Şimdi Ara

2018 Samsung TV Modelleri ( Türkiyede ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
18
Favori
57.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baris007

Samsung saundbarlarida dolby atmos destekliyor yani?sistemlerin yazili site incelemerinde belirtilmiyor?
    Belirli modeller destekliyor evet ama M, MS, N serilerinde bildiğim kadarıyla Atmos destekli model yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Dünkü çocuklar burada bilgi satıyor, eğer donanım buna uygun değilse eklenemez. Hatta samsung evo kit almak zorunda kalanlar oldu başka codecler için insanlar. Samsung evo kit i de bilmezsiniz belki o da bir donanım parçası neyse.. Daha önce de özellikle başka markalarda dts ses eklenemedi yazılımla. Sizin gibi yazılımla eklenir eklensin diyenler çok oldu ama hüsrana uğradılar. Zaten firma donanım destekliyorsa şunu söylüyor örneğin dolby vision ya da atmos ikinci çeyrekten sonra yayınlanacak yazılımla eklenecek gibi vb

Alıntıları Göster
    Öncelikle üslübunuza dikkat edin. Dikkat ettiyseniz burada sizden eski olduğumu göreceksiniz.

DTS'i hiç eklenemeyecek gibi konuşan sizsiniz. Günümüzde lisans parası ödememek için belirli codec'lerden kısıldığını biliyoruz. Siz 2018 model TV'lerdeki ses yongasetinin DTS desteklemediğine inanıyor musunuz?

• cmshn kullanıcısına yanıt
    Hangi modeller destekliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar artışı yüzünden tv fiyatları yükselebilir mi acaba ? Haftasou piyasalar kapalı olduğu için fiyatlar etkilenmez fakat Pazartesi'den itibaren küçük bir şokla uyanabiliriz gibi geliyor.Hazır fiyatlar normalken bu haftasonu alıp kurtulsak mı bilemedim.

Arkadaş 1400tlye görüp fotoğraf makinesine lens almış.Adamlar siparişi iptal etmiş.Birkaç saat sonra da fiyatı 1650 tl olarak güncellemiş.O yüzden baya işkillendim.
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    tabiki yukselecek hocam kriz kapida herşeye zam gelecek. bende sezon sonu almayi duşunduğum tvyi geçen ay aldim. ozamn bile dolar cikistaydi ama asil simdi şahlandi. özellikler elektironik ürünlerde citti hissedilecek. almayi düsunuyorsaniz hiç beklemeyin derim. piyasalara her an fiyat güncellemesi gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 11 Ağustos 2018; 3:13:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

tabiki yukselecek hocam kriz kapida herşeye zam gelecek. bende sezon sonu almayi duşunduğum tvyi geçen ay aldim. ozamn bile dolar cikistaydi ama asil simdi şahlandi. özellikler elektironik ürünlerde citti hissedilecek. almayi düsunuyorsaniz hiç beklemeyin derim. piyasalara her an fiyat güncellemesi gelebilir
    Bu haftasonu son bi fiyatlara bakar öyle karar veririm.Elimdeki tvyi de hala satamadım.Alırsam o da fazlalık duracak.Kötü oldu böyle.
  • Ya arkadaşlar bu samsungun amacı ne 2018 i bitecek 2018 model 43 inç televizyon getirmiyor neden yapıyorlar bunu mu 7000 alayım diyorum aman imput lag 20 ms niyelerde nu 7100 de 13 ms niye baya fark var bekleyeceğim artık

• 55nu8000 : 5.000₺

55mu9000 : 5.300₺

55Q6FN : 6.200₺

Bu 3 tv arasında kaldım. Hafta sonuna kadar almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz nedir?

• feykbey kullanıcısına yanıt
    hocam burdan karşilaştirmali özelliklere bakabilirsiniz

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/79050-111072-111453/samsung-55mu9000_samsung-55nu8000_samsung-55q6fn/

mu9000 ile q6fn arasinda bir tercih yapin derim. bana kalirsa mu9000 bi tik önde.

• Ortalama 2000 tl zamlanmis fiyatlar.Alicak olanlar bence güncellenmeyen siteler varsa hızlı alsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

Ortalama 2000 tl zamlanmis fiyatlar.Alicak olanlar bence güncellenmeyen siteler varsa hızlı alsınlar
    55nu8000 modelini almayı düşünüyorum en ucuz nereden alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

55nu8000 : 5.000₺

55mu9000 : 5.300₺

55Q6FN : 6.200₺

Bu 3 tv arasında kaldım. Hafta sonuna kadar almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz nedir?
    Bende aynı modeller arasındayım. Bu fiyatları nereden aldınız?

• acus kullanıcısına yanıt
    Internet fiyatlarimi bunlar?

• feykbey kullanıcısına yanıt
    mu9000...
    ama 3-4 gündür fiyatlar aşırı yükseldi. ya doların düşmesini bekle,ya kampanya bekle, ya da bir süre tv alımını ertele.
  • Arkadaslar mu7400 ve nu7400 arasinda kararsiz kaldim hangisini tercih etmeliyim

• Mu7400 50hz dir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cmshn kullanıcısına yanıt
    Dta donanımdır yazılım ile yüklenmez hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2018 modellerde isim karmaşası devam ediyor mu ?

Mu7400 gercekten yurtdışında da bu isimle mi pazarlanıyor ?

Araştırırken boşuna gene yanılmayalım 2017 de 7 serisi aslinda 6 serisiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fascism -- 30 Ağustos 2018; 9:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

2018 modellerde isim karmaşası devam ediyor mu ?

Mu7400 gercekten yurtdışında da bu isimle mi pazarlanıyor ?

Araştırırken boşuna gene yanılmayalım 2017 de 7 serisi aslinda 6 serisiydi
    Nu7400 serisi hakkinda kimsenin bilgisi yok galiba

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.