Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (6 Mobil) - 1 Masaüstü6 Mobil
20.702
Cevap
196
Favori
1.380.992
Tıklama
Giriş
    9270 Mesaj

Benim de işime geldi, hele eylül 15 çıkarsa efsane olacak. Eğitim öğretim temposuna girmeden aradan çıkmış olacak.
    |
    |
    Yggdrasil Asgard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yarbay
    4436 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Benim de işime geldi, hele eylül 15 çıkarsa efsane olacak. Eğitim öğretim temposuna girmeden aradan çıkmış olacak.
    Benim de tüm planlar alt üst oldu. Para yatırma işlemleri bitince Şubat'ta alırlar diye düşünüyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yüzbaşı
    841 Mesaj

Ağzın iyi ses çıkarıyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cemsinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2521 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Benim de tüm planlar alt üst oldu. Para yatırma işlemleri bitince Şubat'ta alırlar diye düşünüyordum.

Alıntıları Göster
    Herkes öyle düşünüyordu. Daha geçen hafta şubede başvuru yaparken memura ayrıca sordum size celp dönemleriyle ilgili bir bilgi geldi mi diye cevap veremedi. Bakanlık dışında kimse ne olduğunu bilmiyor yani çok sakat bir sürecin içindeyiz. Ülke gün içinde duruma göre yönetiliyor resmen. 3 Kasıma kadar daha kim bilir ne yenilikler çıkartacaklar.
    |
    |

• Teğmen
    246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

Şimdi sizin aklınızda iki soru vardır;

1- sürpriz nedir.

2- bayram nasıl zehir edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 22 Ağustos 2018; 13:27:21 >
    ugurr10

quote:

Orijinalden alıntı: radko

61.843

Sağol hocam. Bende bu rakamın 400 bin olduğunu sanıyordum. Heralde şimdi başvuranlar kasımda giderler.

|
    |

Yok ya klavye

|
    |
    Antares kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2. celbe kalmam inşallah

Onunda telafisini yaparlar

|
    |
    Jankat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    714 Mesaj
    Arkadaşlar başvuruların erken bitmesi gibi birşey söz konusu olabilir mi sizce

|
    |

Orijinalden alıntı: 8MB AGP

Alıntıları Göster
    Yetmedi sizce böyle saçma bir ülkede yaşamak?
    |
    |

Orijinalden alıntı: radko

Onunda telafisini yaparlar
    Hocam nasıl telafisini yapacaklar? askere alsalar osym yeniden sınav mı yapar! bu imkansız bir şey.
    Büyük bir ihtimal celp dönemi atlatılmasına izin verecekler. 1 veye 2 defa kişinin makul bir sebebi varsa kişinin rızasına kalarak.
    mantıken böyle olması gerekiyor ama türkiyede mantık aranmaz. Bu da bir gerçek

21 günlük askerlik işini denedikten sonra vazgeçmeleri muhtemel tsk nın 700 bini bulacak başvuruyu eritmek için ayıracağı vakit ve fiziki koşullar olmadığını anlıcaklar biraz geçde olsa.

• Yüzbaşı
    448 Mesaj
    e-devlette sizin yoklama veya celp dönemi çıkıyor mu arkadaşlar bende kayıt bulunamadı diyor

acaba buna asal.gov dan falan mı bakacaz ?

Orijinalden alıntı: kaazto28

Hocam nasıl telafisini yapacaklar? askere alsalar osym yeniden sınav mı yapar! bu imkansız bir şey.
    Büyük bir ihtimal celp dönemi atlatılmasına izin verecekler. 1 veye 2 defa kişinin makul bir sebebi varsa kişinin rızasına kalarak.
    mantıken böyle olması gerekiyor ama türkiyede mantık aranmaz. Bu da bir gerçek

Alıntıları Göster
    mazeret gösterip celp atlatılması gibi bir durum olur ama ilk 3 celpten birinde gidecek adam erkenden halletmek istiyorsa avantajını kaybetmek istemez benim gibi. çok sıkıntılı bir süreç. bu yüzden sınavı falan boşverip en kısa zamanda gidip dönmek en iyisi galiba.
    |
    |

• Yarbay
    4151 Mesaj
    2 haftadır yoktum araştıramadım şimdi başvuranlar ne zaman askere alınacak tam net bilgi verecek var mı?
    |
    |

hocam diğer celplerde de 12.000 alacaklarını söylememişler ki? bence bu ilk celpler biraz deneme/yanılma olup sistem oturtulacak ve 3 kasımdan sonraki celplerde 25-30.000 kişi alınacak. 5 tane yer hazırlandığı söylenmişti. kapasiteleri 5-6.000 olsa zaten dediğim sayıya çıkıyor.
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Saçma sapan işlerle uğraşacağız, yoklama , celp falan bunlarla uğraşmak isteseydim zaten askere giderdim, şimdi 15 bin, üstüne bir de bunlarla uğraş bi de 21 gün için askere git.

kolayoto.com
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.