Şimdi Ara

2019+ KIA Ceed Xceed Ana Konu (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
10
Favori
30.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tahminim stonic 550 filan eder. 150 bin fark. 150 bin fark karşılığında çok fark edecek bir konfor ya da başka bir şey elde eder miyim sanmıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • free men F kullanıcısına yanıt
    Bende de mild hibrit xceed var ve hibrit konusunda söylediklerinize katlıyorum, sistemin gerektirdiği gibi kullanırsanız gerçekten tasarruf yaptığınızı görüyorsunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • YGRAINMAN Y kullanıcısına yanıt
    Mesele yakıt tüketimi ise bişey diyemem fakat, CEED’in açılımı bile Community Europe’s European Design demek, Ceed ailesi Kia’nın tüm modellerinden ayrılan bir grup, tüm Ceed varyantları Frankfurt’ta bulunan Ar-Ge Merkezinde tasarlanıyor ve Slovakya’da üretiliyor, sadece Avrupa’da satılıyor, zaten iç dizaynı olsun sürüş karakteristiği olsun Alman araçlarından esintiler de taşıyor. S-tonic’ten her yönü ile çok farklı araçlar bunlar.

piyasanın ağırlığını oluşturan sınıflardaki otomobilleri 500-1000 arası bir skalaya yerleştirisek sizin aracınızla 1.5 ceed arasında arasında 150 den çok daha büyük fark var bana göre.

diğer taraftan 150 bin liraya hayatınıza daha fazla değer katacak şeyler yapılabilir tabii ki.

• 19can84 1 kullanıcısına yanıt
    Beğendiğim bir araç sıfır alacak olsam direkt alırdım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu konu başlığını Ceed modellerinin tümünü kapaayacak şekilde değiştirseniz veya yani bir konu açsanız forumda Ceed, Xceed kullanan çok kişi var, bilgi paylaşırız.

• FthGTI F kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık, umarım tüm kullanıcılara yayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthGTI -- 11 Ekim 2022; 2:24:19 >
  • Arabanın farlarından pek memnun değildim şu son dönem. Arada bir farlara bakıyordum, Led mi alsam ne yapsam derken polonyadan full Led farları almış bulundum.

2019+ KIA Ceed Xceed Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasan7 kullanıcısına yanıt

Çok güzel olmuş. Sanırım plug n play değiştirmek mümkün değil mi?

Bir de nasıl aldınız Polonya'dan?

• Merhaba

Kia yeni modellerini hangi ayda tanıtıma sunar.Ben Kia Sw almak istiyorum.Fakat almışken 2023 modelini almak istiyorum.Bundan sonra bütün arabalar elektrikli olacak .

Kia Ceed SW 1.5 Mild Hibrit 160 PS - Benzin - Prestige - 845.000

Allegro.com'dan 2 far buldum önce, oranın trendyolu gibi bir şey. Satıcıyı türkiye ye kargoya ikna ettikten sonra, 15 gün içinde geldi, gümrüğe takılmadan geçti sadece 100 lira vergi ödedim. Açıp baksalar inanılmaz vergi çıkardı muhtemelen.

Galiba yurtdışı gümrüğü de değişmiş, 150 euro üstü gümrük müşaviri ile de çalışmak gerekiyor olabilir. Bir kontrol etmekte fayda var.

Farları alırken rus forumlarını okumuştum, bizim farların kablosu kısa geliyor diye araya ek bir parça aldım aliexpressten. Bi erkek bir dişi uçlu aynı far soketini uzatmayı sağlıyor. Ve o ek parçanın arasına da bir kondansatör, bir resistor almak gerekiyor. Kondansatör olmadan kısalar titriyor, resistor olmadan uzunlar hata veriyordu. Ruslardan o konuda da kopya çektim. [:)]

Tamponu söküp takacak düzgün bir usta buldum şansıma, hem eli pratik, hem farları bir tarafı kırmadan güzelce taktı. O kablonun arasına kondansatör ile resistorü de bir elektrikçiye yaptırdım, kablonun arasına lehimledi sadece çok basit bir işlem.

Olması gerektiği gibi çalışıyor şu anda. Yarım plug n play diyebiliriz sanırım. [:)]

güle güle kullanın.

testlere göre h7 merceğinde led ampul halojenden fazla aydınlatmıyor, o bakımdan iyi yapmışsınız.

eskileri de satarsanız toplamda maddi olarak da kara geçirecek bir operasyon olmuş bana göre.

• Son mesajla aramızda 4 ay var, bu kadar mı piyasası yok?

• yetkili serviste 1.0 manuel'in 2. yıl bakımı 3250 tl tuttu.

bu sene 0w20 yağ kullanılmaya başlanmış önceki yıldan farklı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19can84 -- 31 Mart 2023; 18:56:24 >

Ben 3450 verdim, hangi bayiydi, arabayı da sattım gerçi ama. :)

hayırlı olsun, görmüştüm ilanınızı. ne marka düşünüyorsunuz şimdi?

ankara oto , standart işler sadece ilave fren balatası kontrolü var geçen seneye kıyasla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19can84 -- 1 Nisan 2023; 15:12:49 >

Golf veya 1.5 160 lık alacağım tekrar, hayırlısı olsun. :)

yarın bayiye gidip kia ceed 1.5 lt 160 lık olanını incelemek istiyorum. Umarım vardır çok hoşuma gitti. Opel corsa 1.2 t edition dan geçmeyi düşünüyorum.

130 hp yeter derseniz astra bence daha iyi bir paket motor-şanzıman-donanım-fiyat parametresi içinde.

ceed bence yürüyen aksam olarak üstün ama otomatik fren-şerti takip-led far vs olmamasını güncel fiyat seviyesinde kabul edilebilir bulmuyorum.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.