Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
20.702
Cevap
196
Favori
1.381.699
Tıklama
Giriş
    6780 Mesaj

Dedikleri mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 18 Ağustos 2018; 17:2:17 >
    |
    |
    OnrbK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    558 Mesaj

Ortalık karıştı bayramdan sonra ya sistem çöker yada uzun kuyruklar oluşur şubelerde kesin. Bu tarihleri keşke başvuru başlangıcında açıklasaydılar. Bu yayımlandıktan sonra ki başvurular demek ki 2019 ve sonrasına kalacak terhisleri.
    |
    |
    Bahsedilenler: Elma

Hocam hiç belli olmaz. Eğer başvurular fazla olursa atıyorum Eylül'de başvuranları Kasım'da alıverirler.
    |
    |
    RElS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siz bedelliden yararlanmıcaksınız diye biliyorum doğrumu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    RElS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4156 Mesaj
    Uzun dönemlerle birlikte giderseniz yandınız beyler.o 21 gün 1 sene gibi gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: radko

Dedikleri mantıklı

Açıkçası 1 kelimesi bile mantıklı değil. Buna göre şu an başvurusu kabul edilen sayısı atıyorum 50bin ise, 27 ağustos - 2 eylül arası 100bin kişi birden başvurur. Bu kadar adamı kim nereye alıyor, kaldı ki celp seçme falan belirtilmemiş. Asal çok açık ve net açıklama yayınlamış.

• Binbaşı
    1822 Mesaj

Bu çok mantıklı keşke böyle olsa en mantıklısı bu çünkü

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: RElS

Ortalık karıştı bayramdan sonra ya sistem çöker yada uzun kuyruklar oluşur şubelerde kesin. Bu tarihleri keşke başvuru başlangıcında açıklasaydılar. Bu yayımlandıktan sonra ki başvurular demek ki 2019 ve sonrasına kalacak terhisleri.
    O zaman yapacak bir şey yok vallah iyi ki hemen başvurmuşum şahsen mutluyum şu an. Hala inat edip son gün başvuracaklar düşünsün bu saatten sonra.
    |
    |
    Beyler "EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİNE MÜRACAAT ETMENİZ GEREKİR." yazanlarin durumu noluyo?

Biz de yine bu doneme mi tabiyiz?
    |
    |
    |
    |

27 ağustos itibariyle yüzbinlerce insan şubelerin yolunu tutacak şuan bile msb websitesi çöktü.
    Yüz yıllık kurum böyle plansız programsız yönetilemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 18 Ağustos 2018; 17:12:56 >
    |
    |
    OnrbK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1788 Mesaj

|
    |
    Ana celp dönemi ve ara celp dönemlerindeki kışlalar belli olmuştu sanırım ? O haberler gerçek miydi ? Gerçekse ana celp dönemi kışlaları Burdur Manisa Antalya İzmir idi yanlış hatırlamıyorsam

|
    |
    abi ortalığı bulandırmayın ben gittim başvurdum parayı yatırdım şubeden de onaylattım orada ki bayan bana 3 kasımdan önce alım olmayacak 3 kasımdan sonra yer ve zamanı asal sitesinden öğrenebilirsiniz dedi

şimdi benim ayrıca bir şey yapmam gerekiyor mu ? en yakın askerlik şubesine gidin muhabbeti nedir ?

Doğru bayramdan sonra 100 binlerce insan başvuracak bu hareketi yaptığına göre. Bu insanları nasıl eritecen bu kadar insanı bekleteceksen öncekileride bekletseydin bunu bir şekilde değiştirecekler bu böylr olmaz.

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    6780 Mesaj

Bir iş anca bayram öncesi böyle bi açıklamayla bulandırılır zaten,şubeler 3 kasıma kadar rahat rahat işlem alıcakken şimdi izdihamla karşı gelip birde anlamayanlar ve sorunu olanlara telefonda cevap vermeyle uğraşacak.

|
    |
    _K_A_İ_N_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9275 Mesaj
    Adamlara niye suç atıyorsunuz anlamadım, sanki bedelliyi kaldırdılar

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yarbay
    6780 Mesaj

İnsanları neden anlamıyorsun ki?

|
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9275 Mesaj

Siz parayı yatırıp, şubeden de belgenizi aldıysanız sandalyenize oturun rahat rahat takılın.
    Yapılan duyuruları takip edin yeter. Ben de aynısını yapıyorum.
    Burada su bulandıran çok şey paylaşılıyor.

@radko Bu noktada adamlara suç atılacak bir şey yok. Tarih aralığını vermişler sana ister son gün yatır ister ilk gün. Başvurulara göre kendi içlerinde düzenleme yapmaları gayet normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 18 Ağustos 2018; 17:34:0 >
    |
    |
    Bahsedilenler: radko , efe.77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.