Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emindoner09

Oteller bas bas bağırıyor, gelmeyin , istemiyoruz sizi diye :) illa gidicez diye yirtiniyoruz. Bosverin krediyi, 12 taksidi. Durumu iyi olan adam gidiyor,koymuyor , durumunuz yeterince iyi değilse gitmeyin olsun bitsin .
    Aynen ben gitmeyeceğim bu sene otele motele. Gider bir ev kiralarım yakın bir bölgede, çoluk çocuk denize girsin yeter.
  • gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Ege konusunda cahilim .Bu sene kuşadası'na kadarki bölümü keşfetmeye çalışacağım .Aslında sezon içi olmaz ise öğretmenevleri en ideali ama alkol olayını 2013 de tamamında kaldırdılar . Dışarıdan da kabul etmiyorlar sanırım.Şartnamesine koymuş dışarıdan yiyecek içecek getirilmesi yasaktır diye .. 1 tane istinai durum var galiba o da İzmir bornova öğretmenevi .web sitelerinde alkollü içkiden bahsediyorlar . vakıfın olduğu için içkiye izin veriyorlar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurrsy -- 8 Mart 2019; 15:36:58 >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Ama orda şöyle bir durum var, yapılması gereken reklam yaz tatili ama adamlar 12 ay için otel satıyor ve şehir otelleri için de bir hedefleri var. Tur programları var, kimisi uçak bileti satıyor vs vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurrsy -- 8 Mart 2019; 16:7:35 >
  • 2019 için tatiller uçmuş kişi başı 400 liradan başlıyor herşey dahil, onlarda ne idüğü belirsiz açık büfelerden oluşuyor. şuan için tatil paketi çok daha mantıklı gözüküyor. bu kadar parayı vercem bide adam akıllı tatil yapamıcaksam linkteki gibi bişey alırım en azından dışardan yerim ama ne yediğimi bilirim üstüne birde tonla aktivite var oteldeki saçma sapan animatorlerede maruz kalmadan adam akıllı tatil yaparım. tatil sektörü bitmiş helvasını yiyoruz.
  • İster inanın ister inanmayın şu otel nisan ayında 2 günlüğü oda kahvaltı 2 kişi 130 tl civarındaydı (işin doğrusu çekindim almadım bu gün aynı tarihler 752 tl https://www.etstur.com/Volkii-Hotel-Konyaalti

şu otel aynı şartlarda dün 402 tl idi ,bu gün 587 tl https://www.etstur.com/The-Corner-Park-Hotel

Bir filmler dönüyor ama ben de anlamadım

• ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    Demre öğretmenevinin hemen yanındaki Taşdibi plajına gitmiştim. Turistik bir yer değil ama denizi çok güzel

https://youtu.be/Z3jIATLDAGU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

Bornova öğretmenevinde içki içiliyor evet. Bu yaz bende 1 veya 2 gece konaklayacagim. Bayraklı da yeri de guzel bir ogretmenevidir ama oda durumu nasıl temmuz başında göreceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Taksit süresinin uzamasının vade farkı yansımıştır fiyatlara. Bu arada Corner Park fena otel değildir. Hemen Konyaaltinin girişinde. Çevreyi gezerim diyenler için gayet ideal.

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    The corner park otel nisan ayı için
    https://www.tatilsepeti.com/the-corner-park-hotel?

2 gün tatil sepetinde 369 TL
    https://www.etstur.com/The-Corner-Park-Hotel

ETS aynı tarihler 558 tl

ETS iyice cozuttu
    Adam bakan oldu.Kendi vatandaşına kolaylık göstereceğine daha nerden vururum diye düşünüyor.Sorsan benim orayla ilgim kalmadı der.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Bu aralar en çok ihtiyaç duyulan sıcak para ,yurt dışından turizm kaynaklı çok döviz gelecek diye umuluyor

Bunun için pek çok şeye göz yumuluyor gibi geliyor bana ..
    Oransal olarak ikisi de aynı komisyonu alıyorlar. Bu kafayla çok müşteri kaybederler. Hoş adam bakan oldu umrunda olur mu o da soru işareti. Bir süre sonra çeşitli nedenlerle mecburen ETS ile çalışmaya başlayabilir bazı oteller.

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Setur koç holdingin biliyorum ,anlaştığı otel çok az ,ki sadece seturla da anlaşmamışlar diğer acentelerde de isimleri geçiyor

Kos koca koç grubu nasıl oluyor da bu kadar cılız kalabiliyor ,İlginç bir durum

ETS nin tek ciddi rakibi jolly (Tatil sepeti) o na da ayar çekebilirler ..
  • Turizm bakanıyla ilgili düşüncem ,yurt dışından beklenilen oranda turist geldiği sürece iş başında kalır .

Beklenti hüsrana uğradığı an (sebebi ne olursa olsun) ilk kabine değişiminde görevine son verirler

Aha buraya not düşüyorum:)
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Hocam Viking Star Oteli tavsiye ederim.

Eksileri :

* 4 yıldızlı
    * Denize sıfır değil

Artıları :

* Fiyatı uygun.
    * Yemekleri kaliteli ve temiz
    * Bu oteli bilenler gelir. Genelde yerli/yabancı düzgün tipler vardır.
    Setur bu işi hobi olarak yapıyor. Ağırlıklı olarak marina işletmeciliği ve duty free isindeler. Tur operatörlüğü zor bir iş aslına bakarsanız. Her otelde temsilci bulundurmaniz isteniyor vs. O yüzden operasyonel işlemleri az olan bu tarz işleri yapıyorlar. Tur operatörlerinin artması belirgin bir rekabet ortamı yaratır mı fiyat açısından orasını kestirmek güç yalnız tekelleşme olursa bir daha fırsat basligi acilmayacagi kesin.

Turizm bakanı şu anda bulunduğu konumun kaymağını yeme derdinde. Bodrum'da senelerdir sit alanı olan arazisinin imara açılması haberleri çıkmıştı. Böyle devam ederse kendisinin uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. Bana kalırsa yapacağı en mantıklı iş otelleri TSE ye göre yıldızlandıracak bir çalışma yapmak diğeri ise butun otelleri sık sık denetlettirmek kendi otelleri de dahil olmak üzere. Türkiye'den turistlerin kaçmasının en büyük sebebi bu fiyatlara rağmen kaziklandiklari hissi. Aynı fiyatla hizmet veren İspanya ve Yunanistan'a gitmeyi tercih ediyorlar. Kaldı ki orada aynı fiyata daha iyi hizmet alıyorlar oralardaki asgari ücrete rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extraordinaryman45 -- 11 Mart 2019; 8:10:57 >
  • ETS güya taksit sayısını 12 aya çıkarmış

Karvansaray lara otel eylül son hafta 7 gün bonus karta peşin 4263 TL

12 taksit olunca 7350 TL .

Açıktan ,saklamadan gizlemeden :) 12 ay taksit uygulamasını biz benimsemiyoruz diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.