Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (1026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teo0

yol izni 1600 kilometreden daha fazlaysa yol izni 3 gün diye biliyorum ancak sülüste
    sevk tarihi 23/11/2019
    yol süresi 2
    katılış tarihi 26/11/2019 yazıyor

yol süresinin 3 gün olması gerekmiyor mu bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi
    İkametgah ve kütük farklı iller mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 41.komondo tugay yardımcılığı sarayda 18 gün geçirdim.Çok şükür kazasız belasız askerliğimizi yaptik.Yapacak arkadaşlara Allah kolaylık ve sabir versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    evet ikametgah ile kütük farklı iller
    ikametgah adresim izmir askerlik yeri ardahan
    yol ikametgah adresine göre hesaplanmıyor mu
    bir de düzeltilebilir mi kütüğümün olduğu askerlik şubesi ile yaptığım telefon görüşmesinden sonuç alamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teo0 -- 8 Kasım 2019; 23:45:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teo0

evet ikametgah ile kütük farklı iller
    ikametgah adresim izmir askerlik yeri ardahan
    yol ikametgah adresine göre hesaplanmıyor mu
    bir de düzeltilebilir mi kütüğümün olduğu askerlik şubesi ile yaptığım telefon görüşmesinden sonuç alamadım
    Sizi sevk eden şube ile alakalı bir durum. Genel olarak kütüğe göre sevk veriyorlar ancak ikametgaha göre sevk verilenler de vardı. E-devlet üzerinden alırsanız ikametgah üzerinden verir. Sevk yapıldığı için değiştireceklerini pek sanmıyorum. İkametgahınızın olduğu şubeye gidip durumu anlatın bir ihtimal değiştirme yetkileri vardır. Şansınızı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Ramazan -- 9 Kasım 2019; 13:10:35 >
  • OzBuBa O kullanıcısına yanıt
    Oradan daha dün geldim :) boşuna boşuna 3 numaraya vurma, günlük sakal traşına saç traşından daha çok önem veriyorlar. Berenin altında kalacak olan kısımlar 2-3 numara olsun yeter, üstleri de 3 numaraya vurmana gerek yok uyumlu bir şekilde 4-5 numaraya kısalt kafi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 41. Komando Tugay Kırklareli /Vize den bugün geldim merak edilenleri cevaplayabilirim.
  • Ordu il jandarma komutanligi'na giden var mi? Ya da gidip gelen?

• Arkadaşlar dönüş terhis parasını ne zaman alabiliyoruz bizden ziraat bankası ıban numarası istemediler nasıl alacağız

• arkadaşlar ben istanbuldayım ,askerliğimi Kars’ta yapıcam yol izni 2 gün olucak büyük ihtimal.Bu yol izni sadece gidiştemi oluyor yoksa mesela giderken 2 gün geç dönerken 2 gün erken çıkış şeklindemi oluyor

• arkadaslar askerligimi 9.ayin 21 inde tamamladim. bilecikte suan 11.ayin 13u ben sadece askere giderken ptt den para aldim gidis yol parasi herkes askerlik donus yol parasi ve maas yatiyor diyor ama bize orda kimse oyle bir bilgi vermedi hesapta acilmadi ben simdi ziraate gitsem acaba tc mi soylesem para yatmismidir 2ay olcak nerdeyse biteli askerlik

• quote:

Orijinalden alıntı: polnes1

arkadaslar askerligimi 9.ayin 21 inde tamamladim. bilecikte suan 11.ayin 13u ben sadece askere giderken ptt den para aldim gidis yol parasi herkes askerlik donus yol parasi ve maas yatiyor diyor ama bize orda kimse oyle bir bilgi vermedi hesapta acilmadi ben simdi ziraate gitsem acaba tc mi soylesem para yatmismidir 2ay olcak nerdeyse biteli askerlik
    Askerdeyken iban alıp sonradan yatırmaları lazımdı. Ziraate gidin belki yatırılmıştır. Eğer yatırılmamışsa cimere yazıp yatırılmadı neden yatırılmadığına dair bilgi almak istiyorum deyin.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    yarin ugrayacagim hocam ziraate bakalim yatmismi az para degil birakmam pesine de duserim yatmadiysa da cimere yazmak guzel fikir

• Arkadaşlar , benim birader gidecek Amasya'ya , teslim tarihi haftasonuna denk gelmekte , yeni donen arkadasi h.sonu teslim olma p.tesi teslim ol demis , kendisi oyle yapmis . Bu konida bilgisi olanlar paylasirsa sevinirim .

• deathscythe D kullanıcısına yanıt
    Pazartesi günü beşe kadar teslim olsun sorun olmaz hocam

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bilgilendirme için

• Arkadaşlar saçınızı boşa 3e vurmayın kısa olsun yeter sakal çok daha önemli askerde
    Teslim tarihi hangi gün yazıyorsa o gün akşam üzeri 4 gibi teslim olmanızda yarar var.
  • Beyler askerlik icin aile hekiminden aldigimiz saglik raporunu askeriyeye vermemiz gerekiyo mu? Ben almistim ama bu hic aklima gelmedi. Bugun de yoklamanin son gunu.Bi anda aklima geldi

• 2018 Bedelli Askerlik Ana Konu

Beyler bugün sevk kağıdını almamız durumunda teslim tarihimiz değişir mi acaba? 30 una kadar alınabiliyor gözüküyor ondan soruyorum. E devletten alamadım zaten şuan şubeye gitmem gerekiyor sanırım.

• deathscythe D kullanıcısına yanıt
    Hocam Amasya kışla çok büyük. Ben 2 ay önce gittim 5300 bedelli vardı. Pazartesi 16:30 gibi sıraya girdim 20:30 gibi içeri girebildim. Hava iyiydi şansımıza ama akşam yemeği yalan oldu.
    Tavsiyem 2-3 gibi girilse rahat olur

• 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.