Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (1025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 1. Bolukteydim Zordu ama her seye ragmen guzeldi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidicekler icin en onemlisi corap ben bunu bilemedim milletten corap istemistim.
    1 corabi 4 gun bile giydim ama hergun degismek gerekiyor gerisi faso fiso yok askilikmis neymis ben direk attim kullanan vardi tabi kisa gun sonucta.

Bir sabun sampuan dis fircasi goturdum bide bunlarla bitirdim.

Benim yaptigim boluk ve yer cok kiyakti.
    Sicaklarda ben bere bile takmazdim hep beresiz gezdim baska yerlerde kizabilirler misal..istimada felan taktim sadece kebap.

1200 kisi vardi bizim yaptigimiz yerde..gayet iyiydi koguslar cok adam dolu tabi o sikinti cam acinca usuyom diyen cok ugrasiyorsun

• Herkese merhaba arkadaşlar. Asal yoklama başvurusu yapamıyorum. E-devlet'teki üniversite ve lise adımlarından sonra üniversite bilgileriniz MSB sistemiyle uyuşmamaktadır diye bir hata alıyorum.
    Askerlik şubesine de gittiğimde sistemlerinin arızalı olduğunu, E-devlet'i denememi, eğer sorun devam ederse ne yapılacağını bilmediklerini söylediler.
    25 ekim'e kadar yoklamamı yaptırmam gerekiyor. Benzer bir sorunu yaşayanınız var mı?
  • Pazartesi Kastamonu İl Jandarma Komutanlığına gidecek var mı ?
  • Merhaba, sağlık durumu ile erteleme alan arkadaşlar var mıdır ?

• Hocam merhaba sonuç neoldu bilgi verirmisiniz bende kilo problemi var ve erteletmek istiyorum

• Hocam merhaba sonuç neoldu bilgi verirmisiniz bende kilo problemi var ve erteletmek istiyorum

• Ah ulan be yetmedi, yettiremedik parayı, seve seve gidecez 6 ay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bedelli gidişte ptt ye yol parası yattı. aldık. bitince de bişeyler yatacak dediler. yatmadı. yatan alan var mı. yatması gerekli miydi. hurafe miydi? bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

bedelli gidişte ptt ye yol parası yattı. aldık. bitince de bişeyler yatacak dediler. yatmadı. yatan alan var mı. yatması gerekli miydi. hurafe miydi? bilen?
    günlük bir ücret karşılığı olarak kaç gün yaptıysan ona göre adına ziraat bankasına yatıyormuş. Giden kişi söyledi, ben daha gitmedim.
  • gidecek arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. 20 gün size 3 ay gelicek artık 2 saat dona dona yemek wc sırası beklersiniz

• arkadaşlar merhaba , Yeğenim Aralık ta Samsun38B de Askerliğini yapacak, 23 Aralık ta hataydan samsuna bilet kesmiş, buna göre 2gün yol izni olur ,21Aralık ta birliğe katılırsa erken terhis olabilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Strelok kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar , Cuma günü Erzincan İl Jandarma Komutanlığına gidecek var mı ?

8 Kasım'da oradayım benimde başlıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: serfiraz-

arkadaşlar merhaba , Yeğenim Aralık ta Samsun38B de Askerliğini yapacak, 23 Aralık ta hataydan samsuna bilet kesmiş, buna göre 2gün yol izni olur ,21Aralık ta birliğe katılırsa erken terhis olabilirmi
    sevk tarihi 21Aralık ise Hatay-samsun 2 gün yol izni olunca 24Aralıkta mı teslim olmalı, askerliğini yapan bilen yok mu , sanırım askerliğini yapan kaçtı buradan

• quote:

Orijinalden alıntı: serfiraz-

sevk tarihi 21Aralık ise Hatay-samsun 2 gün yol izni olunca 24Aralıkta mı teslim olmalı, askerliğini yapan bilen yok mu , sanırım askerliğini yapan kaçtı buradan

Alıntıları Göster
    2 gün ise 24'ünde teslim olursunuz. Zaten sevk belgesinde katılacağınız tarih yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

2 gün ise 24'ünde teslim olursunuz. Zaten sevk belgesinde katılacağınız tarih yazar.

Alıntıları Göster
    23 ünde 19:00 a bilet almış o zaman bilette herhangibir değişim yapmasınada gerek yok,

• 11.11.2019 da Kırklareli 55. inci mekanizma piyade tugay komutanlığı
    gidecek var mı ?

Saç tıraşını nasıl yapmak lazım ?
  • yol izni 1600 kilometreden daha fazlaysa yol izni 3 gün diye biliyorum ancak sülüste
    sevk tarihi 23/11/2019
    yol süresi 2
    katılış tarihi 26/11/2019 yazıyor

yol süresinin 3 gün olması gerekmiyor mu bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi
  • 
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.