Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hava bugün Bodrum’da 34 dereceydi. Esmeyen anlarda zor duruluyordu. Geçen yıla göre deniz suyu ve hava sıcaklığı daha yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2020 yaz sezonu fiyatlari ne zaman açıklanacak? Bazı yapanci sitelerde fiyatlar görünüyor ama çok yüksek. Gecen seneki rakamlar olabilirmi?

Örneğin düşündüğüm Granada Luxury Belek in fiyatı 1-6 temmuz 2 yetiskin 2 çoçuk (3-8) 8500 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g3z3g3n1616 -- 17 Eylül 2019; 1:38:57 >
  • Arkadaşlar Merhaba;

09.09.2019-16.09.2019 tarihleri arasında 6 gece olmak üzere Starlight Resort Hotel'de konakladım. Bu otele 4.gidişim idi.

Nereden başlıyım bilemiyorum ama otelin alanı gerçekten çok büyük ve canınızın sıkılma ihtimali yok sürekli bir etkinlik var. Ben gittiğimde mesela bir gün yaklaşık 3 dönüm arazi üzerine Survivor parkuru kurulmuştu devasa bi parkur izlemesi bile zevk veriyordu.Canlı müzik ve beach üzerine kurulan devasa disco vs. bunları hiç söylemiyorum bile.

Yemeklere gelirsek 4 senedir bozulmayan bir kalite ve bol çeşit, kuzu tandır, et döner, tantuni, içli köfte, kanat ızgara, dana dil çorbası, fıstıklı saray sarma, çin usulu mezgit, çin tavuğu, benim gündelik seçimlerimi oluşturuyordu. Kullandıkları yağın kalitesi ile midede kesinlikle bir yanma vs. oluşturmuyordu.

İçkilere gelirsek otelde Smirnof, Gordon ve Jack'i ücretsiz olarak içebiliyordum, daha da vardı kaliteli yabancı içki ama ben genelde bunları tükettim.

Deniz önceden dediğim gibi biraz dalgalıydı ama yüzme bilen için sorun oluşturmaz Mavi Bayraklı bir plajdı.

Otelin sahibi Ünal Akpınar ise otel içinde konaklar ve günlük teftiş yapardı.

Bu sene rezervasyonu mu forumdan @Diverso desteğiyle yaptırdım, kendilerine tekrardan teşekkür ederim,

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanx -- 17 Eylül 2019; 10:24:38 >

• sinanx kullanıcısına yanıt
    İnstagram ile karıştırdınız sanırım?

• Otel.com Innvista s Belek için; 1-6 temmuz 2020 2 yetiskin 2 cocuk (3-8) 4400 TL gibi teklif göndermis. İyi bir teklifmidir arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: g3z3g3n1616

Otel.com Innvista s Belek için; 1-6 temmuz 2020 2 yetiskin 2 cocuk (3-8) 4400 TL gibi teklif göndermis. İyi bir teklifmidir arkadaşlar?
    Daha 2019 sezonu yeni bitti sayılır daha kar yağacak yağmur yağacak bence aralık-ocak gibi rezervasyon yapın.
  • g3z3g3n1616 G kullanıcısına yanıt
    Bu tarihlerde gidenler olmuştur forumdan onlar kaça aldi acaba, fena değil gibi duruyor 5 gece 4400 gecelik 880 gibi , ehh yani güzel bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba,
    17 Kasim haftasi okullar tatil, pegasus 69 tl den baslayan bilet veriyor yurtici, cocuklarla nereye gidebilirim diye bakiniyorum, o tarihte Antalya soguk olur degil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Fiyat ıyıse 1 ay kadar radarımda olsun. Bırkac otel daha var takip ettiğim. Yurt dışında yasayan biri olarak, fiyatların yurtdışı İnternet sayfalarında dusuk olduguna inanmıyorum. Ornegın granada 8500 TL gibi. Belki ucak bileti dahil oldugunda daha da uygun olabilir.

• g3z3g3n1616 G kullanıcısına yanıt
    Hotels.com da 8500 civarı çıkıyor innvista yalnız, o fiyatı oteli arayıp teyit ettirmek lazım , rez iptal olmasın sonra

• selamlar, Rixos göcek premium otel ayarında bir otel arıyorum. Önerileriniz varsa paylaşmanızı rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

Arkadaslar merhaba,
    17 Kasim haftasi okullar tatil, pegasus 69 tl den baslayan bilet veriyor yurtici, cocuklarla nereye gidebilirim diye bakiniyorum, o tarihte Antalya soguk olur degil mi?
    Tatil haftası kampanyaya dahil değil.

• gulhana G kullanıcısına yanıt
    Var hocam mesela 16 kasim antalya gidiste 69 cikiyor, ama aksam saati, donuste de vardi ama kalmamis, su anda donus en dusuk 112 gorunuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Hotels.com da 8500 civarı çıkıyor innvista yalnız, o fiyatı oteli arayıp teyit ettirmek lazım , rez iptal olmasın sonra
    Otel.com gercekten ne kadar guvenlı bende bilmiyorum. Trustpilot.dk da %51 i guvenlı oldugunu belirtmiş.
    Fiyat i indiginde bana haber ver dıyerım, 1 saat sonra teklif gonderıyor mailime. Granada ıcın 5900 tl fiyat gonderdi.
    IC Hotels Santai ıcın 5600 TL fiyat verdi.

• Arkadaşlar merhabalar.. Antalya'da ekim ayında hava nasıl oluyor? Denize girilebilir mi 17 ekimde kemer'e gitmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heroes82 -- 18 Eylül 2019; 17:17:5 >
  • 27-29 Eylul tarihlerinde Antalya bolgesinde otel dusunuyoruz. Yemekleri guzel tavsiye edebileceginiz bir yer var mi? Daha once birkac defa Rixos Premium’a gidip yemeklerini baya begenmistik, benzer yer olursa tavsiye edebileceginiz sevinirim.

Butce 2 kisi icin toplam 5.000 civari.

Calista veya Regnum Carya bu fiyat bandinda guzel oteller gibi sanki, baska tekliflere de acigim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 19 Eylül 2019; 9:38:45 >
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.