Şimdi Ara

2018 Dacia Duster'ın tüm donanım ve fiyatları açıklandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
11.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kyoshocu

ön satış açılmış galiba linkini bilen var mı?

https://satinal.dacia.com.tr/vehicle/dacia-duster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.el qq veya kadjar 20 kat daha iyidir. 115 bin e dacia almak intihardır be. Yıl 2018 aynasında ısıtma yok adı suv.
  • Opsiyon fiyatlar nerede?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

Opsiyon fiyatlar nerede?

2018 Dacia Duster'ın tüm donanım ve fiyatları açıklandı

• Oyak tan alınca prestige 1.5 dizel oto 96.440+8000full opsiyon 104bin e duster
    Kafamda deli sorular

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

2.el qq veya kadjar 20 kat daha iyidir. 115 bin e dacia almak intihardır be. Yıl 2018 aynasında ısıtma yok adı suv.

Aynasinda niye isitma olmasin.

Kendi kendinize bisey uydurup yine kendiniz inaniyorsunuz.

2011 modelinde bile vardi.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    2011 duster da ne vardı Allah ını seversen saysana. Clio da bile yoktu ısıtmalı ayna hatta aynalar manueldi. Kullandık ordan biliyoruz kusura bakma da. Düşük donanım baz alıyorum. Prestij de arka cam otomatikmiş yıl 2018. Bizde bu zihniyet varken dacia daha çok satar.

• quote:

2011 duster da ne vardı Allah ını seversen saysana. Clio da bile yoktu ısıtmalı ayna hatta aynalar manueldi. Kullandık ordan biliyoruz kusura bakma da. Düşük donanım baz alıyorum. Prestij de arka cam otomatikmiş yıl 2018. Bizde bu zihniyet varken dacia daha çok satar.

Sırasıyla ençok satıldıgı ülkeler;

Rusya

Fransa

Brezilya

Hindistan

Almanya

Bilip bilmeden yorum yapmayin artik. Azicik bilgi sahibi olmayi deneyin.

Bu ülkenin insanini mâl sanıp da birtek kendinizi akıllı sanmayın.

Yazdığı cevaba bak ya. Gelişmiş ülkeler kapıdan içeri sokmaz bunu. Vergi sistemi ve kur normal bişi olsa dacia bayisi göremezsin. Şu aracı alan kusura bakmasın da arabadan gram anlamıyor. 4x4 suv dediğiniz araçta süspansiyon diye birşey yok yetmedi arka fren kampana. Alan teknik tabloya falan bakmaz dizel otomatik mi az yakıyor mu ortada ekran var mı tmm. Ne desek boş valla size kafa inat.

• quote:

Yazdığı cevaba bak ya. Gelişmiş ülkeler kapıdan içeri sokmaz bunu. Vergi sistemi ve kur normal bişi olsa dacia bayisi göremezsin. Şu aracı alan kusura bakmasın da arabadan gram anlamıyor. 4x4 suv dediğiniz araçta süspansiyon diye birşey yok yetmedi arka fren kampana. Alan teknik tabloya falan bakmaz dizel otomatik mi az yakıyor mu ortada ekran var mı tmm. Ne desek boş valla size kafa inat.

Sana veriler veriyorum gelismis ulkeler diyosun.

Kendin bos bos aticagina arastiriver biraz.

Biz yilda 25bin Duster satarken adamlarjn memeleketinde 200bin aset satiliyor.

Tekrar soyluyorum, birtek kendinizi akilli sanmayin

Yazdığın yerlerde duster ne kadar? Hade tmm sen akıllısın. Diyoruz ki bu paraya duster alınmaz arkadaş 2016 model taş gibi araba dolu piyasa. Satış rakamıyla akıl ne alaka bi kere her alan hususi mi almış aracı. Çıktığında 8-9bin euro ydu millet çocuğa akülü araba niyetine alıyordu. Yazık bu milletin haline.

• quote:

Yazdığın yerlerde duster ne kadar? Hade tmm sen akıllısın. Diyoruz ki bu paraya duster alınmaz arkadaş 2016 model taş gibi araba dolu piyasa. Satış rakamıyla akıl ne alaka bi kere her alan hususi mi almış aracı. Çıktığında 8-9bin euro ydu millet çocuğa akülü araba niyetine alıyordu. Yazık bu milletin haline.

"Herkes Duster almali, baska araba alanin aklina sasarim" demiyosam.

Sen de "kimse Duster almamali, alan da kafa yok" diyemezsin.

Hatta sen sen ol, hayatta hicbir sey icin kesin konusma

• Almanya da dacia nın ticari araçlarının çok satıldığını duyunca epey şaşırmıştım ancak ticarette daha ucuz dayanıklı araçlar tercih ediliyor...
  • Donanımlara baktım ama sanırım benim için en iyi seçenek 1.2 tce prestige
    Opsiyonlar aklımı karıştırıyor,Testlerdeki ve lansman araçların hepsi opsiyonlu sanırım,

- Otomatik klima pek bir mantığı yok bence
    - Dacia kart sistemininde yok
    - Look paket alınabilir fakat içeriğinde krom renkli ön ve arka koruma kızakları eteklikler ve dış dikiz aynaları, tavan barları ve karartılmış camlar yazıyor, karartılmış camlar önemli benim için,
    Ön ve arka koruma kızakları resimlerdeki gri olan kısımda değil mi hepsinde var standart olarak yoksa ben mi yanlış biliyorum, aynısı tavandaki çıtalar gibi hepsinde yok mu ?
    - Tekno Paket almama gerek yok çünkü sonra dan geri görüş kamerası takılabiliyor servisten öyle biliyorum,
    - Vizyo Paket alınabilir çünkü kör nokta önemli benim için fakat navigasyon ve 360 kameralar gerek yok illa bu paketi böyle almak zorunda mıyız ?

Bilgisi olan var mı ?

• manyaksx kullanıcısına yanıt
    Opsiyonlari ayiramiyorsunuz.
    Look paketsiz Pirestij bu.

2018 Dacia Duster'ın tüm donanım ve fiyatları açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 13 Şubat 2018; 1:36:21 >
  • Teneke yığını. Arabada ses var kimse bulamadı nerede olduğunu. Birşeyler yuvarlanıyor sanki arabanın içinde.

• 100.000 TL'sına Fransız tenekesi. Teşekkürler AKP bu gurur sizin (!)

Kesin konuşuyorum tr tek dacia kalsa o paraya almam vallahi. Parasına göre en vasat vitara 1. duster 2. Dir.

• Beklediğimden iyi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.