Şimdi Ara

2018 Dacia Duster'ın tüm donanım ve fiyatları açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
11.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedense tarzını ve tipini beğenmiyorum. fiyatı gerçekten 3.sınıf için normal ama uygun değil. Duster en ucuzu ve en boşu 67 bin liradan başlıyor en dolusu dedikleri kendilerince dolu :) 100 bin lira...+ eklemelerler sen onu 115 bin yap şimdi orta kazançlı olanlar renault ve nissan alıyor. onlarında 1.2 juke 85 bin qasqai 100 binden başlıyor. piyasa olarak bakarsak bence nissan ve renault yönelmek mantıklı olabilir. ayrıca ikinci el almak çok çok daha iyi tavsiye kaliteli bir araç seçip ona yönelme.

• bu araçta 105 bin tl oldu ya birde opsiyonlar hariç onlarıda ekle al sana 130 bin lira

bu araca 130 bin lira vermek ilginç suzuki vitara aynı en azından japon kalitesi vardır ama arazi performanslarını bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

Araba Almanyada 11.290 euro dan başlıyor. Şu anki Kur ile 52.750 tl. Yani en boş hali. Alman hükümeti de vergi alıyor, Şirket te kar yapiyor. En dolusu 70 000 tl civarı.

Bizde en boş olanı 70 000 tl den başlıyor. Ekonomi çok eyi ondan.

Alın bir de Almanya fiyatlarını da vereyim:
    https://www.dacia.de/dacia-duster.html

.

Almanya’n da ortalama 2000 euro asgari ücret olsa 5-6 ayda bu araç alınabilir.Lakin Türkiye de 1600lira olan asgari ücreti 2000bile kabül etsek 35ayda alabiliriz.Vay anam vay...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatlar nerede yazıyor ben göremedim, sitede de bulamadım.

• reiss35 R kullanıcısına yanıt
    C segment duster dizel otomatik 105 bin lira, b segment vitara dizel otomatik 155 bin lira. Tercih sizin...

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar uygun.

20 Yaşındaki hurdalara bu ülkede 30-40 hatta 50 Bin TL İsteniyor.

Rakipleri Tiguan,3008,Grandlandx,Qq gibi araçlardan neredeyse yarı yarıya fiyat sunuyor.
  • e ticaret mantıklı. bence her marka yapmalı. aracı alıp teslim yerini gerekirse fabrika olarak belirlesinler. bayii karı ortadan kalksın. şu an elektronik mağazaları tek tek kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reiss35

bu araçta 105 bin tl oldu ya birde opsiyonlar hariç onlarıda ekle al sana 130 bin lira

bu araca 130 bin lira vermek ilginç suzuki vitara aynı en azından japon kalitesi vardır ama arazi performanslarını bilemem

Tym upsiyonlar 8bin TL

Toplam fiyat 113bin TL oluyor.

Siz biliyorsunuz da Dacia Pazarlama Mudurleri bilmiyor mu 130a cikinca cazibesi kalmayacagini

• Bu fiyata satış rekoru kıracaktır. Segment lideri olur. Malum sitede doğan slx bile 28 bin tl ye bulunabilirken, 20-30 yıllık araçlar 30 bin civarı giderken, şu araç piyasaya göre oldukça uygun. Dacia şu fiyat politikasını umarım hep devam ettirir.

Aracın dışı güzel olmuş, içi de güzel olmuş. Güzel donanımlar eklenmiş. 4x4, edc otomatik vites, dci motor daha ne olsun. Güvenlik konusunda konfor konusunda belki iyi değildir ancak gayet alınır bir araç.
  • zengin olsam bir tane en düz paket 4çeker dizelinden alır haftasonu dağa taşa çıkardım.

• Fiyat çok iyi 3008 ve Qasqai avucunu yalar bu sene

• Şu araba ilk çıktığında tvde boy boy reklamları dönüyordu; 28bin TL başlangıç fiyatıyla diye. Durumumuz içler acısı...

• quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

Şu araba ilk çıktığında tvde boy boy reklamları dönüyordu; 28bin TL başlangıç fiyatıyla diye. Durumumuz içler acısı...

2010 yilinda Euro 2 liraydi.

Dusterin Turkiyede hic olmayan teypsiz tavan barsiz versiyonu 29900 TL, yani 14950 Euroydu.

Suan o versiyona gore daha dolu arac 70.900 TL

Suan daha hesapli diyebiliriz fiyat.

Ya da ayni.

Degisen hicbir sey olmamis.

• 1.6 sce 115 hp alınır , 2000₺ lpg bağlatılır 19-20 krş gezilir

• buna 80 bin lira vereceğime leğene tekerlek takıp gezerim daha iyi

• Gayet iyi fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

Şu araba ilk çıktığında tvde boy boy reklamları dönüyordu; 28bin TL başlangıç fiyatıyla diye. Durumumuz içler acısı...

2010 yilinda Euro 2 liraydi.

Dusterin Turkiyede hic olmayan teypsiz tavan barsiz versiyonu 29900 TL, yani 14950 Euroydu.

Suan o versiyona gore daha dolu arac 70.900 TL

Suan daha hesapli diyebiliriz fiyat.

Ya da ayni.

Degisen hicbir sey olmamis.

Ben dacianın kendi kendine fiyat arttırdığını söylemedim ki zaten! Kendi kendinize cevabı vermişsiniz, ''2010 yılında euro 2 liraydı'' Şimdi kaç lira? Benim tepkim buna. Yoksa 28binlik aracın abs'si bile yoktu.

• ön satış açılmış galiba linkini bilen var mı?
  • fiyatlar güzel ben alabilirim bir tane.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.