Şimdi Ara

2019 Peugeot 2008 tanıtıldı: Yeni tasarım ve tam elektrikli versiyon (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
15
Favori
49.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. el fiyatları da aldı başını gidiyor. alım gücü düştükçe fiyatlar artıyor. ekonomiden çok anlamam ama bu olay çok saçma.fiyatların arz-talebe göre belirlenmesi lazımken bizde öyle olmuyor. bir de 2. el alıp yiyeceğin kazık var. kime nasıl güveneceksin? herkesin arabası sıfır ayarında maşallah. keşke 2 yıl önce arabamı değiştirseydim. şu ara sıfır da 2. el de alınamayacak kadar pahalı. arabaya bu kadar para vermek zoruma gidiyor.
  • -venero- - kullanıcısına yanıt
    Aynen size katılıyorum. Kasım ayında Passat alalım dedik. Almayı düşündüğümüz araca 172 bin TL dediler. Arabamı satayım gelir alırım diye planladım. Arabayı sattım ama bayilerde araç kalmadı. Şimdi 2.el fiyatlarına bakıyorum 4-5 bin km de araçlara 220 bin TL istiyorlar. Birazda bu işlerde fırsatçılık var gibi geliyor bana. 2.el fiyatları gerçekten çok yüksek ama pazarda bu fiyatlara çok araç satılabildiğinide düşünmüyorum. Sabırsızlıkla 2008 i bekliyorum. Umarım fiyat konusunda hayal kırıklığı yaşatmazlar.
  • Adamın biri malum sitede ilan açıklamasına fiyatı yüksek yazdım diye mesaj atmayın yeni gelecek araçlar bu fiyattan olacakmış diye açıklama yazmış. Örneğin 3008 de joystick vites kollu gelmeyeceği için 2. el joystick li araçları sıfır fiyatına satmayı uygun görüyor arkadaşlar. 3008 ve 2008 şu anda rakiplerinden çok önde o yüzden aşırı bir talep var. 2008 çıktığında 3008 2. el fiyatlarının düşmesini bekliyorum.
  • Satar satmaz bilemem ama peugeot bu modelin rakiplerinden daha önde olduğunu biliyor.Bu yüzden juke,crossland falan kıyaslaması yapmayın bence.T-roc fiyatlarına baktınız mı üst paketlerde 200'ün altında ilan yok.Bu modelin üst paket fiyatı 200'ün altına gelmez diye düşünüyorum.Keza 3008 fiyatlarını arttıracaklar muhtemelen 200 altına 3008 alanlar akıllı iş yaptılar...
  • Bu arada PSA grubundaki 2008 in dengi citroen c3 2020 model shine donanım (en üst donanım) kampanyalı fiyatı 179 bin. 2008 in gt line donanımının bu fiyatın 20 bin civarı üzerinde olacağını düşünüyorum. Tabi bayilerdeki fiyatlar bu rakamların altında olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rotivator -- 7 Ocak 2020; 13:45:25 >
  • Önsiparişe açılmış.Hayırlı olsun.
    https://www.peugeot.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 7 Ocak 2020; 19:26:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Önsiparişe açılmış.Hayırlı olsun.
    https://www.peugeot.com.tr/
    Kimse ön sipariş vermesin. Talep çok görünürse fiyat arttırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Active Skypack dizel otm. 165-170 bandı
    Allure dizel otm. 185-190 bandı
    Gt Line dizel otm. 200-205 bandı

Tahminlerim bu yönde. T-Roc 1.5 TSI’ ı 200 bin civarına bırakıyorlar. Yeni 2008’ in T-Roc’ dan daha iyi bir araç olduğunu düşünürsek bu fiyatlarda sunulması şaşırtıcı olmaz. Benzinli versiyonlar 15 bin daha ucuz olursa benzinli tercih edilebilir.

• 207m kullanıcısına yanıt
    Active skypack olarakmı isimlendirilmiş baz model?
    Skypack isimlendirmede cam tavan koyuyor Pug
    Benim tahminim 15 bin tl altı
    185-190 arası gt-line
    160 civarı active
    170-75 arası allure

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Active Skypack dizel otm. 165-170 bandı
    Allure dizel otm. 185-190 bandı
    Gt Line dizel otm. 200-205 bandı

Tahminlerim bu yönde. T-Roc 1.5 TSI’ ı 200 bin civarına bırakıyorlar. Yeni 2008’ in T-Roc’ dan daha iyi bir araç olduğunu düşünürsek bu fiyatlarda sunulması şaşırtıcı olmaz. Benzinli versiyonlar 15 bin daha ucuz olursa benzinli tercih edilebilir.
    Benzinli versiyonlar 15 bin daha ucuz Olması imkansız. Öyle olsa kimse dizel almaz.
    zaten 3008 de dizel ve benzinli fiyatı aynı
  • Şuan ki aracım 2015 hyundai i20.7 8 ay sonra ev kredim bitiyor.kafaya koydum alcam bu aracı
    Gt line cam tavanlı,1.2 benzinlisi 180 bin civarında olursa alırım fakat fazla olursa sınıfında rekabet edemez.
    Sonuçta b sınıfı bir suv araç.d sınıfı 508 bile 210 binden sattılar.baz versiyonu ama arada 2 segment fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: master35

Şimdi peugeot fiyatlarına baktım 508 falan uçmuş 235.000 tl olmuş. Sanırım 2008 de hayal olacak 160-170.000 tl ler. Bu fiyat politikasıyla 200.000 tl yi bulur sıfır araç almak gittikçe zorlaşıyor
    Ötv indirimi ve hurda teşviği şuan olmadığı için öyle.yakın zamanda ötv indirimi gelecek.yoksa piyasa yine tıkanır.otomotiv sektörü durursa ekonomide durur.
    Eli mahkum seçimlere kadar ötv indirimleri devam eder.

• Yeni Peugeot 2008 tek kelimeyle mükemmel olmuş. Ayrıca elektrikli versiyonu da çok beğendim. Dört gözle Türkiye'ye geleceği günü bekliyorum :)
  • 24 ocakta satisi baslaniyor, az once peugeot merkezden aradilar, fiyatlar da o gun belli olacakmis. Duzgun fiyatlandirma yaparlarsa iyi satarlar, yoksa c suv lar tercih edilir.

• Benide aradılar.24 ocakta gelcekmiş bayilere.en fullü benzinlisine gidipte 190 filan çekerlerse gider ford kuga alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Ötv indirimi ve hurda teşviği şuan olmadığı için öyle.yakın zamanda ötv indirimi gelecek.yoksa piyasa yine tıkanır.otomotiv sektörü durursa ekonomide durur.
    Eli mahkum seçimlere kadar ötv indirimleri devam eder.

Alıntıları Göster
    Ben de aynı fikirdeyim ötv indirimi olması lazım. Şuan böyle bir haber yok tabi bakalım lansmanda fiyatlar ne olacak. 175.000 tl gibi bir bütçe belirledim 2008 olmaz ise diğer alternatiflere bakıcam ya da bir süre beklemeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: master35

Ben de aynı fikirdeyim ötv indirimi olması lazım. Şuan böyle bir haber yok tabi bakalım lansmanda fiyatlar ne olacak. 175.000 tl gibi bir bütçe belirledim 2008 olmaz ise diğer alternatiflere bakıcam ya da bir süre beklemeyi düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    valla yeni scoda superb 215 binden lansmanı yapıldı.baz versiyonu ama d sınıfı bir araç ve baz versiyonunda bile koltuk ısıtma var.
    pejo 2008 i güzel fiyat belirlemezse kendi ayağına sıkar.
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Benim de ev kredim 8 ay kaldı :)

Rakiplerinin fiyatına bakayım dedim.

Hyundai kona ful donanım dizel otm 188bin.
    Mazda cx-3 liste fiyatları uçmuş.
    Kia stonic 1.0 turbo design pack 165bin.
    Citroen c4 cactus listeden kalkmış :s
    Suzuki vitara 1.4 turbo premium 205bin.
    Honda hrv executive 206bin.

C segment geçiyor ama toyota c-hr 1.2 turbo passion 206bin.

180bin biraz iyimser bir rakam. Olursa iyi satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Benim de ev kredim 8 ay kaldı :)

Rakiplerinin fiyatına bakayım dedim.

Hyundai kona ful donanım dizel otm 188bin.
    Mazda cx-3 liste fiyatları uçmuş.
    Kia stonic 1.0 turbo design pack 165bin.
    Citroen c4 cactus listeden kalkmış :s
    Suzuki vitara 1.4 turbo premium 205bin.
    Honda hrv executive 206bin.

C segment geçiyor ama toyota c-hr 1.2 turbo passion 206bin.

180bin biraz iyimser bir rakam. Olursa iyi satar.
    Hocam.şuan ki fiyatları baz alma.şuan ötv indirimsiz fiyatlar.ona rağmen kona dizel orta paket 166 bin lira.orta paket diyorum çünkü iki paket var konada.style paket öyle baz versiyon filan değil yani
    İnşallah sizede banada allah nasip ederde alırız.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.