Şimdi Ara

2019 Meral Akşener mi Recep Tayyip Erdoğan mı ? Anket (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
0
Favori
15.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki

2019 Meral Akşener mi Recep Tayyip Erdoğan mı ? Anket

(En Son Oy Tarihi: 17.3.2023)
Giriş

Orijinalden alıntı: yiğido__58

la siz neyin gafasını yaşıyorsunuz. Yenilmediğiniz yetmedimi de burda hala saçmalamaya devam ediyorsunuz. Yoksa sizler halen içeri alınmayan ve feto tarafından sosyal medyayı yonlendirmek amacıyla tutulmuş hainler misiniz soruyorum ?

İlkokul mezunu cahil. Bloklayın geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiğido__58

la siz neyin gafasını yaşıyorsunuz. Yenilmediğiniz yetmedimi de burda hala saçmalamaya devam ediyorsunuz. Yoksa sizler halen içeri alınmayan ve feto tarafından sosyal medyayı yonlendirmek amacıyla tutulmuş hainler misiniz soruyorum ?

Bu gerizekalı akp tabanının seviyesini çok güzel ortaya koyuyor.Canım ülkem bu yobaz sürülerinden ne zaman kurtulacak acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir komünist olarak Tayyib'in yerine başka bir sağcı gelmesini yeğlerim, işi bu raddeye getirdiler cidden.
  • Akşener 5 kat farkı açmış Donanımhaber yani teknolojinin olduğu yerde sonuçlar böyle de kırsala indiğimizde sonuç allak bullak oluyor.. Halkın bilinçlendirilmesi için Teknolojinin ve internet kullanımının artması lazım. Bu netlerin ucuzlamaması da bir devlet politikası gibi bu yuzden kırsalda yaşayan fakir halkın evlerine teknoloji ulaştırılmıyor görüşündeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 24 Ağustos 2017; 19:9:50 >
  • %1 oy nerede

Geçersiz olup sonra RTE ye falan mı sayacaksınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum Mazda der realite VW oldu

Forum Sarıgül dedi realite Topbaş oldu

Forum KK dedi realite RTE dedi

Şimdi forum AKSENER demiş realite RTE olacak

İstatistik böyle dedi

• Ben ikisine de oy atmam. Meral Akşenerin çapı nedir? hadi ötekini biliyoruz da..

Ben akademik eğitimi üst seviye, en azından 1 ingilice dili olan şahsı başkan olarak görmek isterim. Tayyip Erdoğan gibi bir şahsın yaptığı apaçiliği bizim burda komşunun gümüşhaneli çocukları da yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Ben ikisine de oy atmam. Meral Akşenerin çapı nedir? hadi ötekini biliyoruz da..

Ben akademik eğitimi üst seviye, en azından 1 ingilice dili olan şahsı başkan olarak görmek isterim. Tayyip Erdoğan gibi bir şahsın yaptığı apaçiliği bizim burda komşunun gümüşhaneli çocukları da yapıyor.

Akşener İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur. Ardından Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde doktorasını tamamlamıştır.

Meral Akşener siyasi kariyerine başlamadan önce Yıldız, Kocaeli ve Marmara Üniversitelerinde öğretim üyesi olarak ders vermiş ve Kocaeli Üniversitesi'nde İnkılap Tarihi Bölüm Başkanlığı görevinde de bulunmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdıktan sonra inceledim.. Yabancı dili olduğuna inanmıyorum, mhp kökenli olması ve feto ile adının yan yana geçmesi sıkıntı olacak.

Çok daha sağlam adaylar lazım bana göre.
  • Shodaime kullanıcısına yanıt
    akp gülen kan kardeş-di. ancak gülen hareketi kim güç elde ettiyse rüzgar gülü gibi o tarafa dönen bir yapıya sahip bir hareket. emin ol 15 yıldır chp başta olsaydı gülen ile ilgili chplilerden bu sözleri duyar bu fotoları görürdün. akp başta olunca akplilerde görüyorsun. ki zaten hali hazırda chp nin içinde fetöcüler var deniliyor. eren erdem gibi 8-9 kişinin adı geçiyor chpde fetöcü diye.

ha akp fazla içli dışlı olmuş fetö ile hatasınıda 2013de anlamış ama iş işten geçti artık. bu madalyonun görünen yönü bunu herkes biliyor, birde ters tarafına bak. akp olmasaydı fetö ne olurdu? şimdiki gibi çökermiydi yoksa alttan alttan ilerlermiydi? ben chp nin şimdiki tutumuna bakıyorumda, akp yerine chp olsaymış 15 yıldır fetö bence gayet güzel ilerlermiş. açıkçası %48 değilde %3 oy fazla alacam diye chp nin beraberlik kurmadığı kimse kalmadı. yani akp ile koalisyon kurmak yerine hdp ile beraber olmak daha mı iyi? gerçekten anlamıyorum bu chp nin plan yönetimini kim yapıyor hangi kafa ile?

bu meralin videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=zS19YP-9Syc

bunlarda bazı fotolar.

2019 Meral Akşener mi Recep Tayyip Erdoğan mı ? Anket2019 Meral Akşener mi Recep Tayyip Erdoğan mı ? Anket2019 Meral Akşener mi Recep Tayyip Erdoğan mı ? Anket

• quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

quote:

Orijinalden alıntı: Nowhere Man X

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Ölümdense sitmaya raziyim, meral aksener'in bu ulkeye verebilecek hicbir seyi yok

Nedenmiş ? Söylede bizde bilelim ?

Boşu boşuna oy toplamaya çalışmayın. Faydası yok.

adam sana düzgünce bir soru sormuş,muhattap almamayı gözlerini kapamayı seçmişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

chp kitlesi aklını kullanırsa meral akşener rahat kazanır ama zor

Aynen, eğer Meral Hanımın başına bir iş gelmeden seçime girerse bu seçimin sonucunu Chp seçmeni belirleyecek. Eğer Meral Hanım'a destek verirlerse 2. tura Meral Hanım kalır ve bu devran döner hayırlısıyla.
  • hadi inş

• Seçim değil mi, 1 dönem de akp harici birini getirelim iktidara. Hem yozlaşmış devlet kurumlarına bi temizlik yapılsın, hem de muhalefete 1 şans verelim, sonraki seçim zamanı gelince tekrar bakarız ve tercih yaparız ( kim daha iyi yönetiyor )..

1 dönem muhalefete şans verilmelidir..

• feto cu bu kadın tayip gelsin daha iyi oyunu bozdu hic değilse meral gelse yine fetocular ele geçirecek her yeri meral yerine başka biri olsaydı ona verirdim Tayyipede oy atmam gss geçirdi millete akıllı olsaydı kaldırirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 23 Nisan 2018; 9:27:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0D056E7F8

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Abdullah gule oy veririm sıkıntı yok

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Daha çok midem bulanıyor.

• kaç senedir oluyor burada kim kazanıyor gösteriyorsa kaybediyor hep tayyip erdoğan kazanıyor
  • N.M.Türk05 kullanıcısına yanıt
    Açıkcası bu seçimlerde akp'nin ana muhalefet olmasını isteyen biriyim.
    Ama her seçimde forum da bu anket yapılır ve tam tersi çıkar demek ki bu sefer de aynı şey olacak.
    Forum yaş ortalaması düşük olduğu için yaklaşık 10 sene sonra belki bu forumun anketleri doğru çıkabilir.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ehe ehe ne kadar komik bir şeysin sen.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.