Şimdi Ara

2019 Peugeot 2008 tanıtıldı: Yeni tasarım ve tam elektrikli versiyon (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
15
Favori
49.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar ben dün bir bayiye uğradım. Kapalıydı. Anvak dışarıdaki araçları uzaktan görme fırsatım oldu. Herhalde baz donanımlardı. YouTube videolarındaki kadar etkileyici gelmediler. Jant, spoiler, cam tavan gibi faktörler çok etkili bence bu kasada. GT line ve GT’nin bir albenisi var. Bu arada İngiltere broşürlerinde GT sadece benzinli motor ile alınabiliyor. Dizel ancak GT line olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi bayi acaba?

• Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Trabzon. Bayram otomotiv.

• peugeot resmi sitesinde az önce güncelleme oldu. eski ve yeni 2008 listede yok. az kaldı geliyor sanırım :)
  • Yalnız listede 3008 fiyatı uçmuş. Ben artık 2008 İn 200bin bandında geleceğini düşünüyorum maalesef..

• Fiyatlar uygun olursa hemen 2 tane sipariş vermek için arkadaş ile bekliyoruz. Muhtemelen bizim gibi bekleyen forumda da gördüğüm çok fazla kişi var.
    Hatta biraz araştırma yaptılar ise bunu çok rahat görmüşlerdir. İlk parti gelen araçların hepsi anında satılacaktır, fakat bizim gibi fiyat ile ilgili kafamıza yatacak rakamlar görmek isteyenler için yine hayal kırıklığı olacak gibi.

Daha önce Seat Karoq ve Kodiaq'ta da böyle beklenti içindeydim istediğim fiyatın 20 bin fazlasına çıkmıştı.

Şu an baz donanım otomatik aracın 150-160 civarından başlayacağı söyleniyor. Benim ise bu arabada Gt-Line veya dolu bir Allure için vereceğim max rakam 175 bin olacaktır. 20 bin koyarsak ortalama 200 bine kadar yolu var demek :)
  • Ben de bir fiyat tahmini yapayım da burada bulunsun:) Baz donanım 175, allure 187,gt line 200

• Gt'ye 200 fiyat koyarlarsa benim gibi almayı düşünen bir çok potansiyel müşteriyi küstürürler. Şahsen o fiyatlara ben almam. 200'ü B segment bir araca bağlayacak çok kişi olduğunu da sanmıyorum.
  • Gt line 200 olursa ben de almam. Şuan 1.6 thp 3008 gt line+lansman paket masajlı koltuk falan var 2017 model 60.000 km de 200.000 tl istiyor pazarlık yapmadım ve araç hatasız gider onu alırım. B sııfı suv için ne olursa olsun 200.000 tl çok fazla. 508 in baz versyonu 205.000 tl iken o fiyata satmak imkansız bakalım ne olacak ?
  • Şimdi peugeot fiyatlarına baktım 508 falan uçmuş 235.000 tl olmuş. Sanırım 2008 de hayal olacak 160-170.000 tl ler. Bu fiyat politikasıyla 200.000 tl yi bulur sıfır araç almak gittikçe zorlaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master35 -- 4 Ocak 2020; 11:18:3 >
  • master35 M kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, aklın yolu bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: master35

Şimdi peugeot fiyatlarına baktım 508 falan uçmuş 235.000 tl olmuş. Sanırım 2008 de hayal olacak 160-170.000 tl ler. Bu fiyat politikasıyla 200.000 tl yi bulur sıfır araç almak gittikçe zorlaşıyor
    Katılıyorum size. B sinif araca 200 verilmez deniyor ama c sinifi araclar 250 300 e cikarsa b ye 200 250 vermek zorunda kalicaz. Ikinci el fiyatlari da uctu gitti. Bu kadar sert artis yeni gelen tum araclarda olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayucuz

Yalnız listede 3008 fiyatı uçmuş. Ben artık 2008 İn 200bin bandında geleceğini düşünüyorum maalesef..
    Liste fiyatları hep uçuyor . Takılmayın
    3008 in Liste fiyatı 245 olan 180hp lik benzinli pirime 195 civarı satıldı.
    2008 in Bence başlangıç fiyatı 160 - 170 olur
  • action16 kullanıcısına yanıt
    Başlangıç değil de üst paketlerinin o fiyata gelmesi lazım. Ankara bayilerinde 2019 GT Line'lar 150 bin TL iken, neden yeni modelleri 200 olsun ki ?

3008'in fiyatlarını şişirip, aynı fiyat aralığına 2008 yerleştirmeye çalışırlar ise epey başarısız olurlar.

Benim tahminim 3008'den fazla kar elde edemiyorlardı satış adedi yüksek olsa dahi. Çünkü düşük kar marjı ile çalışıyorlardı. 3008'den zaten ümidi kestik diyip 2008'e yüksek kar marjı ekleyip, zaten boyutları da yakın vs diyerek o segmente 2008'i yerleştirmeye çalışırlar ise;

Vitara (4 çeker)
    Mazda CX-3 (oto pilot, stop & go, 4 çeker)
    Captur
    Juke
    Crossland (donanım manyağı)

gibi kendi segmenti, hatta çok yakın fiyata satılan bir üst segment

C5 air cross
    Qasqai

gibi arabaların elinden kim kurtaracak pejoyu ?
  • 1.5 dizel eat 8 gt line paketi 190 Bin ₺ altı beklemeyin bence arkadaşlar,çünkü vw t-roc 1.5 higline 200 e veriyor.
    Hurda indirim olayıda bitti.

• ExpForCuTT kullanıcısına yanıt
    Umarım siz haklı çıkar ben yanılırım temennimiz o yönde
  • lionscoach L kullanıcısına yanıt
    Hocam Hurda indiriminin bitmesinin fiyatlara etkisi ne kadar olacak? Artışın ne kadarı hurda indiriminin bitmesinden ne kadarı markanın fiyat arttırımı olacak bilelim en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rotivator -- 6 Ocak 2020; 13:17:54 >
  • Rotivator R kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat aralığında bir araç için hurda indirimi sözde 12 bin TL olmalıydı. Ancak 3-4 bini geçemiyordu. Firmalar hurda indirimi geleceği zaman dilimlerinde zam yapıyordu.

KEza, sıfır km peugeot 308 dizel otomatik için 151 bin hurda dahil fiyat verdi bayi, şuan 153.500. :)
  • opel bu sabah bazı modellerin 2020 fiyatlarını açıkladı. mokka x belli değil ama 1.5 dizel enjoy crossland x 2019 model 165bin, 2020 model ise 184 bin. aynı aracın 2019 şubat fiyatı 149 bin. crossland x i araştırmadığım için makyajlı mı yoksa yeni kasa mı bilmiyorum.
    umalım da peugeot da 15-20 bin fark koysun. bu iş huzur içinde çözülsün :)
  • -venero- - kullanıcısına yanıt
    1 senede 35.000 TL zam yemiş, inanılmaz gerçekten. Otomotiv firmaları karlılıklarını nasıl arttırmış görünüyor. Buralarda insanları gazlayıp bu fahiş fiyatlarla araç satıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.