arası gt-line
    160 civarı active
    170-75 arası allure
    Active daha düşük fiyatlı olur. Skypack active in cam tavanlı versiyonu ;) yani en bazı active aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Peugeot 2008'in tasarımı beni bayağı bir heyecanlandırdı. Şubat ayında geliyor diyorlar :) Merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: action16

Benzinli versiyonlar 15 bin daha ucuz Olması imkansız. Öyle olsa kimse dizel almaz.
    zaten 3008 de dizel ve benzinli fiyatı aynı

Alıntıları Göster
    Hocam 3008 ve 508 de dizelle aynı fiyat olan benzinli motorlar 1.6 puretech 180 hp olanlar. Bu nedenle aralarında fiyat farkı yok. Ama 2008 de ki benzinliler 1.2 puretech 130 hp olduğu için fiyat farkı mutlaka olacaktır.

• Bugün yetkili bayi ile görüştüm. Fiyatları sordum. Net bilgimiz yok maalesef dediler. Bende 200 bin'i geçer mi dedim. 200 binin altında olur en dolu paketi dediler. Bekleyip göreceğiz artık. Birde ÖTV indirimi ile ilgili söylenti var. İnsan kararsız kalıyor. Çok da acele etmemek gerek diye düşünüyorum.
  • Aracın donanımları belli oldu ☺️

• esirin60 E kullanıcısına yanıt
    Bu tamamen şans meselesi. İnsanlar böyle diye diye 100 bin civarına alacakları arabayı şu an 150 bin olduğu için alamıyor. Yarın 170 bin denilecek 2008'i 225 bin olduğu için alamayacaz belki. Yada ötv indirimi gelecek 150 bin olacak araba.

Bence imkan varken almak en mantıklısı şu dönemde. En azından elinizde sürekli değerlenen bir aracınız olur. Kenarda duran paradan hayır yok.
  • Nerede acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Aracın donanımları belli oldu ☺️
    Nerede ?

• quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Nerede ?

Alıntıları Göster
    Resmi olarak açıklanmadı, ama bana bilgi geldi ☺️ Sormak istediğiniz şeyler varsa söyleyebilirim. Ama detay veremem ☺️

• quote:

Resmi olarak açıklanmadı, ama bana bilgi geldi ☺️ Sormak istediğiniz şeyler varsa söyleyebilirim. Ama detay veremem ☺️

Alıntıları Göster
    Yahu sanki devlet sirri zaten surda 15 gun sonra paylasilicak

• 207m kullanıcısına yanıt
    Donanım listesini 3008 konusunda bir arkadaş paylaştı zaten
  • quote:

Alıntıları Göster
    Paylaşabileceğiniz bilgileri yazında biz de bilgi sahibi olalım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyle007

Donanım listesini 3008 konusunda bir arkadaş paylaştı zaten
    Hocam baktim konuya ama bulamadim. Paylasabilir misiniz

• quote:

Aracın donanımları belli oldu ☺️
    hocam allure pakette aslan pençesi led farlar var mı acaba?
  • Donanım listesi aşağıdakdır. Alıntıyı sıfır araç alanlar başlığından yapıyorum. Teşekkür ederiz.
    https://store.donanimhaber.com/ee/a6/7e/eea67e6ff9a31e662938a3d94c13448e.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Donanım listesi aşağıdakdır. Alıntıyı sıfır araç alanlar başlığından yapıyorum. Teşekkür ederiz.
    https://store.donanimhaber.com/ee/a6/7e/eea67e6ff9a31e662938a3d94c13448e.png
    Hocam çok teşekkürler ama az daha net olan varmı.yazılar okunmuyor nerdeyse

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.