Şimdi Ara

2019 Model PANASONIC LED TV'ler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
4.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu soyledigim icin uzuluyorum ama bizim yerli markalara hangimiz bakiyoruzki kalitesine inanmiyoruz cunku dusuk maaslar kotu calisma kosullari ve kotu egitim sistemi birlestiginde ortaya cikicak urunu biliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anteros24 kullanıcısına yanıt
    İmam Hatip'den yetişenler dua gücüyle çalışan yerli ve milli 44K TV yapacaklar, o zaman da böyle gülebilecek misiniz bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Tr’deki panasoniclerin geçen seneki birçok modeli vestel tarafından üretiliyordu. Bu sene de farklı olacağını sanmıyorum.
    Arkadaşım, bilmeden neden işkembeden sallıyorsunuz?

Vestelle Panasonic in hiçbir alakası yok. Panasonic, Çekoslavakya da üretiliyor.

Servis soran arkadaşlar olmuş. Servisi her ilde yok. Genel olarak büyükşehir belediyesi olarak geçen illerde servis var. Ben de Konyadayım. Burada da var. Ama yakında Bodruma taşınmayı düşünüyorum. O zaman en yakın servis de İzmir olacak. Yine de bu beni, markaya duyduğum güvenden alıkoymaz.

Panasonic markası altındaki her ürüne güvenirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkman

Arkadaşım, bilmeden neden işkembeden sallıyorsunuz?

Vestelle Panasonic in hiçbir alakası yok. Panasonic, Çekoslavakya da üretiliyor.

Servis soran arkadaşlar olmuş. Servisi her ilde yok. Genel olarak büyükşehir belediyesi olarak geçen illerde servis var. Ben de Konyadayım. Burada da var. Ama yakında Bodruma taşınmayı düşünüyorum. O zaman en yakın servis de İzmir olacak. Yine de bu beni, markaya duyduğum güvenden alıkoymaz.

Panasonic markası altındaki her ürüne güvenirim.

Alıntıları Göster
    İşkembeden sallıyorsun diye terbiyesizlik yapmadan önce araştır, oku....
    https://en.wikipedia.org/wiki/Vestel

senin gibi sindirim sistemi 4 bölmeden oluşanlar işkembeden sallar ancak...

2019 Model PANASONIC LED TV'ler

https://forums.digitalspy.com/discussion/2275457/panasonic-using-vestel-again

Panasonic'in vestelle çok alakası var. Giriş ve orta segment TVlerini Vestel üretiyor. Tabi ne şekilde ürettiklerini tahmin edersiniz.

Yeniden TR'ye gelmeleri ve hangi kalitedeki ürünlerini TR'ye getirdikleri de burda:
    https://forum.donanimhaber.com/flash-flash-flash-panasonic-tv-turkiyede--119897215-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 23 Şubat 2019; 22:20:24 >

• quote:

İşkembeden sallıyorsun diye terbiyesizlik yapmadan önce araştır, oku....
    https://en.wikipedia.org/wiki/Vestel

senin gibi sindirim sistemi 4 bölmeden oluşanlar işkembeden sallar ancak...

https://forums.digitalspy.com/discussion/2275457/panasonic-using-vestel-again

Panasonic'in vestelle çok alakası var. Giriş ve orta segment TVlerini Vestel üretiyor. Tabi ne şekilde ürettiklerini tahmin edersiniz.

Yeniden TR'ye gelmeleri ve hangi kalitedeki ürünlerini TR'ye getirdikleri de burda:
    https://forum.donanimhaber.com/flash-flash-flash-panasonic-tv-turkiyede--119897215-3

Alıntıları Göster
    Sindirim sistemim 4 bölmeden de oluşsa, 100 bölmeden de oluşsa,okuduğunu anlayabilen birisiyim şükürler olsun. Orada yazan şu:

Panasonic - some LED TVs sets from Panasonic, such as the A300, CX350 and CX400, are made by Vestel, these are mainly entry level/budget, 'HD-ready', HD and some low cost Ultra HD 4K models (for example, the CX400 series).

Bahsi geçen CX serisi 2014 model tv. Ne Bosch bayilerinde satılan DX serisiyle, ne de yeni G serileriyle Vestelin hiçbir ilgisi yok. HD Ready ve HD serilerini saymıyorum bile.

• quote:

Sindirim sistemim 4 bölmeden de oluşsa, 100 bölmeden de oluşsa,okuduğunu anlayabilen birisiyim şükürler olsun. Orada yazan şu:

Panasonic - some LED TVs sets from Panasonic, such as the A300, CX350 and CX400, are made by Vestel, these are mainly entry level/budget, 'HD-ready', HD and some low cost Ultra HD 4K models (for example, the CX400 series).

Bahsi geçen CX serisi 2014 model tv. Ne Bosch bayilerinde satılan DX serisiyle, ne de yeni G serileriyle Vestelin hiçbir ilgisi yok. HD Ready ve HD serilerini saymıyorum bile.

Alıntıları Göster
    O fotoyu, örnek için ekledim.

Yeterli İngilizcen varsa, altta verdiğim linkteki forumu oku. Wİkipedianın her sayfasının her cümlesi, sürekli güncellenmiyor.

Vestel'de endüstri mühendisi olarak çalışan arkadaşım var. İlk ağızdan da bunu teyit ettim.

Okuduğunu iyi anladıysan, benim ilk yazdığım mesajı da oku. Panasonic'in TR'de satılan birçok modeli yazmışım. sen ne cevap vermişsin, "panasonicin vestelle hiçbir ilgisi yok."

Var mıymış, yok muymuş?

• quote:

O fotoyu, örnek için ekledim.

Yeterli İngilizcen varsa, altta verdiğim linkteki forumu oku. Wİkipedianın her sayfasının her cümlesi, sürekli güncellenmiyor.

Vestel'de endüstri mühendisi olarak çalışan arkadaşım var. İlk ağızdan da bunu teyit ettim.

Okuduğunu iyi anladıysan, benim ilk yazdığım mesajı da oku. Panasonic'in TR'de satılan birçok modeli yazmışım. sen ne cevap vermişsin, "panasonicin vestelle hiçbir ilgisi yok."

Var mıymış, yok muymuş?

Alıntıları Göster
    Çok haklısın, özür dilerim. Sen haklısın arkadaşım.

Vestelde üretip arkasına da Çekoslavakyada üretilmiştir diye b.k yemeye yazıyorlar zaten.

Tamam, kapat konuyu, Vesteldeki arkadaşına da selam söyle.

• quote:

Çok haklısın, özür dilerim. Sen haklısın arkadaşım.

Vestelde üretip arkasına da Çekoslavakyada üretilmiştir diye b.k yemeye yazıyorlar zaten.

Tamam, kapat konuyu, Vesteldeki arkadaşına da selam söyle.

Alıntıları Göster
    Arkadaş, ben bütün TVlerini Vestel mi üretiyor diye yazdım. Anlamanda sorun mu var?

Bu arada, kimin salladığı o kadar açık ki.

Herhangi bir ürünün Çekoslovakya'da üretilmesi, 1 Ocak 1993'ten beri mümkün değil.

neden mi?

Çünkü Çekoslovakya, 1 Ocak 1993'te dağıldı

Çekoslovakya'da üretilmiştir yazısnın bi SS'ini koysana.

Ben arkadaşıma selam söylerim de, sen şu Çekoslovakya'da üretilmitştir yazısının görselini koyabilicen mi, çok merak ediyorum.

Bence sen kapat konuyu ve bi daha da yazma

Çekoslovakya....Hala gülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 23 Şubat 2019; 22:40:32 >

• Arkadaşlar kırıcı olmaya gerek yok.

Orta ve giriş seviyesi üretimlerini Vestel yapıyor diyorsunuz. Linkteki model orta segment ürün mü yoksa üzeri mi?
    https://www.displayspecifications.com/en/model-display/46b617f4

• quote:

Arkadaş, ben bütün TVlerini Vestel mi üretiyor diye yazdım. Anlamanda sorun mu var?

Bu arada, kimin salladığı o kadar açık ki.

Herhangi bir ürünün Çekoslovakya'da üretilmesi, 1 Ocak 1993'ten beri mümkün değil.

neden mi?

Çünkü Çekoslovakya, 1 Ocak 1993'te dağıldı

Çekoslovakya'da üretilmiştir yazısnın bi SS'ini koysana.

Ben arkadaşıma selam söylerim de, sen şu Çekoslovakya'da üretilmitştir yazısının görselini koyabilicen mi, çok merak ediyorum.

Bence sen kapat konuyu ve bi daha da yazma

Çekoslovakya....Hala gülüyorum.

Alıntıları Göster
    Televizyonumun arkasında ne yazdığını bilemeyecek kadar salak olduğum için cevap veremeyeceğim. Okuma yazma bilmeyişime ver.

Kusura bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkman -- 23 Şubat 2019; 22:46:46 >

• Çekoslovakya, Orta Avrupa'da 1918 ile 1992 arasında varlığını sürdürmüş ülke. 1 Ocak 1993'te Slovakya ve Çek Cumhuriyeti adlı iki bağımsız devlete bölünmüştür.

Dağılmadan önceki başkenti Prag'dı. Denize kıyısı olmayan bir ülke olan Çekoslovakya 127.903 km²'lik bir alanı kaplıyordu. Güneydoğuda Avusturya ve Macaristan, doğuda Ukrayna, kuzeydoğuda Polonya, kuzeybatı ve batıda da Almanya ile çevriliydi.

Çekoslovakya Avusturya-Macaristan İmparatorluğu'nun I. Dünya Savaşı'nda yenilmesinden sonra bugünkü Çek ve Slovakya topraklarında kuruldu. II. Dünya Savaşı'ndan önce Münih Antlaşması ile Nazi Almanyası tarafından işgal edildi. Savaş sonrasında, 1945-1990 arası Doğu Bloku'na katılmış, 1980'lerin sonlarında Doğu Avrupa'daki demokratikleşme dalgası sırasındaki Kadife Devrim ile demokrasiye dönmüştür.

1 Ocak 1993'te Çek Cumhuriyeti ve Slovakya olarak ikiye ayrılmıştır. Çekoslovakya'nın tüm hakları ayrı ayrı Slovakya ve Çek Cumhuriyeti'ne geçmiştir. Çekoslovakya'nın yaşadığı bölünme; dünyada hiçbir sorun yaşanmadan ve tek bir kurşun atılmadan ortaya çıkan tek hükümranlık bölünmesidir. Bu modele Çekoslovakya tipi bölünme modeli denmektedir.

Çek Cumhuriyeti bayrağı eski Çekoslovak bayrağı ile aynıdır. Çekoslovakya'nın dağılmasının ardından Slovakya yeni bir bayrak kabul ederken, Çek Cumhuriyeti bu bayrağı tarihsel bağları nedeniyle sürdürdü.[1]

• quote:

Televizyonumun arkasında ne yazdığını bilemeyecek kadar salak olduğum için cevap veremeyeceğim. Okuma yazma bilmeyişime ver.

Kusura bakma

Alıntıları Göster
    Şimdi ne desem bilemedim.

1993'ten beri Çekoslovakya diye bir ülke yok.

TV'nin arkasında ne yazdığını ben bilemem. Ama Çekoslovakya yazmadığı açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 23 Şubat 2019; 22:55:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Electro-Man

Arkadaşlar kırıcı olmaya gerek yok.

Orta ve giriş seviyesi üretimlerini Vestel yapıyor diyorsunuz. Linkteki model orta segment ürün mü yoksa üzeri mi?
    https://www.displayspecifications.com/en/model-display/46b617f4
    Vestel falan yapmıyor arkadaşım. Yok öyle birşey.

Verdiğiniz linki de açamıyorum. Model numarasını yazarsanız, yardımcı olurum.
  • volkman kullanıcısına yanıt
    9 serileri 75" boyutundan başlıyor, GX830E'nin daha küçük ekranları da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Electro-Man

9 serileri 75" boyutundan başlıyor, GX830E'nin daha küçük ekranları da var.
    Sorduğunuz tv orta segment, araştırdığım kadarıyla. Üst segment olarak 9 serisi oled diye lanse ediliyor.
  • volkman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

Tabikide montaj😀
    Yoksa ulkemizdeki muthis egitim sistemi ve yaratici zekayi gelistiren elestirel dusunce egitim sistemi oldugunami inaniyorsun

Alıntıları Göster
    Ürtim mi montaj hocam sizce ?
  • The Electro-Man kullanıcısına yanıt
    Bu ürün edge ekran ve 60 hz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    Evet.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.