Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok yazıldı belki ama hazır yeni dönenler varken sorayım. Telefonu bavula/çantaya koyup mu girdiniz. Normalde kamerasız serbest tabi ama dün twitterda 1-2 kişinin sokamadığını okudum, şaşırdım buna. Bir de arama nasıl yapılıyor, mesela ilacı kıyafetlerin arasına falan mı gizlemek lazım yoksa cüzdana koymak daha mı sağlam olur. Kütahya için soruyorum ama başka yerlerden olursa da genel bilgi olur bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın erzincan merkez komutanlığına teslim olacağım varmı erzincana gitçek olan
  • 29 Haziran celbi Manisa/Merkez whatsapp :
    https://chat.whatsapp.com/invite/Dhu10ueavSiFvIPNJcp4MD

• quote:

Orijinalden alıntı: bgkn

Gözün aydın. Yarın aynı yere teslim olacağım. Garip bir renkte kahverengi gibi kamuflaj var onu mu giydiriyorlar herkese? Ayrıca atlet durumu nedir hocam kısa kollu mu askılı mı giydiriliyor?
    Evet kahverengi ağırlıklı kamuflaj ve YDS marka kahverengi bot giyiyorsun. Girişte iki adet haki rengi fanila verecekler kamuflaj altı atlet istemiyorlar. Atleti ancak fanila altına teri emmesi için giyebilirsin. Eğitimler yüksek sıcakta olduğu için 4.gün tabur komutanı fanila ile çalışmaya izin vermişti. Çok kral adamdır. Muhtemelen sizde de bu uygulama devam edecek.
  • bgkn kullanıcısına yanıt
    Kahverengi tonlu kamuflaj giyiliyor ve kısa kollu fanila isteniyor atlet eğitimde kabul edilmiyor

• Temmuzda Kırklareli Babaeski 1. Zırhlı Tugayda yapıcam. Gidicek arkadaşlar varsa iletişim için bilgi verirse ve giden bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut488 -- 30 Haziran 2019; 17:35:53 >
  • Şu yeni sistemde kura olayını bilen biri açıklayabilir mi? şimdi başvurduk kuradan çıkmadı ne oluyor direk 6 ay mı yapıyorsun yoksa başka bir şekli var mı
  • Arkadaşlar kilodan muafiyet almıştım ilk kez. Şimdi 2. Muayene zamanı geldi. Bu muyanede muaf mı olacağım yoksa yine erteleme mi verilecek? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Arkadaşlar kilodan muafiyet almıştım ilk kez. Şimdi 2. Muayene zamanı geldi. Bu muyanede muaf mı olacağım yoksa yine erteleme mi verilecek? Bilgisi olan paylaşabilir mi?
    Doktorun insiyatifinde,asiri kiloluysan bu sene verebilir yada seneyede birakabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    1.76
    121 KG hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bolu 2. Komando tugayında yapacaklara allah sabır versin

• Arkadaşlar bir şey ögrenmek istiyorum ben, şimdi pzt yani yarın denizliye teslim olacağım. Yemin töreni 3 hafta sonra cuma olacak, fakat bizim ailemiz gelmese bile o gün cıkabilğyor muyuz, yoksa ailesi gelmeyenler cmrtesi mi cıkıyor, cıkıs saati nedir tam olarak bilen var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: savio_4528

Arkadaşlar bir şey ögrenmek istiyorum ben, şimdi pzt yani yarın denizliye teslim olacağım. Yemin töreni 3 hafta sonra cuma olacak, fakat bizim ailemiz gelmese bile o gün cıkabilğyor muyuz, yoksa ailesi gelmeyenler cmrtesi mi cıkıyor, cıkıs saati nedir tam olarak bilen var mıdır?
    Hocam bildiğim kadarıyla ailesi gelmeyenler erken çıkıyor, ailesi gelenler ise öğle vakitlerinde çıkıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut488 -- 1 Temmuz 2019; 0:29:6 >
  • Bedelli yapıp yoklama kaçağı bakaya olanlar cezaları şubeye başvurup kendilerimi sildirecek bu konuda bilgisi olan varmı.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Direk 6 ay yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deatharrow

Bolu 2. Komando tugayında yapacaklara allah sabır versin
    Su anda yoldayim bolu 2. komando tugayinda birlige katilacagim. O kadar mi kotu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkbora

Direk 6 ay yapıyorsunuz.
    hocam emin misin? haberlerde Bedelli için talebin fazla olması durumunda kura çekilecek. Kurada çıkmayanlar bir sonraki kuraya katılabilecek.
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1407869/Bedelli_askerlik_yasasina_gore__haksizca_tutuklananlarin_sureleri_askerlikten_sayilacak.html

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Emin değilim düz mantık öyledir diye yazdım.
  • Burdur da askerlik yapacakların işi zor o kompozit başlık ve hücum yeleği mikrop yuvası sadece burdura özel bir durum başka giyen takan yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

22 temmuz kirklareli babaeski whatsapp face grubu varmı? Veya gidecek olan ?
    Ben de 22 temmuzda Babaeskiye gidicem hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut488 -- 1 Temmuz 2019; 15:40:24 >
  • 
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.