Şimdi Ara

2018 model Kia Cerato resmen tanıtıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
6.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu sınıfın en yakışıklısı olmuş ,yeni jetta da gelmeyeceğine göre eğer gelirse dizel avantajıylada civic üzerinde satar diyorum.Tam avrupalı olmuş.

Yeni Ceed de ,sportage da aynı farları kullanacak ,mart fuarında tanıtılırlar.Yeni gelecek ceed de eğer geç kalmaz ise cerato da iyi satar.
  • Ic tasarım hala ozgun degıl, mazda 3 den almıslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.autocar.co.uk/car-review/kia/ceed/first-drives/kia-ceed-14-tgdi-2018-prototype-review

Yeni ceed prototif halde test edilmiş. Arka süsp bağımsız, ceratoda da öyle mi bilmiyorum. Ama yol tutuş için Autocar ekibi golf ve astradan iyi, focus kadar değil yorumu yapmışlar. Sınıfının en dinamik sürüşlerinden biri demişler. Direksiyon golften daha hızlı tepki veriyor, 308e benzemiş demişler. İç malzeme kalitesi baya iyileşmiş fakat golf kadar değil demişler.

Kısaca baya beğenilmiş prototip ceed. Avrupada yaz sonu, hatta eylülde bekleniyor demişler. Cerato daha önce tanıtıldı, o da demek ki en geç sonbaharda buralarda olur. Toplu alım yapak mı ikisi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 10 Şubat 2018; 15:32:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: isyankar97

Bence bmw 5 serisinden daha iyi

Abartma istersen
  • Çok şık tasarimi var gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kore bu işi artık çok daha iyi yapıyor. Çok beğendim.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Tartışılır. Kendi sınıfında çok satılan araba sonuçta. Jetta ve Cerato haberleri peş peşe yapılınca o yüzden karşılaştırdım.
  • ne zaman geleceğine dair bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Kia son zamanlarda çok güzel ve fiyatının üstünde otomobiller üretiyor 2015 Makyajlı Ceed aldım , o kadar memnunum ki , artık Kia'yı yakından takip edeceğim , çok güzel atılımlar yaptılar ve kaliteli araçlar üretiyorlar

Ceed'den halen memnun musunuz hocam. Dizel otomatik mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Kia son zamanlarda çok güzel ve fiyatının üstünde otomobiller üretiyor 2015 Makyajlı Ceed aldım , o kadar memnunum ki , artık Kia'yı yakından takip edeceğim , çok güzel atılımlar yaptılar ve kaliteli araçlar üretiyorlar

Ceed'den halen memnun musunuz hocam. Dizel otomatik mi.

Selam , Aynen çok memnunum hocam bendeki manuel , DCT her ne kadar iyi bir şanzıman olsa da , aracı almadan önce yaptığım araştırmalarda bazı kullanıcıların kavrama sıkıntıları vs yaşadığını duydum o yüzden vazgeçtim , zaten manuel kullanmayı daha çok seviyorum ve yakıt tüketimi de doğal olarak otomatiğe göre daha düşük , aracın diğer herşeyinden çok memnunum , ayrıca araç tam bir uzun yol aracı sessiz ve sakin bir araç uzun yolda 140-150 ile çok rahat gidiyor ve araç hakikaten söylenenler gibi 140-150'den sonra gitmeye başlıyor ;) Siz de düşünüyorsanız mutlaka test sürüşü yapın ben bayiye gidip test ettikten sonra bu aracı alacağım dedim ve şansıma çok temiz sıfır hata makyajlı 2015 model aldım , bayağı da uygun aldım söylemesi ayıp

• canım sen kia ya laf söylüyorsun ama 2 sene ard arda dünya da en iyi geri dönüş alan araba kia

• hacı kia ya laf ediyorsun ama son 2 senedir en iyi geri dönüş alan marka olduğunu biliyor musun.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.