Şimdi Ara

2018 Samsung TV Modelleri ( Türkiyede ) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
18
Favori
57.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen qled bölümünde sordum. tatmin edici cevap bulamadım. bu iki tv de aynı kodla satış yapıyor. aralarında bir fark var mı?
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    hocam gecende cevapladim tekrar yazayim. ikisinin kodlari ayni deyil. niye ikna olmadin anlamadim

sağdaki 49Q6F modeli amerikada gecen sene cikmiş türkiye bu sene gelmiş ürun.

https://www.samsung.com/us/televisions-home-theater/tvs/qled-tvs/49--class-q6f-qled-4k-tv-qn49q6famfxza/

soldaki 49Q6FN modeli yeni cikan 2018 model tv

https://www.samsung.com/us/televisions-home-theater/tvs/qled-tvs/49--class-q6fn-qled-smart-4k-uhd-tv--2018--qn49q6fnafxza/

alicaksaniz kesinlikle soldaki 2018 model olani tercih etmelisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 43nç 2018 modeller den hala ses yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

hocam gecende cevapladim tekrar yazayim. ikisinin kodlari ayni deyil. niye ikna olmadin anlamadim

sağdaki 49Q6F modeli amerikada gecen sene cikmiş türkiye bu sene gelmiş ürun.

https://www.samsung.com/us/televisions-home-theater/tvs/qled-tvs/49--class-q6f-qled-4k-tv-qn49q6famfxza/

soldaki 49Q6FN modeli yeni cikan 2018 model tv

https://www.samsung.com/us/televisions-home-theater/tvs/qled-tvs/49--class-q6fn-qled-smart-4k-uhd-tv--2018--qn49q6fnafxza/

alicaksaniz kesinlikle soldaki 2018 model olani tercih etmelisin
    2018 49Q6FN de 50 Hz geldi malesef...

• 55Q6FN 2018 modeli 55MU9000 yerine tercih edilmelimi ? 55q6FN Panel olarak VA mı kullanıyor ve HZ değeri nedir? ikiside 10 bit arada 700 tl gibi ufak bir fark var kafam çok karıştı
    55MU9000: 5.499
    55Q6NF: 6200 TL (10 YIL PANEL garantili)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

55Q6FN 2018 modeli 55MU9000 yerine tercih edilmelimi ? 55q6FN Panel olarak VA mı kullanıyor ve HZ değeri nedir? ikiside 10 bit arada 700 tl gibi ufak bir fark var kafam çok karıştı
    55MU9000: 5.499
    55Q6NF: 6200 TL (10 YIL PANEL garantili)
    55Q6FN panel olarak VA kullaniyor ve 100hz hocam. renk parlaklik ve hdr performansi bir adim daha önde mu9000e göre. ayrica 2018 ürünu. teknoloji bukadar hizli ilerlerken gecen sene cikan bir tv almayin derim. bence Q serisi tercih edin

• kazarus K kullanıcısına yanıt
    Q6 alın.

• Q9FN yok mu piyasada beyler?

Edit tamam buldum

https://www.teknosa.com/urunler/110019067/samsung-65q9fn-65-165-ekran-qled-tv?utm_source=cimri&utm_medium=comparison

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 28 Temmuz 2018; 16:31:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    q6fn sadece biraz daha parlak ama ekran yansıma konusunda mu9000 den bariz geride oda ışık alıyorsa bu konu önemli birde renk konusunda bir tık daha iyi q6 arada uçurum yok ama bütçe olarak zorlamayacaksa odada çok ışık almıyorsa q6 alın derim
  • ambient modu nasil kişiselleştirecez acaba kullanan varmi. duvarin resmini cekip ekrana yansitma olayi. smart things hata veriyor kapaniyor telefonda. nerde sorun var acaba

• Dün bi arkadaşta 65q7fn izledim.Cidden başarılı görüntüsü var.Daha önce ks8500 kullanmıştım.Ondan daha tatlı görüntüsü.
  • Nu8000 serisinde , dahili uydu ile birlikte digitürk kullanılabiliyor mu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hem dahili hemde digiturk kanallari.iç içe kanal listesi karisik halde kullanilir

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Hem dahili hemde digiturk kanallari.iç içe kanal listesi karisik halde kullanilir
    Santralden eve tek kablo iniyor, bağlantıyı nasıl yapabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Digiturk cammodul olmasi lazim sanirim.ben oyle izliyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

Teknosa'dan kardeşime Samsung 65nu8000 uhd 4k tv aldık harddiskten film ve dizi açtığımız zaman dual olan film ve dizilerin bazılarında ikinci sesi görüp ses dilini seçmemize izin verirken çoğunda ses dili seçme menüsü çıkmıyor ve otomatik türkçe ses dilini seçiyor aynı şey alt yazı için de söz konusu bu sorunu nasıl düzeltebiliriz yardımcı olabilecek biri var mı düzeltilemeyecek bir şeyse tv yi iade etmeyi düşünüyorum

(not:aynı film ve dizilerde 42 ve 46 inç eski model Samsung tvlerim de ses dili menüsü çıkıyor ve türkçe ve ingilizce olarak her iki ses dilini de seçmeme izin veriyor)
    Düzeldimi acaba?
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    tvde dts ses desteği yokmuş sebep oymuş. ayrıca medya oynatıcı kaldığun yeri kaydetmiyor yarım kalan filmlerinizde kalan yeri kendiniz seçiyorsunuz. samsung müşteri hizmetlerinin pişkin ve ukela tavırlarınıda göz önünse bulundueun. akıllı olun uzak durun başka markalara yönelin samsung 5 para etmez. sansung dan daha çöp almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

tvde dts ses desteği yokmuş sebep oymuş. ayrıca medya oynatıcı kaldığun yeri kaydetmiyor yarım kalan filmlerinizde kalan yeri kendiniz seçiyorsunuz. samsung müşteri hizmetlerinin pişkin ve ukela tavırlarınıda göz önünse bulundueun. akıllı olun uzak durun başka markalara yönelin samsung 5 para etmez. sansung dan daha çöp almam.
    Maalesef DTS desteği 2018 modellerde kaldırıldı. Film indirirken DTS sesli olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor.
  • cmshn kullanıcısına yanıt
    DTS olmayan film bulmak çok zor ama

• vrgnklr V kullanıcısına yanıt
    dediğin gibi fhd veya 4k filmlerde genelde dts ses oluyor. yabanci forumlarda gelecek güncelleme ile dts sesleri ac3 formatina cevirerek verebilek diye bir yazi okumustum.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.