Şimdi Ara

2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
127
Favori
207.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yazı tura atip secebilirsin.. bana sorarsan spice derim.. bu arada 2 cocuk icin ben paloma grida sectim. diger secenegim ela quality idi.
  • mstyy35 M kullanıcısına yanıt
    Bende düşündüm fakat 3D resimleri pek tatmin etmedi,açıldıktan sonra tekrardan bakıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    ela quality çocuklu aileler için on numara ama fiyat 10 numara değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

Bende düşündüm fakat 3D resimleri pek tatmin etmedi,açıldıktan sonra tekrardan bakıcam

Haklısınız 3D resimler çok fazla belirleyici karar vermeye ikna edici değil. Ancak çocuk ağırlıklı bir tatil olacağı için çocuklara özel aquapark, kahvaltıda sıkma portakal gibi özen gösterilen içecekler, düz bir alana inşa edilmiş olması,denize sıfır tamamen kumlu olması,aquaparkın yetirince tatmin edici gözükmesi, kapalı havuzu motorsuz su sporlarının ücretsiz olması ve belirttiğim gibi çocuk ağırlıklı olduğumuz için bize 90 km mesafede bulunması (izmirden) bizi cezbetti açıkçası.
    Fiyat olarakta baktığım zaman bir çok ultra herşey dahil bu özelliğe yakın oteller 2000 ₺ civarından başlıyor. Umarım doğru bir seçim olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstyy35

1 haftalık arayışım ardından 21-24 temmuza 8 Yetişkin 6 çocuk 6400 ₺ (iptal sigortaları dahil) korumar ephesus beach & spa resort otelin rezervasyonunu yaptım. (2 kişi 1600 ₺)
    Bu yıl ilk kez açılacakmış otel umarım memnun kalırız.

Umarım bu sefer açarlar yaza riske girerek almışsın iyi cesaret,sorsaydın tekrar açılmama durumunda alternatif neler die? Birde 3d resimler üzerinden almakta ayrı bi risk yani gidipte farklı şeylerle karşılaşabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: iziros

quote:

1 haftalık arayışım ardından 21-24 temmuza 8 Yetişkin 6 çocuk 6400 ₺ (iptal sigortaları dahil) korumar ephesus beach & spa resort otelin rezervasyonunu yaptım. (2 kişi 1600 ₺)

Umarım bu sefer açarlar yaza riske girerek almışsın iyi cesaret,sorsaydın tekrar açılmama durumunda alternatif neler die? Birde 3d resimler üzerinden almakta ayrı bi risk yani gidipte farklı şeylerle karşılaşabilirsin.

Evet 3d görüntüler ile karar vermek risk. Ancak marka korumar olduğu için güven verdi. Otel bu yıl başına açılıyormuş. Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ayrıca geçen sene mağdur olanlara da en iyi şekilde daha lüks otele yönlendirmede yardımcı olduğunu söyledi arkadaş. Hayırlısı diyelim :)

• 25-29 Ağustos tarihleri arasında Belek Spice'dan 2 yetişkin, 2 çocuk (1.5 yaş) 4 gece 2190 liraya aldım ETS üzerinden. Aslında otel hakkında çok inceleme yapmadan aldım. Otel F/P açısından ve çocuklu aileler açısından nasıl arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilsem68

25-29 Ağustos tarihleri arasında Belek Spice'dan 2 yetişkin, 2 çocuk (1.5 yaş) 4 gece 2190 liraya aldım ETS üzerinden. Aslında otel hakkında çok inceleme yapmadan aldım. Otel F/P açısından ve çocuklu aileler açısından nasıl arkadaşlar?

üstad ets nin sitesinde 2610 ₺ fiyat gözküyor nasıl aldınız bu fiyata
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilsem68

25-29 Ağustos tarihleri arasında Belek Spice'dan 2 yetişkin, 2 çocuk (1.5 yaş) 4 gece 2190 liraya aldım ETS üzerinden. Aslında otel hakkında çok inceleme yapmadan aldım. Otel F/P açısından ve çocuklu aileler açısından nasıl arkadaşlar?

üstad ets nin sitesinde 2610 ₺ fiyat gözküyor nasıl aldınız bu fiyata

Ben dün akşam almıştım, bugün fiyatı yükseltmişler.
    iyi zamanlama demek ki :)
  • cmusti C kullanıcısına yanıt
    Kaya sidede 2 sene kadar önce kaldım bir daha kapısından bile geçmem.
  • quote:

Temmuz ayina ben de aldim. Gecen yil da almistim. Yetismeyince bu yıl icin 2 gece bedava teklif etmislerdi ets den ama kabul etmemistim. Keske etseymisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Temmuz ayina ben de aldim. Gecen yil da almistim. Yetismeyince bu yıl icin 2 gece bedava teklif etmislerdi ets den ama kabul etmemistim. Keske etseymisim.

Kesişiyor mu tarihimiz hocam :)
  • Arkadaşlar 2 gece Jivada kalıp sonra 5 gün Güral için Antalya'ya geçeceğim. Arada 1 gün ölüdeniz, 2 gün Kaş düşünüyorum. Yol üzerinde zaten hepsi.

Kaş ve Ölüdenizde tavsiye edebileceğiniz pansiyon var mı? Amaç sadece denize girmek, yakın olursa denize iyi olur.
  • mstyy35 M kullanıcısına yanıt
    Benim daha erken, kesismiyor.

• Ölüdeniz de kalmayıp direkt kaşa geçin bence ölüdeniz in akşamında iş yok.

• Otel fiyatlarıda maşallah bitcoinle yarışıyor.Barut otellerine % 15 zam gelmiş. Artık Barut otelleride cazip değil.Jiva Beach zaten uçmuş.Çokta ahım şahım bir otel değil.Geçen yıl temmuz ayında 4000 TL olan oda şimdi 7000 TL olmuş.Bu fiyatları hiç haketmiyor (gerçeği hak eden kaç otel varki). Böyle giderse Alva Donna Belek alacak gibiyim.
  • 18-23 Haziran Lonicera Resort 2 yetişkin 1 bebek alkolsüz herşey dahil iptal sigortası dahil 9 taksit 1860 tl aldım.

• regnum carya istediğim tarihlerde 11 bin küsür olmuş. Bu sene fiyatlar gerçekten abarı. Selectumu tuttuğuma sevindim
  • Daha bu fiyatlara her şey dahil otele gidilmez. Kişi başı 400 TL üzeri bir otele verilmesini aklım mantığım almıyor.

• Sea planet 5 Gece 2200

Side star 6 Gece 2600

Mirage park 5gece 2500

Invista 5 Gece 2200 yorumlarınızı alabilirmiyim eylül 10 15 arası tarih

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.